(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
واسه انلاین بازی کردن تو ps3 مثل xbox 360 نیاز به اکانت گلد و پوینت داریم؟

نه نیاز ندارید ولی سرویسی هست مثل Plus به شما امکانات خوبی میده ... !

یه جورایی قیمتش مثل سرویس گلد ــه ایکس باکسه ولی خیلی امکانات داره

( بازی رایگان - DLC - آواتار و تم و ... )

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
با سلام دوستان

2 تا سوال داشتم :
1: وقتی می خواهیم بازی انلاین بخریم از کجا باید بفهمیم کد انلاینش زده شده یا زده نشده؟ راهی هست ؟

2: من بازی infamus را 2 سال پیش مجانی گرفتم ولی امروز دانلودش کردم و موقع اینیستال ارور میده چی کار کنم؟ اینو هم بگم بازی را روزی 1 گیگ می گرفتم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
با سلام دوستان

2 تا سوال داشتم :
1: وقتی می خواهیم بازی انلاین بخریم از کجا باید بفهمیم کد انلاینش زده شده یا زده نشده؟ راهی هست ؟

2: من بازی infamus را 2 سال پیش مجانی گرفتم ولی امروز دانلودش کردم و موقع اینیستال ارور میده چی کار کنم؟ اینو هم بگم بازی را روزی 1 گیگ می گرفتم
منظور موقعی که از فروشنده میخری ؟هیچ راهی نداره که بفهمی ...

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
با سلام دوستان

2 تا سوال داشتم :

1- اگر دست دوم باشه راهی ندارید جز اطمینان به صحبتهای فروشنده ! مگه اینکه آک بخرید که مطمئن باشید کدش زده نشده.

2- کل فایلهای دانلودی ـتون رو باید بریزید دور و یا دوباره دانلود کنید یا اینکه 20ت خرج کنید یه دست دومش رو بگیرید !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين پيامي كه اومد پسورد شما ديگه valid نيست بايد عوضش كنيد براي چي بود:دي

صادق خيلي وقت پيش هم اكانت هاي US اين پيغام رو دادن !!!
از ديشب تا الان سر نزدم ببينم چه خبره !!! فقط رمز قبلي رو هم ميخواست ؟؟؟ چون من رمزم رو باز يادم رفت :|:d

اقايوني كه در مورد اين كه بازي ها چقدر حجم مي گيرند مي پرسند ! اصلا" نميشه گفت ! چون كاملا" بستگي به بازي و سرور و ... داره !!! من خودم حدود 4-5 ساعت بتل 3 بازي كردم حدود 200-300 مگ گرفت !!! ولي U3 زياد مي گرفت مثلا" !

در مورد TM هم بايد بگم من بتا ش رو بازي كردم درسته دردسر داشت براي وصل شدن ! اما من هيچ لگي رو احساس نكردم !!!
يعني توي دموي DIRT SHOWDOWN لگ رو كامل حس كردم ولي TM هيچ مشكلي من نديدم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر