(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من كنسولم رو وسط قطعي شبكه سوني خريدم و اكانت psn رو بعد از قطعي ها ساختم و نميتونم از بازي هاي welcome back استفاده كنم فقط چند تا دمو بود و يك تم كه ازش استفاده كردم و گرفتمشون
يكي از دوستان لطف كرد و اكانتش رو بهم داد كه بتونم از اكانت اون استفاده كنم و باز هاي ارجينال و كامل رو دانلود كنم ولي متاسفانه وقتي ميخوام وارد اكانت بشم خطا ميگيره كه دستگاه شما نميتونه با اكانت نفر ديگه اي وصل بشه
چطوري اين مشكل رو برطرف كنم؟؟

یه user دیگه بساز و برو انجا که میخوای یه اکانت جدید بسازی ولی اینبار بیا رو خط پایینی الان یادم نیست اسمش

در نتیجه آی دی و رمزو وارد میکنی میری توو استور

موفق;)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام
نمیدونم چی کنم بینگم گاهی تو لندن خوبه گاهی تو امارات
راستی توی این سایت امارات نیست من حدسی میزنم
سایت دیگه ای ندارین??
تو کجا اکانت بسازم که کارتشم ارزون باشه وراحت گیر بیاد و امکاناتشم بالا باشه سرعتشم عالی باشه :((:((
تو رو خدا یه راهنمایی کلی بکنین روشن بشم :x

یک اکانت انگلیس بساز واسه بازی

یه اکانت امرات یا امریکا واسه psn card بساز . اینجوری اگه خواستیی بعدن آی دیتو به کسی بدی چیزی دانلود کنه اذیت نمیشی

امارات . بازیهات ریجن دو باشن بساز

امریکا . بازیهات ریجن 1 بود بساز . امریکا آدرس دقیق میخواد توو گوگل بگرد پیدا میکنی

موفق;)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام
نمیدونم چی کنم بینگم گاهی تو لندن خوبه گاهی تو امارات
راستی توی این سایت امارات نیست من حدسی میزنم
سایت دیگه ای ندارین??
تو کجا اکانت بسازم که کارتشم ارزون باشه وراحت گیر بیاد و امکاناتشم بالا باشه سرعتشم عالی باشه :((:((
تو رو خدا یه راهنمایی کلی بکنین روشن بشم :x

من كنسولم رو وسط قطعي شبكه سوني خريدم و اكانت psn رو بعد از قطعي ها ساختم و نميتونم از بازي هاي welcome back استفاده كنم فقط چند تا دمو بود و يك تم كه ازش استفاده كردم و گرفتمشون
يكي از دوستان لطف كرد و اكانتش رو بهم داد كه بتونم از اكانت اون استفاده كنم و باز هاي ارجينال و كامل رو دانلود كنم ولي متاسفانه وقتي ميخوام وارد اكانت بشم خطا ميگيره كه دستگاه شما نميتونه با اكانت نفر ديگه اي وصل بشه
چطوري اين مشكل رو برطرف كنم؟؟

بهترین کشور واسه انتخاب رو به یکی از دوستان دیگه هم گفتم یونان یا انگلیس
به این دلایل:
1-یونان به این دلی که زبانش تو زبان های اصلی سونی نیست و تمام پیام های شما به زبان انگلیسی ارسال میشه و دردسر درست کردن زبان رو ندارین.المان و فرانسه تا بخوای منوی تغییر زبان رو پیدا کنی پیر میشی.
2-انگلیس قوانین BBFC اش دقیقا مثل ESRB وهست و مشکلی تو خرید DLC ها ندارین.
3-شما تو ایران بازی رجیون 2 خیلی بهتر گیر میارید تا بازی رجیون 1.
4-دلار لازم هم برای خرید در کشور های اروپایی عین ..... ریخته تو بازار و راحت می تونین پیدا کنین.;)

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
بی نهایت تشکر از راهنمایتون
اگه اکانت امارات بسازم زبانشو میتونم راحت انگیلیس کنم?
از یه اکانت میشه به یه اکانت دیگه انتقال داد و تو اون استفاده کرد فیلم بازی و..
کارت از کجا بگیرم برای ۲۰psn تومنی میخوام توبخونه خوبه یا جمهوری؟
کارتا تاریخ انقضا هم دارن؟
شرمنده زیاد سوال میکنم به بزرگی خودتون ببخشین

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بی نهایت تشکر از راهنمایتون
اگه اکانت امارات بسازم زبانشو میتونم راحت انگیلیس کنم?
از یه اکانت میشه به یه اکانت دیگه انتقال داد و تو اون استفاده کرد فیلم بازی و..
کارت از کجا بگیرم برای ۲۰psn تومنی میخوام توبخونه خوبه یا جمهوری؟
کارتا تاریخ انقضا هم دارن؟
شرمنده زیاد سوال میکنم به بزرگی خودتون ببخشین

اکانت امارات انگلیسی هست خودش و به دلار

چی انتقال داد . اگه یه مپ دانلود کردی از تووی همه اکانتات میتونی استفاده کنی فیلم دمو بازی فرقی نمیکنه

قیمت ها در یه حدود هست . من خودم که اهوازم با تلفن از تهران گرفتم و کارشون درسته

تاریخ انقضا هم دوستان دیگه جواب بدن من در جریان نیستم ولی فک نمی کنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
البته Avatar رو نمیشه توی بقیه ی اکانت ها استفاده کرد! :d وگرنه بقیه ی چیزا همینطور که بچه ها گفتند توی بقیه ی اکانت ها هم قابل استفادست .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اکانت امارات انگلیسی هست خودش و به دلار

چی انتقال داد . اگه یه مپ دانلود کردی از تووی همه اکانتات میتونی استفاده کنی فیلم دمو بازی فرقی نمیکنه

قیمت ها در یه حدود هست . من خودم که اهوازم با تلفن از تهران گرفتم و کارشون درسته

تاریخ انقضا هم دوستان دیگه جواب بدن من در جریان نیستم ولی فک نمی کنم

البته Avatar رو نمیشه توی بقیه ی اکانت ها استفاده کرد! :d وگرنه بقیه ی چیزا همینطور که بچه ها گفتند توی بقیه ی اکانت ها هم قابل استفادست .

همین طور که این دوستامون گفتن وقتی یه بازی رو واسه ی یک اکانت می گیری برای تمام اکانت ها فعال میشه.به جز اواتار ها که یه قضیه جداس.

تاریخ انقضا هم منظورتون رو متوجه نشدم ولی اگه منظورتون اینه که 50 دلار بگیری و 2 سال بعد بخوای ازش استفاده کنی مشکلی نیست از اون زمانی که کد رو وارد می کنی تا n سال بعد میتونی ازش استفاده کنی.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
playstation Asia هم راه افتاده البته تقریبآ روز دوم هست ولی چون خیلی error میداد گزاشتم که الان up کنم 5 تا بازی free هست که 2 تاش قشنگه بقیش رو من خوشم نیومد(wipe outHD,Hustle king,the last guy,locoroco,Trash box) و یک ماه playstation plus freeدر ضمن وقتی connect میشن باید از طریق email پسوردتون رو عوض کنید نه از طریق خود psn پس حواستون باشه.(اون بنده خداهای که email الکی دادن تسلیت میگم پیشاپیش)البته من اکانتم واسه China HK بود و نمیدونم که بقیه جاها هم همینطوری هست یا نه میتونی از خود psn پسورد رو عوض کنید(منظورم فقط asia هست) اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره up کنه ممنون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب دوستان برای اینکه دباره تاپیک با سرعت بیشتری فعالیت کنه یک سوال تخصصی از دوستان داشتم.:d;;)

من دیشب برای اولین بار سعی کردم uncharted 2 رو انلاین بزنم با کنسول خودم.

دیشب بعد از دانلود پچ های احمقانه ی بازی (6 تا 15 مگابایت) وارد بازی شدم و بخش multiplayer رو انتخاب کردم.
جالب این بود که بعد از این هم هر 10 ثانیه یک بار گزینه ای به نام SYNC Livedata میومد و یه چیزایی میگرفت و 2 باره میومد.این کار 25 دقیقه طول کشید.
میخواستم بدونم برای همه ی شما اینطوری بوده یا نه؟!؟!؟:">b-)

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
خب دوستان برای اینکه دباره تاپیک با سرعت بیشتری فعالیت کنه یک سوال تخصصی از دوستان داشتم.:d;;)

من دیشب برای اولین بار سعی کردم uncharted 2 رو انلاین بزنم با کنسول خودم.

دیشب بعد از دانلود پچ های احمقانه ی بازی (6 تا 15 مگابایت) وارد بازی شدم و بخش multiplayer رو انتخاب کردم.
جالب این بود که بعد از این هم هر 10 ثانیه یک بار گزینه ای به نام SYNC Livedata میومد و یه چیزایی میگرفت و 2 باره میومد.این کار 25 دقیقه طول کشید.
میخواستم بدونم برای همه ی شما اینطوری بوده یا نه؟!؟!؟:">b-)

برای همه همیجور بوده
ولی فقط اولین بار این اتفاق میوفته از دفعه های بعد سریع تر کانکت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر