(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
بچه ها من یه اکانت امریکا و انگلیس و المان دارم همه بازی ها رو با یوزر امریکا بازی کردم همه بازیهام هم ریجین دو هستن حالا میخوام برا U2 یه پک DLC بخرم وقتی بازی خودش پیام میده که براش DLC بخر OK میکنم تو Store چیزی پیدا نمیکنه با اکانت انگلیس هم به این صورت عمل میکنه اما وقتی با اکانت المان انلاین میشم تو Store براش DLC رو پیدا میکنه. حالا من برا U3 هم میخوام یه Online Pass بخرم که وقتی با اکانت امریکا میرم تو Store چیزی پیدا نمیکنه اما وقتی خودم دستی این کلمه رو Search میکنم (Redeem Online Pass Code) یکی برام پیدا میکنه که 9 دلار هستش اما با اکانت انگلیس خودش برام پیدا میکنه که 7 یورو هستش خوب حالا این سوال پیش میاد که اون چیزی رو که من خودم برا بازی Search کردم و به دلار هستش رو میتونم بخرم مشکلی پیش نمیاد ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان کسی با کریدیت کارت از PS Store خرید کرده؟ من سوالم اینه که با هر کریدیت کارتی میشه از هر ریجنی خرید کرد یا کریدیت باید مخصوص اون ریجن باشه؟ مثلا با کریدیت امریکا میشه از اروپا خرید کرد؟
کریدیت کارت بخوای استفاده کنی حتما باید ارز همون ریجن باشه .
بچه ها من یه اکانت امریکا و انگلیس و المان دارم همه بازی ها رو با یوزر امریکا بازی کردم همه بازیهام هم ریجین دو هستن حالا میخوام برا U2 یه پک DLC بخرم وقتی بازی خودش پیام میده که براش DLC بخر OK میکنم تو Store چیزی پیدا نمیکنه با اکانت انگلیس هم به این صورت عمل میکنه اما وقتی با اکانت المان انلاین میشم تو Store براش DLC رو پیدا میکنه. حالا من برا U3 هم میخوام یه Online Pass بخرم که وقتی با اکانت امریکا میرم تو Store چیزی پیدا نمیکنه اما وقتی خودم دستی این کلمه رو Search میکنم (Redeem Online Pass Code) یکی برام پیدا میکنه که 9 دلار هستش اما با اکانت انگلیس خودش برام پیدا میکنه که 7 یورو هستش خوب حالا این سوال پیش میاد که اون چیزی رو که من خودم برا بازی Search کردم و به دلار هستش رو میتونم بخرم مشکلی پیش نمیاد ؟

تو تمام بازی ها همینجوری وقتی برای dlc اون بازی از خود بازی مستقیم بخوای خرید کنی می خواد دنبال dlc یی بگرده که سریالش با بازی بخونه ، چون بازیتون ریجن دو هست پس با اکانت آمریکا نمی تونه سریال dlc اروپایی رو پیدا کنه .

نه، کار نمی ده اگه بتونی online pass با همون اکانت اروپاییت تهیه کنی می شه با اکانت آمریکاییت آنلاین بازی کنی به هیچ وجه آنلاین پس رو از استور نخر وقتی ریجن بازیت با اکانتت یکی نیست (ریجن3 استثناست)

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوستان از بین این بازی های Store تو قیمت ( 4.99 - 9.99 - 12.99 )
یه بازی با حال که تروفی هاش هم آسون باشه چی توصیه می کنید ؟
Shank2 خوبه به نظرتون ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
Shank2 خوبه به نظرتون ؟
بازی که خودم تروفیشو گرفتم و اسون هم هست اینه برو بگیرش خیلی راحته و قیمتش هم کمه
SUPER STARDUST™ HD
این یکی هم هست
Castle Crashers

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
Shank2 خوبه به نظرتون ؟

بنظرم Trine 2 خیلی خوبه .
بازی که خودم تروفیشو گرفتم و اسون هم هست اینه برو بگیرش خیلی راحته و قیمتش هم کمه
SUPER STARDUST™ HD
این یکی هم هست
Castle Crashers

CC اشک آدمو در می یاره، تروفی نمی ده:d

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
quote_icon.png
نوشته شده توسط BahraM.Tera

تو تمام بازی ها همینجوری وقتی برای dlc اون بازی از خود بازی مستقیم بخوای خرید کنی می خواد دنبال dlc یی بگرده که سریالش با بازی بخونه ، چون بازیتون ریجن دو هست پس با اکانت آمریکا نمی تونه سریال dlc اروپایی رو پیدا کنه .

نه، کار نمی ده اگه بتونی online pass با همون اکانت اروپاییت تهیه کنی می شه با اکانت آمریکاییت آنلاین بازی کنی به هیچ وجه آنلاین پس رو از استور نخر وقتی ریجن بازیت با اکانتت یکی نیست (ریجن3 استثناست)

دوست عزیز خوب شد گفتی چون من بعد از ظهر برام یه کارت میرسید به دلار میموندش رو دستم بس بگم برام کارت رو به یورو تغییر بده. بس با این حال برا اکانت امریکای نمیشه با یورو اواتار خرید درسته ؟
اما یه چیزی هم هستش انگلیس و آلمان جز ریجن دو هستن بس چرا تو آلمان پیدا میکنه و تو انگلیس نه؟

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوست عزیز خوب شد گفتی چون من بعد از ظهر برام یه کارت میرسید به دلار میموندش رو دستم بس بگم برام کارت رو به یورو تغییر بده. بس با این حال برا اکانت امریکای نمیشه با یورو اواتار خرید درسته ؟
اما یه چیزی هم هستش انگلیس و آلمان جز ریجن دو هستن بس چرا تو آلمان پیدا میکنه و تو انگلیس نه؟
تم می شه آواتار جدیدا نمی شه.
بازی ریجن دو هست اما گفتم بازیها سریال دارن مثلا بازی شما سریال آلمان رو داره که برای انگلیس DLC های مطابق با سریال بازی های خودشو داره و بازیی که تو آلمان منتشر می شه تو انگلیس با اون سریال منتشر نمی شه ... اکثرا بازی های انحصاری اینجورین بقیه بازی ها اینجور نیستن.

PSN Card رو از کجا و چجوری میشه تهیه کرد ؟

با کریدیت کارت می شه خرید و همینطور سایت های فروش کارت اعتباری بازی ها هم می تونی تهیه کنی که ماشاالله قیمت ها هفته ای بیشتر می شه .

دیروز psn 35 پوندی 102 تومن بود الان 107 تومن.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
Shank2 خوبه به نظرتون ؟
من Spare Parts رو گرفتم واسه این ، یه خوبی که داره اینه که پلات داره میتونی تا 1100 امتیاز بگیری از بازیه ولی پلاتش سخته ! نه از اون سختا !!! یعنی نمیشه همینجوری دور همی بری پلات هم بشه . ولی خوب بدکی نیس
Shank 2 : 8/10 ! در حد کیل زون 2 !!!!!
Castle : 6.5/10 اینم خیلی سخته ؛ پلات هم که نداره ، کل تروفی هاشو بگیری لولتو به زور بکنه 10 ( کلا حدود 350 امتیاز داره ) در یک کلام به نظر من 2 زار نمی ارزه واسه تروفی
Super StarDust : 7.9/10 اینم که مرگه ! تازه پلات هم نداره .
بازی آسون دقیقا باید 2 باشه ! همون Spare Parts هم نمرش 3e ولی اونم باید 100تا چیز جمع کنی ، واسه خودش پروژه ایه ! ولی باز من همین و توصیه میکنم !
من تو PSN بازی راحت بلد نیستم . فقط خاستم بگم که اینارو نگیری .
3تا بازی پلات کنی لولت میشه حدود 12 ! رو این تمرکز کنی بهتره به نظر من
MW 2,3 هم که میتونی ! ( شایدم کرده باشی )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
به نظر من Spare Parts اصلا به درد نمیخوره! :d البته تروفی و پلات تقریبا راحت میده ها! ولی بازیش در کل خیلی رو اعصابه! یک جوریه :d یعنی حیف پول و این چیزا :d
به نظرم برای تروفی گرفتن و پلات کردن بهترین گزینه Trine 2 هست! هم راحته ، هم بازی خیلی خیلی خوبیه! :d پلاتش رو قبل از اینکه بازی رو تموم کنی میتونی بگیری :d
Shank ها که میشه گفت خیلی سخت هستند! یکش روی Hard خیلی سخت بود و به چالش میکشید! :d ممکنه خیلی ها اعصابش رو نداشته باشن! 2ـش هم بخش زامبیش خیلی سخته! تا 30 هم رسیدیم و نصفشون رو ترکوندیم ولی بازم باختیم! :d من که دیگه فعلا رفتم تو ترک ـش! انشاالله بعدا روش کار میکنیم :d
Castle Crashers هم یکی از بهترین بازی های PSN هست! ولی برای تروفی فایده نداره! کلا تروفی نمیده :d (وقت گیره :d )

لیست تروفی هات رو دیدم،فقط بگو الان همه ی اون بازی های توی لیست رو داری؟ اگر داری که بگو تا بگم کدوما راحتند! (برای مثال GOW III و KZ3 راحت میباشند :d )

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
:d
اینو یادم رفت که بگم بازی خوبی نیس ! میشه گفت حیف پول ! نهایت 2 نفره بازی کنی شاید $2 از پولت زنده شد :d ( شاید )

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
تو صفحه قبل یه سوالاتی پرسیده بودم راجع به پینگ و دوستان یه جواب هایی دادن اما کامل نبود.
دوباره میخوام بپرسم به یه شکل جدید تر:
من از قیمت run>cmd وارد میشم و مینویسم:
ping yahoo.com و مثلا میزنه متوسطش 370
و مینویسم
ping 4.2.2.4 و متوسطش رو میزنه 280
حالا کدوم اینا ملاکه!
چرا 4.2.2.4 کمتره؟
اصلا اینا مفهومشون چیه!
اینترنت من 512 ADSL پارس آنلاین هستش

شما چطوری پینگ میگرین؟! با چه پینگی میشه راحت بازی کرد؟سرعت اینترنت چی؟

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
تم می شه آواتار جدیدا نمی شه.
بازی ریجن دو هست اما گفتم بازیها سریال دارن مثلا بازی شما سریال آلمان رو داره که برای انگلیس DLC های مطابق با سریال بازی های خودشو داره و بازیی که تو آلمان منتشر می شه تو انگلیس با اون سریال منتشر نمی شه ... اکثرا بازی های انحصاری اینجورین بقیه بازی ها اینجور نیستن.

با کریدیت کارت می شه خرید و همینطور سایت های فروش کارت اعتباری بازی ها هم می تونی تهیه کنی که ماشاالله قیمت ها هفته ای بیشتر می شه .

دیروز psn 35 پوندی 102 تومن بود الان 107 تومن.
کردیت کارتو از کجا میشه تهیه کردو قیمتشون چنده؟؟؟؟؟

میشه لطفا بگی کجا 107 تومن بود؟؟؟؟؟شماره تلفنشو داره لطف کنی؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
تو تاپیکش پرسیدم کسی جواب نداد، کسی جدیده MW2 آنلاین بازی کرده؟ میخواد کانکت بشه میپره تو XMB.

خیلی وقته کسی mw2 بازی نمیکنه ! یعنی نمیشه بازی کرد با وجود اون بقول خودشون هک و چلنج لابی و ...
ولی اینکه میگی خیلی جالبه :D الان امتحان میکنم

نه اینجوری که میگی نشد ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر