(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
چی شده ؟! با ماتم گرفتید

فک کنم دوباره یه کشتی رد شده زده سیم های اینترنتمون رو خراب کرده ! لول !
نه عزیز من کشتی اینا گیر نکرده دوستانی که از خطوط اینترنت مخابرات استفاده میکنن دچار این مشگل شد خود من هم از مخابرات میگیرم ..
چی بگم:-s

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
مخابرات دوستم داره میگه مشکلی نیست !

البته امروز یه خورده مشکل لگ داشتم فک کنم فردا حل بشه !
خدا خیرش بده .....مخابرات کجا..؟
تا باشه از لگ ها تو اینترنت مخابرات=)) همیشه تو لگ واسه ما4 ثانیه با طرف مقابل اختلاف زمانی داریم:d ما هنوز طرف رو ندید مارو میزنه
وقعا سرعت خارجی ها فوق العاده بالاست

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
سرعت اونا که بحثش جداست ! لگ من 1 ثانیه یا یهو یه اختلافی مثلا از 300 می پره به 1000 تا !
نگفتی اینترنت مخابرات کجا رو استفاده میکنه دوستتون؟؟؟منظورم کدوم استان یا شهر میگم؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوست عزیز منم مخابراتم استان هرمزگان. 5 روز بود که نت افتضاح بود ولی خدا رو شکر از امروز مثل سابق شد راحت resistance 3 میزنم ولی u3 مشکل find پیدا کردم تا قبل از این خرابی چند روزه هیچ مشکلی باهاش نداشتم .
وضعیت شما چطوره ؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
یه سوال
من اکانتم ریجن 1 ه یعنی استوره امریکاس.اما بازیم ریجنش 2 ه.
الان من این کد انلاین رو از استور امریکا دانلود کردم مشکلی پیش نمیاد ؟

یه سوال دیگه
وقتی یه بازی رو از تو اکانت دانلود کنی دیگه تو دستگاه لاک میشه ؟ یعنی اگه اکانت رو عوض کنی میتونی بازی رو انجام بدی یا باید حتما از همون اکانت استفاده کنی ؟

یه سوال دیگه
یه بازی مثل BF1943 رو حتما باید از اکانتی بگیری که هم ریجن دستگات باشه ؟
مثلا ریجن 2 باشه دستگاه باید از استوره اروپا بگیری ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
یه سوال
من اکانتم ریجن 1 ه یعنی استوره امریکاس.اما بازیم ریجنش 2 ه.
الان من این کد انلاین رو از استور امریکا دانلود کردم مشکلی پیش نمیاد ؟

یه سوال دیگه
وقتی یه بازی رو از تو اکانت دانلود کنی دیگه تو دستگاه لاک میشه ؟ یعنی اگه اکانت رو عوض کنی میتونی بازی رو انجام بدی یا باید حتما از همون اکانت استفاده کنی ؟

یه سوال دیگه
یه بازی مثل BF1943 رو حتما باید از اکانتی بگیری که هم ریجن دستگات باشه ؟
مثلا ریجن 2 باشه دستگاه باید از استوره اروپا بگیری ؟

1. کد کی از استور آمریکا خریداری می شه فقط برای بازی های ریجن 1 فعال و قابل استفاده می شه (با استثنای بعضی از بازی های ریجن 3) .

2. وقتی بازی، کد آنلاین، تم ... بجز آواتار از استور می خری توی تمام اکانت های کنسول قابل استفاد است و مختص یک اکانت نمی شه .

3. نه ربطی نداره اصلا ریجن کنسول جز برای دیدن فیلم هیچ تاثیری نداره و کاملا فری است .

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
من میخوم از مغازه دار یه بازی بخرم چطوری بفهمم کدش زدست یا نه؟خودش میگه نمیدونم!

اساسین کرید رولیشن انلاینش نت قوی میخواد؟

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
دوست عزیز منم مخابراتم استان هرمزگان. 5 روز بود که نت افتضاح بود ولی خدا رو شکر از امروز مثل سابق شد راحت resistance 3 میزنم ولی u3 مشکل find پیدا کردم تا قبل از این خرابی چند روزه هیچ مشکلی باهاش نداشتم .
وضعیت شما چطوره ؟
خوش به حالت ما هنوز نمیتونیم signبشیم هنوز بین زمین آسمون موندیم
امروز رفتم مخابرات نامه زدن به مرکز استان که بچه های سایت مخابرات پیگیری کنند... خدا میدونه درست میکنن یا نه

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
بابا این چه اینترنتی هستش پینگم 230 هستش خوبه ولی sign نمیتونم بشم الان من اینترنتم شاتل هستش برای انلاین بازی کردن افتضاحه میخوام یه از یه شرکت دیگه بگیرم وای مکس هم باشه اشغالی نداره وایرلس هم فقط برای بازی های انلاین به درد بخوره و بشه انلاین بازی کرد به نظرتون از کدوم شرکت بگیرم؟

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
بابا این چه اینترنتی هستش پینگم 230 هستش خوبه ولی sign نمیتونم بشم الان من اینترنتم شاتل هستش برای انلاین بازی کردن افتضاحه میخوام یه از یه شرکت دیگه بگیرم وای مکس هم باشه اشغالی نداره وایرلس هم فقط برای بازی های انلاین به درد بخوره و بشه انلاین بازی کرد به نظرتون از کدوم شرکت بگیرم؟
خوب من شنیده بودم که شاتل برا بازی کردن خوبه به خاطر پینگ کم و ساپورت برا گیمرها ولی شما میگی که خوب نیستش من رفیق دارم که با وای مکس مبین نت دارن بازی میکنن به گفته خودشون خوب نیستش. در کل برای بازی آنلاین با سیم Lan پیشنهاد میشه الان من خودم دوتا مودم دارم برای PS3 یک مودم جدا گذاشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر