(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
ما که کلا تو ایران با مشکلات شرعی کار می کنیم...:))
به قول این پسره که اولین بار ps3 رو هک کرد میگه که وقتی ادم چیزی رو میخره ماله خودشه و میتونه هر جوری که دوست داره استفاده کنه.

در مورد دانلود dlc ها بر روی چند تا اکانت هم به نظر من وقتی سونی خودش اجازه ی 4 بار دانلود رو داده میدونسته یه عده ادم پیدا میشن مثل ما شریکی :d بازی بخرن پس از لحاظ نظر اونها هم اشکالی نداره.

البته که اشکال نداره Anti heroesجان!!

اما این که با 1 کارت ,توسط 2 اکانت بشه خرید کرد,سر تا پا مشکله!!

نیست یعنی؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تروفی داره مگه میشه نداشته باشه ؟!
من دیسک ش رو داشتم اول تروفی نداشت اپدیت 1.9 رو دان کردم تروفی هم باهاش نصب شد !
من الان مشکلم آپدیته ! تا میرم تو بازی Sign out میشم برا همین گذینه ی آپدیت نمیاد ! یه بار هم بیشتر نیمد کنسلش کردم که با PC دانلود کنم دیگه نیمد ! :((
اگه کسی لینک آپدیتاشو داره بده ! :(

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
البته که اشکال نداره Anti heroesجان!!

اما این که با 1 کارت ,توسط 2 اکانت بشه خرید کرد,سر تا پا مشکله!!

نیست یعنی؟​

اون که همون طور که گفتی نمیشه.
من گفتم شاید منظور این دوستمون فقط dlc ها باشه.

دوستان کسی هست که رابطه ی TTL رو با PING بدونه؟؟؟می خواستم بدونم چه تاثیری رو بازی داره این TTL.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
امروز کسی مشکل بازی کردن نداشت ؟؟ من PSN وصل میشم اما هیچ بازی نمی تونم انجام بدم !

فکر کنم مشکل از منه اما کس دیگه ای هم مشکل داره بگه :-?

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
امروز کسی مشکل بازی کردن نداشت ؟؟ من PSN وصل میشم اما هیچ بازی نمی تونم انجام بدم !

فکر کنم مشکل از منه اما کس دیگه ای هم مشکل داره بگه :-?

تو چه بازی ای مشکل داشتی ؟؟
شاید اینترنتت ترکیده .....که تو ایران طبیعیه....:(

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
هیچ بازی نتونستم انجام بدم الان داداشم داره لایو بازی میکنه فکر کنم درست شده ببینم PSN هم درسته یا نه

ویرایش : اوکی شد مشکل از جای دیگه بود :))

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
نمیدونم چرا وقتی Sign-in میکنم سره 3 4 ثانیه بعدش خود به خود Sign out میشه !!!
اعصابم ریخت بهم اه !
این RDR : Undead چرا انقد لگ داره تو مولتی !؟

Edit : مشکل از ISP بود .

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بچه ها میشه آپدیتایی مثل BP رو که 5 تا هست الان 3تاش رفته کنسل کرد ؟! تو 3تا نصب میشه ؟! یا از اول میاد ؟
والله من يادمه UC2 رو داشتم آپديت ميكردم يكيش كه رفت ديگه ميخواستم بخوابم كنسول رو خاموش كردم فرداش از ادامه داشت ميرفت ، البته مثلا اگه سه تا باشه بايد بزاري هر كدومش كامل دانلود بشه بعد خاموش كني مثلا وسط يكي از آپديت ها باشه از اول ميره

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
والله من يادمه UC2 رو داشتم آپديت ميكردم يكيش كه رفت ديگه ميخواستم بخوابم كنسول رو خاموش كردم فرداش از ادامه داشت ميرفت ، البته مثلا اگه سه تا باشه بايد بزاري هر كدومش كامل دانلود بشه بعد خاموش كني مثلا وسط يكي از آپديت ها باشه از اول ميره
100% مطمئنی ؟! چون دوتا از 5 تا مونده حجماشونم زیاده نزدیک 700 مگ میشن ! میخوام باPC دانلود کنم !

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
100% مطمئنی ؟! چون دوتا از 5 تا مونده حجماشونم زیاده نزدیک 700 مگ میشن ! میخوام باPC دانلود کنم !

من گرن توریسمو رو اپدیت کردم(5 تا بود)هر کدوم از اپدیت ها رو تموم میکردم میرفتم بیرون وقتی

دوباره وصل میشدم از اپدیت بعدی شروع میکرد و از اونجایی که همه بازیا از یک قانون تبعیت

میکنن مشکلی پیش نمیاد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر