(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
درست چند روز بعده اينكه بتل*يلد3 اومد تو استور فك كنم بينه يه هفته تا دو سه هفته دقيق يادم نيست

خسته نباشي :|
من روز دقيق اش رو مي خوام كه محدوديت 5 نفري شد 2 نفري !!! روز دقيقش رو !
كسي نميدونه ؟!

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
تو رو خدا یکی کمک کنه،میخوام انلاین بازی کنم الان میرم تو دستگاه اکانت درست کنم میگه باید اپدیت کنی

چجوری اپدیتش کنم دستیه یا از رو خود دستگاه؟

بعد جریان این اکانت چیه باید بخرم؟رفتم تو یه سایت ن.شته بود 10 دلاری ،20 دلاری؟

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
اتوماته داداش, یه پیغام میده میگه میخوای آپدیت کنی یا نه , YES میشه میزنی دبرو که رفتی>>>>>>>>> اکانت رو میسازی بعد اگه خواستی از STORE چیزی بخری باید PSN کارت بگیری ,مثل کارت شارژه سیم کارته اکانتتو میشارژی :))

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
تو رو خدا یکی کمک کنه،میخوام انلاین بازی کنم الان میرم تو دستگاه اکانت درست کنم میگه باید اپدیت کنی

چجوری اپدیتش کنم دستیه یا از رو خود دستگاه؟

بعد جریان این اکانت چیه باید بخرم؟رفتم تو یه سایت ن.شته بود 10 دلاری ،20 دلاری؟

دوستمون گفت وقتي مي گه اپديت بايد بكني شما قبول كن
براي ساخت اكانت هم از اين اموزش استفاده كن
http://forum.bazicenter.com/thread23013/

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
الان اپدیتش کردم به 4.11 ولی تنظیماتش خیلی شبیه اموزشش نیست
تو قسمتی که نوشته country/region of residence چه کشوری رو انتخاب کنم نه ایران هست نه انگلیس
رو چه حسابی باید انتخاب کنم؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
الان اپدیتش کردم به 4.11 ولی تنظیماتش خیلی شبیه اموزشش نیست
تو قسمتی که نوشته country/region of residence چه کشوری رو انتخاب کنم نه ایران هست نه انگلیس
رو چه حسابی باید انتخاب کنم؟

ايران كه نيست به كل !!!
انگليس هم بايد دنبال GB بگردي به معناي GRAND BRITAIN ( املاي بريتانيا درسته ؟)
ادرس هم هر چي به ذهنت رسيد بزن براي كشور هاي اروپايي مثل اين كه مشكلي نداره همينطوري الكي بزن مثلا" اسم و فاميل خودت رو :d

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
اقا خیلی گلین،فقط من الان resistance 1 رو بازی کردم ظاهرا پول نمیخواد(همین کارتهای اعتباری)بقیه بازیها هم همینجوریه مثل mw3 ?

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
اقا خیلی گلین،فقط من الان resistance 1 رو بازی کردم ظاهرا پول نمیخواد(همین کارتهای اعتباری)بقیه بازیها هم همینجوریه مثل mw3 ?
بعضی بازی های جدید مثل آنچارتد 3 یا توئیست متال برای آنلاین بازی کردن کد لازم دارن. بقیه بازی ها کد نمیخوان. mw3 رو نمیدونم. ولی فکر کنم کد لازم نداره

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Mw3 کد لازم نداره ! بیشتر بازیهای EA و جدیدا Sony کد لازم دارند برای مولتی که داخل خود بازی هست البته اگه بازی دست دوم نباشه.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان میشه با اکانت های فرعی در ps3 برای ps vita بازی خرید؟
من اکانت اصلیم روی ویتا و ps3 هست که مال المان هستش,اگه بخوام با اکانت ریجن امریکام برای ویتا بازی بخرم اجرا میشه؟ میشه روی ویتا نصبش کرد؟ اخه زیر همه بازی ها نوشته قابل اجرا روی دو کنسول خانگی و دستی

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
یه سوال دیگه
وقتی کابل لن رو از ps3 جدا میکنم میزنم به pc چراغ adsl مودم شروع به چشمک زدن میکنه تا صبح هم ثابت نمیشه نمیتونم
وصل شم
تا حالا این مشکل رو داشتین؟فکر میکنم بخاطر ps3 باشه

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
یه سوال دیگه
وقتی کابل لن رو از ps3 جدا میکنم میزنم به pc چراغ adsl مودم شروع به چشمک زدن میکنه تا صبح هم ثابت نمیشه نمیتونم
وصل شم
تا حالا این مشکل رو داشتین؟فکر میکنم بخاطر ps3 باشه
کلا بعید می دونم اصلا ثابت نشدن چراغ dsl (همون adsl) ربطی به lan داشته باشه این چراغ ارتباط مستقیمش با خطوط تلفن امثال این هست
ps3 در مودم های بی سیم لن ابتدا بیشتر برای شناسایی استفاده می کنه و بعد از wlan استفاده می کنه .
بعید از کنسول باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر