(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام دوستان من قصد دارم توی psn اکانت بسازم میخواستم ببینم بهترین منطقه واسه دستگاه من که رجین ۳(ntsc-j)هست کجاست.
اکانت امریکا بسازم بهتره یا اروپا
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم :)
هرجا که بسازی به ریجن دستگات ربطی نداره ، اینجا فکر کنم بیشتر اروپا میسازن چون بازی ها بیشتر ریجن 2 هستن ، ولی اگه میخوای از PSN چیزای زیادی بخری بهتره امریکا بسازی چون PSN Card امریکا ارزون تر از اروپا (پوند) واست در میاد خریدش تو ایران
در کل میل خودته ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
;)
سلام دوستان من قصد دارم توی psn اکانت بسازم میخواستم ببینم بهترین منطقه واسه دستگاه من که رجین ۳(ntsc-j)هست کجاست.

میتونی اروپا بسازی و دلار های امارات که واسه خرید تو کشور های اروپایی هست رو استفاده کنی.;)

• Like
Reactions: sam.fisher

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
شما اکانت اصلیت رو آمریکا بساز بعد یه اکانت UK برای استفاده از استور اروپا هم بسازی بهتره .
پ.ن.اکانت ربطی به ریجن کنسول نداره .

ساختم هرجور بود. حالا از صُب دارم تلاش میکنم Redeem Code مس افکت 2 رو به خوردش بدم. با EA تماس گرفتم. از ساعت پنج تا هشت یارو نشسته بود پای چت تو ساپورت EA با هم انگشت به این لامصبی می‌کردیم؛ هفت تا کُد مختلف بهم داد و هیچکدوم جواب نمیدادن. کسی مشکل مشابه داشته؟
بازیت ریجن چنده؟ اون کدی که بهت داد مربوط به کدوم منطقه بود؟
اینم بگم که یه مدت Redeem code ها تو استور اروپا کار نمیکرد. فکر کنم در حال حاضر اینطور باشه . باید دوباره تست کنم ببینم درست شده آیا!

آخرین ویرایش:

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
من خیلی وقته که با اکانتم انلاین نشدم میخوام ببینم اکانتم هنوز وجود داره یا نه چی کار باید کنم؟
اخرین بار که انلاین شدم فکر کنم پاییز پارسال بود ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من خیلی وقته که با اکانتم انلاین نشدم میخوام ببینم اکانتم هنوز وجود داره یا نه چی کار باید کنم؟
اخرین بار که انلاین شدم فکر کنم پاییز پارسال بود ...

اره هست فقط اگه نداریش باید از psn ریکاورش کنی.
mail و pass رو یادته که وقتی داری sign up می کنی 2 تا گزینه هست یکیش نوشته exist account (اگر اشتباه نکنم) اون رو میزنی بعد گزینه هایی که میخواد رو دنبال میکنی اکانتت بر میگرده.;)

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
بازي هايي كه بعد از يه ماه منقض ميشن ،‌تاريخ انقضاشون بايد از كجا ببينيم ؟؟ :d

آخرین ویرایش:

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
اره هست فقط اگه نداریش باید از psn ریکاورش کنی.
mail و pass رو یادته که وقتی داری sign up می کنی 2 تا گزینه هست یکیش نوشته exist account (اگر اشتباه نکنم) اون رو میزنی بعد گزینه هایی که میخواد رو دنبال میکنی اکانتت بر میگرده.;)

میشه بیشتر توضیح بدی؟
من تو سایت ps3 ایمیلی که باهاش اکانت ساخته بودم رو وارد میکنم به همراه پسوورد، ازم قبول نمیکنه:( میگه اشتباهه

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
دوستان من یه ویزا کارت صادره از کانادا خریدم... میرم تو PSN میخوام خرید کنم همش Error میده! بعد تو WALLET هم نمیزاره پول بزارم! چکار کنم ؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان من یه ویزا کارت صادره از کانادا خریدم... میرم تو PSN میخوام خرید کنم همش Error میده! بعد تو WALLET هم نمیزاره پول بزارم! چکار کنم ؟
ویزا کارتتون باید حتما با اون کشوری که اکانت ساختین یکی باشه
پیشنهاد میکنم از ویزا کارت و کارت های مشابه تو جاهایی مثل PSN Live استفاده نکنید
کارت بخرید بهتره

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
ویزا کارتتون باید حتما با اون کشوری که اکانت ساختین یکی باشه
پیشنهاد میکنم از ویزا کارت و کارت های مشابه تو جاهایی مثل PSN Live استفاده نکنید
کارت بخرید بهتره
مطمعنی؟ اما با ویزایی که از آلمان هست من از انگلیس خرید کردم!

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
خوب المان و انگلیس هر دو تا شون ماله اروپا هستند و ریجن 2 می باشد و فرقی نداره با هم دیگه میشه استفاده کرد:d
اون پستی که نقل قول کردم رو خوندی؟ پست من رو هم دوباره بخون!
اون آقا گفته باید از همون کشور باشه! نه از همون ریجن! مهندس جان!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر