(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بچه ها کسی تونسته کیلزون 3 یا بازی دیگه ای رو آنلاین بازی کنه ؟! برا من همش این (80710092) رو میده !!! بعدش هم Sign Out میشه !
من مشکلی ندارم . این ارور مربوط به خرابی های اخیر PSN میشه. البته کانکشنهای داغون ماها هم تو این مسئله بی تاثیر نیست:D

یه سوال دیگه ! :biggrin1: این 5 تا بازی مجانیه که LBP و Infamous بود کجا رفت ؟! :biggrin1: قبلا یه گذینه ی welcome back بود دیگه نیست ! :biggrin1:
شما حتما قبلا انتخابشون کردی لیست دانلودهات رو چک کن احتمالا اونجاست.
از این طریق هم میتونی پیداش کنی :
Accont management>>Transaction management>>services list>>psn promotion
آقایون این playstation plus برای چه جایی(چه کشوری) مجانی هست؟
و اینکه چجوری میشه فعالش کرد؟
نمیشه این کشوری که انتخاب کردیم رو عوض کنیم
اگه میشه کدوم قسمتش؟؟
ممنون
کلا پکِیج Welome Back برای تمامی مناطق در نظر گرفته شده که شامل پنج بازی مجانی ( فقط حق انتخاب 2 تاش رو دارید) و یک ماه اکانت پلاس میشه (برای US Store پنج بازی PSP هم در نظر گرفته شده)
میتونی یوزرهای جداگانه برای کشورهای مورد نظرت بسازی.

• Like
Reactions: Ἁlireza

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من مشکلی ندارم . این ارور مربوط به خرابی های اخیر PSN میشه. البته کانکشنهای داغون ماها هم تو این مسئله بی تاثیر نیست:D

شما حتما قبلا انتخابشون کردی لیست دانلودهات رو چک کن احتمالا اونجاست.
از این طریق هم میتونی پیداش کنی :
Accont management>>Transaction management>>services list>>psn promotion
کلا پکِیج Welome Back برای تمامی مناطق در نظر گرفته شده که شامل پنج بازی مجانی ( فقط حق انتخاب 2 تاش رو دارید) و یک ماه اکانت پلاس میشه (برای US Store پنج بازی PSP هم در نظر گرفته شده)
میتونی یوزرهای جداگانه برای کشورهای مورد نظرت بسازی.
یکی از بچه ها همین ISP ـه منو داره ولی مشکلی نداشت امروز !!

payman77

کاربر سایت
Apr 16, 2011
43
نام
payman
دوستان من چجوری میتونم یک اکانت در psn بسازم

هر کاری میکنم ارور میده

آیا هنوز لایو مشکل داره ؟
چه جور اروری ؟
الان برای همه وصل و کار می کنه ... در همین سایت بازی سنتر یه جای داره که طرز ساخت اکانت رو دقیق نوشته ولی قدیمی طبق اون پیش بری به هیچ مشکلی بر نمی خوری

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
با سلام 1 سوال داشتم؟من و دوستم یک psn card 50 دلاری گرفتیم برای خرید dlc .حالا دوستم dlc رو دانلود کرده گذاشته تو pause بعدش من با همین اکانت تو ps3 خودم همون dlc رو خریدم میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

• Like
Reactions: I AM XBOX

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
یک سوال کمک من اگر یک اکانت ریجن 3 همین الان بسازم میتونم بازیهای رایگان این اکانت رو یعنی همون welcome back زو دانلود کنم ؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
با سلام 1 سوال داشتم؟من و دوستم یک psn card 50 دلاری گرفتیم برای خرید dlc .حالا دوستم dlc رو دانلود کرده گذاشته تو pause بعدش من با همین اکانت تو ps3 خودم همون dlc رو خریدم میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

سوالتو خوب نپرسیدی مفهومو نمیرسونه:D
2نفرتون از یه اکانت یه dlc رو دان کردید یا خودت از یه اکانت دوستت از یه اکانت دیگه؟
در هر دو صورت هیچ مشکلی پیش نمیاد:D

• Like
Reactions: dr.ice

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

نه چه مشکلی تازه می تونین تعداد شرکا رو زیاد کنید باز هم کمتر میوفته.فقط تنها چیز مهم اینه که بازی هاتون از یه ریجن باشه.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سوالتو خوب نپرسیدی مفهومو نمیرسونه:D
2نفرتون از یه اکانت یه dlc رو دان کردید یا خودت از یه اکانت دوستت از یه اکانت دیگه؟
در هر دو صورت هیچ مشکلی پیش نمیاد:D

مشکل پیش میاد عزیز من!!

شما وقتی psn code رو توی اکانت مورد نظر وارد میکنی فقط توسط همون id میتونی خرید کنی

حالا چه رو 1 ps3 چه رو 100 تا ps3.

حالا این که میگی:میشه خودت از یه اکانت ودوستت از یه اکانت دیگه دان کنه مشکل شرعی داره.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مشکل پیش میاد عزیز من!!

شما وقتی psn code رو توی اکانت مورد نظر وارد میکنی فقط توسط همون id میتونی خرید کنی

حالا چه رو 1 ps3 چه رو 100 تا ps3.

حالا این که میگی:میشه خودت از یه اکانت ودوستت از یه اکانت دیگه دان کنه مشکل شرعی داره.

ما که کلا تو ایران با مشکلات شرعی کار می کنیم...:))
به قول این پسره که اولین بار ps3 رو هک کرد میگه که وقتی ادم چیزی رو میخره ماله خودشه و میتونه هر جوری که دوست داره استفاده کنه.

در مورد دانلود dlc ها بر روی چند تا اکانت هم به نظر من وقتی سونی خودش اجازه ی 4 بار دانلود رو داده میدونسته یه عده ادم پیدا میشن مثل ما شریکی :d بازی بخرن پس از لحاظ نظر اونها هم اشکالی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر