(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
همه چی بسته به ADSL شما داره عزیزم :D

پینگت رو بگیر ببین چه جوریاست .. ( با سرور مادرید )

ارزش رو که داره ..

پینگ من تو اکثر بازی ها خوبه .

شما از کجا پینگت رو میگیری؟
از speed test؟
یا اط خود ویندوز از cmd؟
اگه با cmd میگیری؟ چی میزنی؟ ping yahoo.com یا ping 4.2.2.4؟؟
پینگت چند میشه؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
فقط فقط پینگ مهم نیست بهتر بگیم برای بازی کردن انلاین باید یک "اینترنت مطلوب" داشته باشی پینگت خوب باشه در کنارش سرعت دانلود مناسب داشته باشی .پینگت عالی باشه سرعتت پایین باشه چه فایده و عکسشم صادق. درکنار اینا بستگی به بازی که میخوای آنلاین بازی کنی داره. فیفا 12 بازی کردن خیلی فرق داره با مدرن وارفر بازی کردن و mag بازی کردن و انچارتد هر کدومشون یک جور سخت گیر هستند!!! ارزشم که 100 درصد داره بازی انلاین .خیلی ارزش داره خیلی خیلی خیلی البته اکر این نت های ما کم تر اذیت کنند !

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
فقط فقط پینگ مهم نیست بهتر بگیم برای بازی کردن انلاین باید یک "اینترنت مطلوب" داشته باشی پینگت خوب باشه در کنارش سرعت دانلود مناسب داشته باشی .پینگت عالی باشه سرعتت پایین باشه چه فایده و عکسشم صادق. درکنار اینا بستگی به بازی که میخوای آنلاین بازی کنی داره. فیفا 12 بازی کردن خیلی فرق داره با مدرن وارفر بازی کردن و mag بازی کردن و انچارتد هر کدومشون یک جور سخت گیر هستند!!! ارزشم که 100 درصد داره بازی انلاین .خیلی ارزش داره خیلی خیلی خیلی البته اکر این نت های ما کم تر اذیت کنند !

شما با دایل آپ اگه پینگت خوب باشه می تونی آنلاین بازی کنی .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
یکی از دوستان مراحل خرید یه Voucher Code جدید رو به صورت انلاین توضیح بده چون من یه بازی دارم که کدش قبلا استفاده شده حالا یکی جدید براش میخوام

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بازیم بتل 3 نسخه ی لیمت
میشه؟
سازگاری داره . می تونی از کانتنت های آمریکا برا بازیت استفاده کنی .
یکی از دوستان مراحل خرید یه Voucher Code جدید رو به صورت انلاین توضیح بده چون من یه بازی دارم که کدش قبلا استفاده شده حالا یکی جدید براش میخوام

تو بازیی که online pass بخواد هر وقت بخوای وارد مولتی بشی می زنه که 1. redeem code و 2. خرید کد از store، که شما راحت از استور می خری.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
شما با دایل آپ اگه پینگت خوب باشه می تونی آنلاین بازی کنی .

تونستنش مهم نیست اخه که، با کیفیت بازی کردن مهم .این خیلی فرق داره که تو وقتی فیفا بازی می کنی بشینی تعداد لگ هاتو بشماری یا از بازی روون لذت ببری .مهم که مدرن وافر بازی می کنی مثل همین چند ماه پیش همه اسیر اون چگ کردن لیست ابتدایی نشن مهم که تا بره چهار تا بازیکن پیدا کنه خوابت نگیره .! انیترنت مطلوب داشتن خیلی بهتر از واژه پینگ خوب داشتن . این یک تفکر اشتباه که همه انلاین بازی کردن وابسته به پینگ می دونند پینگت اصلا عالی سرعت دانلود نداشته باشی به درد سطل اشغال می خوره .نمونش همین فیفا خودمون تاخیرش وابسته به سرعت و لگ وابسته به پینگ .البته این دو فاکتور اساسی مثل کیمیا هست با این خدمات شرکت های مخترم!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سازگاری داره . می تونی از کانتنت های آمریکا برا بازیت استفاده کنی .
دستت درد نکنه:d
بعد کد ریجن 2 هم با این بازی کار میکنه؟آخه یه کد ریجن 2 دارم اون هم باهاش سازگار هست؟
بعد اگه تونستی آدرسی چیزی بده که میگه کدوم بازیها اینجوری هستن:p

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دستت درد نکنه:d
بعد کد ریجن 2 هم با این بازی کار میکنه؟آخه یه کد ریجن 2 دارم اون هم باهاش سازگار هست؟
بعد اگه تونستی آدرسی چیزی بده که میگه کدوم بازیها اینجوری هستن:p

ریجن 2 با هیچ ریجنی همخونی نداره .
تون همین بخش ps3 یکی از دوستان تاپیکشو زده بود .

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد

من آنچارتد 3 رو راحت آنلاین بازی میکنم ... هیچ مشکلی هم نداشتم . نه لگ داره نه فریز و نه هیچ چیز دیگه ای .:d قبلا دستگاهم هک شده بود ولی خودم هکش رو پروندم که بتونم آنلاین بازی کنم.
اینترنتم وایرلس هستش. (الان فعلا دارم Infamous 2 رو میرم ، که اون هم با اضافه شدن ماموریت هایی که بازیکن های دیگه میسازن خدایی خیلی باحال شده ... نمیدونم کی شب میشه کی صبح:d)
ولی میخواستم ببینم که اگر فیفا 12 رو هم بگیرم ، بازم آنلاینش همینجوری هست ؟
یا ممکنه فیفا بد باشه و لگ داشته باشه ؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان کسی با کریدیت کارت از PS Store خرید کرده؟ من سوالم اینه که با هر کریدیت کارتی میشه از هر ریجنی خرید کرد یا کریدیت باید مخصوص اون ریجن باشه؟ مثلا با کریدیت امریکا میشه از اروپا خرید کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر