(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من سری های قبلی عوض نمیکردم اصلا چرا باید عوض کنیم فقط مهمه که فرمتش pup باشه.
من بهتر میدونم دیگه کل کل نکن با من:d

ای بابا من الان 4 ساله پلی دارم و همش این طوری اسمش عوض میکنم و بعد میذارمش توی پلی3 و بعد ابدیت میکنه
البته بیشتر موقعه ها هم با خوده پلی 3 ابدیت میکنم:d
ببین داری کل کل میکنی هان من بهتر میدونم:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ای بابا من الان 4 ساله پلی دارم و همش این طوری اسمش عوض میکنم و بعد میذارمش توی پلی3 و بعد ابدیت میکنه
البته بیشتر موقعه ها هم با خوده پلی 3 ابدیت میکنم:d
ببین داری کل کل میکنی هان من بهتر میدونم:d

چه میدونم...
من که تا الان اسمش رو عوض نکردم.
حالا کسایی که اپدیت کردن چیزه جدیدی تو این اپدیت داره.مثلا خاموش کردن دسته که تو 3.6 بود ؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چه میدونم...
من که تا الان اسمش رو عوض نکردم.
حالا کسایی که اپدیت کردن چیزه جدیدی تو این اپدیت داره.مثلا خاموش کردن دسته که تو 3.6 بود ؟؟؟
اقا اين عزيز راست مي گه :d منم خودم تا الان حروف خود فايل اصلي رو عوض نكردم و هر دفعه هم كار داده
البته شايد هر دو روش مي شه چون شما هم مي گي كار داده براتون

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقایون من امروز تو psn بوذم یکی از ferend هام (البته خارجی هست ) pm داد که این pm رو به همه ferendهات بده با این کار تمام dlc های black ops وmw2 برات باز میشه وlevel هم تو 2 بازی تا اخرش باز میشه..... جریان چیه ؟تا حالا کسی همچین pm براش اومده(البته من پاکش کردم)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان يه سوال
من مي خوام پولي كه براي BF3 و يكي دوتا بازي ديگه كنار گذاشته بودم رو خرج خريد مودم و چيز ها ميز ها ADSL كنم
حالا سوال من اينه كه با اين همه اوصاف پرت شدن بيرون و مشكلات DNS و قر و فر هايي كه هر روز درمياد به نظرتون مي ارزه اون پول رو خرج PSN بكنم يا نه چون اعصاب ندارم پول خرج بكنم بعد با انواع مشكلات رو به روشم :d

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
دوستان يه سوال
من مي خوام پولي كه براي BF3 و يكي دوتا بازي ديگه كنار گذاشته بودم رو خرج خريد مودم و چيز ها ميز ها ADSL كنم
حالا سوال من اينه كه با اين همه اوصاف پرت شدن بيرون و مشكلات DNS و قر و فر هايي كه هر روز درمياد به نظرتون مي ارزه اون پول رو خرج PSN بكنم يا نه چون اعصاب ندارم پول خرج بكنم بعد با انواع مشكلات رو به روشم :d
من تا حالا به جز مرتال کمبت با هیچ بازیه دیگه ای مشکل نداشتم.ساعت 1 تا 2 شب که بدترین سرعتو دارم بازم بدون مشکل بازی میکنم.بچه کرجم،ADSL 512 دارم.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اقایون من امروز تو psn بوذم یکی از ferend هام (البته خارجی هست ) pm داد که این pm رو به همه ferendهات بده با این کار تمام dlc های black ops وmw2 برات باز میشه وlevel هم تو 2 بازی تا اخرش باز میشه..... جریان چیه ؟تا حالا کسی همچین pm براش اومده(البته من پاکش کردم)
آره کلا از این پیاما زیاد میاد که همشم سرکاریه مثل اونایی که میگفت به مناسبت سالگرد پی اس تری اگه این پیامو به همه دوستاتون بدین تو ps store فلان قدر به کیف پولتون اضافه میشه:))

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقا اين عزيز راست مي گه :d منم خودم تا الان حروف خود فايل اصلي رو عوض نكردم و هر دفعه هم كار داده
البته شايد هر دو روش مي شه چون شما هم مي گي كار داده براتون

دمت گرم یکی از ما طرفداری کرد.ا

اقایون کسی نبود بگه قابلیت جدید اضافه شده یا نه......؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
دوستان يه سوال

بالاخره که چی ؟ انلاین لذت های خاص خودشو داره که شاید هیچ جوره نشه جایگزینش کرد ... ولی به هر حال باید اینم در نظر بگیری که اینجا ایرانه و هیچ چیز در تعادل مطلق نیست ... :d من خودم به جز MK دیگه تو هیچ بازیی مشکل ندارم !

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282

دقت نکن زیاد , روزی 100 تا از inv چت روم ها میاد به عنوان : Get 50$ free
ملت بیکارن دیگه :d
اگه دنبال هک و این چیزایی , برو Team dethmatch مدرن 2 ببین کی Rank ــش معلوم نیست ! یه مسیج بهش بده می خوام تو Clan تو Join شم . چند دقیقه بعد یه Inv میده میری Free for all تو Highrise ببینه Qs بلدی یا نه , بعد یهو می بینی رو هوایی و یه عالم معنویت خاصی رو طی می کنی بعد می بینی رنکت رفته بالا :d

دوستان يه سوال

هیجان و لذتی که تو آنلاین تجربه می شه , هیچ چیزی نمی تونه جاش رو بگیره ,این دنگ و فنگ ها هم معمولا برا نت ایرانسل و مخابرات هست( آقا معمولا- الان 6000 هزار نفر نقل قول می کنن من ایرانسل 2 مگ دارم هیچیمم نمیشه ) مثلا برا همین XBL ایرانسل پورتالش بدجوری اذیت میکنه !

اگه من جای تو بودم با کله می رفتم سراغ ADSL !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر