(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اسیاب به نوبت دوست عزیز
نکنه شما هم میخوای آپدیت کنی:D...بیخیار باوو ترافیک ایجاد نکن بذارمن آپیدت کنم:D......اصلا هر کی زود ار آپیدت کنه...یه بار 30 درصد رفتم نت قطع شد:D

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
اقا الان من میرم به psn وصل شم نمیشه ارور میده تا حالا این ارور هم ندیدم مشکل از کجاست؟

اینم ارور : sony entertimentnetwork is currently undergoing maintenance
بابا من زدم restore default setting حالا پسوردمم یادم نیست و میزنم forgot password مینویسه This service is currently undergoing maintenance لطفا کمکم کنید بگید باید چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
خوب بالاخره PSN بعد 6 روز وصل شد
هیچ دستکاری توی مودم و دستگاه نکردم و کاری هم انجام ندادم جاتون خالی یه دل سیر بدکمپانی 2 زدیم

دوستان ما میخواستیم ps3رو روشن بذاریم تا صبح که Gt5رو آپدیت کنم..الان که وصل نمیشه به psnبیخیال بشم دیگه

اسیاب به نوبت دوست عزیز
ما که خودمونو کشتیم عین قبل بود چیزی تغییر نکرده بود.. همون آشو همون کاسه وصل نمیشه اعصابمو داغون کرده...
....
هر وقت وصل شدی به psn 1 امار به من هم بده داد مردم از بدونه psn
نگران نباش اگه وصل شد با هم وصل میشیم هم استانی هم مخابراتی:d

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
فکر کنم از تعمیر تموم شدش دیگه اون جمله رو نمینیویسه

---------- نوشته در 11:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 AM ارسال شده بود ----------

من پسورم یادم رفت زدم forgot password الان یه ایمیل اومد تو تصویر کلمات انگیلیسی نوشته میگه اونو تایپ کن هر چقدر میزنم درست نیست چیکار کنم؟

---------- نوشته در 11:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 AM ارسال شده بود ----------

هر چی تو فکرم بود امتحان کردم اخر پسوردمو پیدا کردم حالا ساین این شدم حالا برم ببینم میتونم انلاین بازی کنم

---------- نوشته در 11:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 AM ارسال شده بود ----------

زدم کانکشن به سرور قطع میشه یه سوال بهتره با لن انلاین بازی کنیم یا با وایرلس؟
یکی هم میدونید چرا سرعت دانلود اپلود منو نشون نمیده؟

آخرین ویرایش:

katana

کاربر سایت
Mar 21, 2011
5
نام
علیرضا
برادرا من انچارتد 3 و 2 رو دارم اینا کد انلاین دارن منم تازه وصل شدم به PSN ینی تازه واردم! وقتی میخوام انلاین بازی کنم تو قسمت مولتی پلیر که میرم میگه باید کد انلاین رو بزنی منم هرچی میزنم هی میگه غلطه!!!
تو جاهای دیگه هم امتحان کردم واسه زدن کد مثلا تو Play Station Store ولی بازم هی ارور میده :wallbash::wallbash: :( کسی میدونه باید چیکار کنم؟ مگه این کدا تاریخ انقضا دارن؟!:thinking::D

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
برادرا من انچارتد 3 و 2 رو دارم اینا کد انلاین دارن منم تازه وصل شدم به PSN ینی تازه واردم! وقتی میخوام انلاین بازی کنم تو قسمت مولتی پلیر که میرم میگه باید کد انلاین رو بزنی منم هرچی میزنم هی میگه غلطه!!!
تو جاهای دیگه هم امتحان کردم واسه زدن کد مثلا تو Play Station Store ولی بازم هی ارور میده :wallbash::wallbash: :( کسی میدونه باید چیکار کنم؟ مگه این کدا تاریخ انقضا دارن؟!:thinking::D
کدشو قبلا یکی تو اکانتش زده............
بازی رو دست 2 خریدی؟..

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

بازی کد داره ؟! آکبند خریدی ؟!

باید یا اکانت بسازی ریجنش به ریجنه اکانتی که می سازی بخوره بعد بری تو اکانتت بازی کنی

اگر کد نداره باید 10 دلار بدی بری کد بخری .. !

katana

کاربر سایت
Mar 21, 2011
5
نام
علیرضا
اره جفتشو اکبند خریده بودم! جفتشم کد داره. اگه منظورت همون اکانتیه که همون اول تو PSN باید بسازی من اونو ساختم موقع ساختم کشور رو U.s انتخاب کردم ولی دیگه این ریجنی که گفتی باید بهش بخوره رو نمیدونم چیه!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر