(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DeathSigner

کاربر سایت
Mar 2, 2012
36
نام
علی
من وصل میشم راحت

ممکنه این رتیچ ان کلن جدیدو بزارن پلاس؟
اصلا بازی های پلاس معلوما؟یعنی سونی قبل از این که بیاره رو پلاس خبرشو میده؟
بعد ارزششو داره بازم بگیرم؟اخه خیلی حجم میبره!

یک سوال مهم:پس مطمنید میشه رو 2 تا اکانت استفاده کرد پلاسو؟

رو دو تا اکانت نه ... رو دو تا ps3
یعنی فقط یه اکانت پلاس میشه ولی دانلودهاشو دوتا سیستم میتونند استفاده کنند

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اکانت پلاس کدوم کشور بهتر از همست؟
الان تو استور جاپن رتیچ اند کلن مونده هیچ راهی نداره دانلودش کنم؟اکانت پلاسم امریکاست!

---------- نوشته در 12:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

چرا نمیشه سینس رو رو دانلود کنم برای پلاس میگه فضای خالی نداره!
در صورتی که 140 گیگ خالیه!

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
سلام
دوستان دو روزه برا من Join نمیشه تو اکانتم، ای دی اس ال از پارس آنلاین دارم برا همه این مشکل هستش یا تنها برا من این مشکل وجود داره

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
الا به الااااااا signنمیشه یه جوری که انگار بهش اینترنت وصل نیست اعصابم بهم ریخته
همه ورودی هارو چگ کردم مشگلی نداره ولی نمیشه..؟
ارور80710023 با 80710b23 رو میده ئرست 2 روز که اینجوری شده اگثر دوستام مشگل ندارن...این مشگل رو تک و توک دارن دوستان چرااااااااااااااااااااااااا اینجوری شده...)x
خدایش حوصلم سر رفته دیگه اعصابم نمیکشه..

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
ظاهرا آقایون یه 2 روزه دارن عملیات جدید رو نت انجام میدن واسه همین نت خیلی ها پکیده . منم نمیتونم Sign in بشم . اسلام در خطر میوفته اگه تو ماه روزه کسی آنلاین بازی کنه ...
@ Hamed
این که چند نفر میتونن Sign in بشن به این معنی نیست که بقیه مشکل ندارن . معمولا وقتی نت رو دست کاری میکنن بو گندش به طرق متفاوت به مشام میرسه . یک عده میگن چند روزه گوگل ـشون پکیده . یک عده میگن بازیسنتر بالا نمیاد . یک عده نمیتونن درست Sign in بشن تو Psn ... بیشتر مواقع چند تا از ISP ها اینطوری میشن . بعد 2-3 هفته هم میرسه به Isp های دیگه . نوبت شما هم میرسه :D

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خیال برادران راحت باشه ! من همیشه آنلاینم و همه آنلاین بازی ها هم تست کردم. مشکلی ندارند.
اسلام هم در خطر نیفتاده ! :D

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
یه سوال تکراری :
اکانتم ریجن 2 ولی فیفایی که بهم هدیه داده شده ریجن 3 ! یه اکانت ریجن 3 بسازم و آنلاین پس رو دانلود کنم , بعد با اکانت ریجن 2 برم آنلاین بزنم ! درسته ؟

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
سلام من شدیدا اعصابم خورده کمکم کنید در غیر اینصورت میزنم پی اس 3 رو داغون میکنم من تا یک هفته پیش میتونستم برم انلاین راحت بازی کنم ولی این شش هفت روزه میرم که انلاین بازی کنم بزور انلاین میشم وارد یه سرور که میخوام بشم یا یه ثانیه وارد میشه بهد مینویسه که اتصال به سرور قطع شد یا همون تو وسصای لودش اینو مینویسه خلاصه اصلا انلاین نمیتونم بازی کنم اینترنتم شاتل هستش رفتم پرسیدم که ایا مشکلی هست گفت نه من چی کار کنم کمک کمک کمک کمک کمک کمکم کنید لطفا زود جوابمو بدید.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اینترنت ایران چند روز است که بخاطر مشکلات زیر ساخت شبکه ای و پاره ای اعمال ، مشکل پیدا کرده است.

ترجیح میدم که بزنید کنسولتون رو درب و داغون کنید تا اینکه با این اعصابتون بخواهید با دیگران توی سرورها بازی کنید. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر