(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
عزیزم یه بار دیگه من نقل قول اون دوستمونو میذارم ببین کی حالش بده. اون دوستمون هم همینو گفت دیگه. که شما بهت برخورد.

این مشکل از خود بازیه... ربطی به دستگاه نداره.

بد متوجه شدی! من منظورم این بود که جک میگی؟ یعنی واقعآ بازی به این بزرگی شبک ـش مشکل داره؟ مگه میشه؟ پس اینهایی که دارن آنلاین بازی مکنن چجوری بازی میکنن!!

یعنی چی؟؟؟؟؟؟من الا مشکل هنگ کردن دستگاه برطرف شد! سرعت نت رو بدم بالا راحت وارد بازی میشه! اما وقتی میرم برای قسمت آنلاین! و میره جست و جوی لابی! ارور میده میگه نمیتونم کانکت بشم! به NAT مربوط نمیشه؟

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اقا کمــــــــــک :| 8 تا پلاتم به گور رفت :( من تروفی هام رو می خوام :((دیش اومدن ساین کنم رو 95% گیر کرد بعد کنسل کردم دوباره ساین کردم که قاطی کرده :( :|
بهـــــــــــــداد کمــــــــــــــک :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
بد متوجه شدی! من منظورم این بود که جک میگی؟ یعنی واقعآ بازی به این بزرگی شبک ـش مشکل داره؟ مگه میشه؟ پس اینهایی که دارن آنلاین بازی مکنن چجوری بازی میکنن!!

یعنی چی؟؟؟؟؟؟من الا مشکل هنگ کردن دستگاه برطرف شد! سرعت نت رو بدم بالا راحت وارد بازی میشه! اما وقتی میرم برای قسمت آنلاین! و میره جست و جوی لابی! ارور میده میگه نمیتونم کانکت بشم! به NAT مربوط نمیشه؟
دقیقا شبکه ش مشکل داره(بچه پرروها آنلاین پسم میخوان) اینترنت قزمیت ایران به کنار. همه خارجیا هم فحششون میدن که بازی پر لگه و این حرفا.خود من چند بار شانسی وصل شدم،با وجود تازه بودن بازی بازیکنان خیلی کم بودند،دقت کنی قطعیهای وسط بازی رو واسه هر کس نوشته تعدادشو که واسه منم نصفشو ثبت نکرده،تو گیم اسپات هم نکات بازی فقط آنلاین لگی و کاهش ابهت شاوکان بودند.کلا تو ایران تعداد خیلی کمی تونستند راحت بازی کنند که اون هم لزوما به خاطر سرعت بالا نبود و اینترنت و آی اس پیشون حالت خاصی داشت که میشد.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اقا کمــــــــــک :| 8 تا پلاتم به گور رفت :( من تروفی هام رو می خوام :((دیش اومدن ساین کنم رو 95% گیر کرد بعد کنسل کردم دوباره ساین کردم که قاطی کرده :( :|
کلا برای sync کردن 10 درصد اول و 10 درصد آخر مهمه که از اینترنت استفاده و انتقال داده می کنه حالا اولین باره sync می کنی؟
دقیقا شبکه ش مشکل داره(بچه پرروها آنلاین پسم میخوان)
اینجور نگو ! این آرزوی من بود که به حقیقت پیوست.:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر