(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
اگر بعد از قطعی PSN اکانتت رو ساختی دیگه خبری از بازی ها نیست! :d این فقط برای کساییه که قبل از خراب شدن PSN عضو بودن.

shyhan

کاربر سایت
Dec 10, 2010
26
نام
سجاد
اگر بعد از قطعی PSN اکانتت رو ساختی دیگه خبری از بازی ها نیست! :d این فقط برای کساییه که قبل از خراب شدن PSN عضو بودن.
بله چون در زمان قطعی سرور ها کنسول رو خریدم و بعد از قطعی اکانت رو ساختم
ممنون از پاسختون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
اون کد رو تو توضیحات بازی نوشته دیگه، زیر عکس و قیمت و ... معمولا خط آخر،آخرین کلمه نوشته کد رو :d حالا کد رو برای چی میخوای ؟ DLC که نداره :d (یکی داره اون هم Free هست فکر کنم :d که یک قدرت اضافه میشه :d )

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خیلی خوبه کلا بازی های ریسینگ به کانکشن قوی نیاز ندارند تا 8 نفر که شد بیشترشو نمیدونم. البته invتش مشکل داره join نداره زیرش باید به خود مسابقه شخصا وارد شی;;)

ایول add ات می کنم بعدا با چند نفر دیگه از بچه ها بازی کنیمش.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بچه ها اساتید و دوستان من دنبال یه کارت امارات میگردم هر چند دلار باشه مهم نیست ممنون میشم بگید کجا میفروشه یا اگه دارید ممنون میشم به من یه ندا بدین
من الان 128 مخابرات دارم حجم بازی ها چقدره ؟ کدومشو بگیرم خوبه؟میخوام از طریق اون روشی که دوستمون گفت با pc دانلود کنم

shyhan

کاربر سایت
Dec 10, 2010
26
نام
سجاد
اواسط قطعی شبکه سونی کنسولم رو خریدم کسی از دوستان نیست که یک اکانت آمریکا داشته باشه برای قبل از قطعی ها و اینکه فعلا نخواد که بهم بده تا بتونم 2 تا بازی رایگان رو بگیرم؟ و بعد از 10 تیر پسورد اکانت رو تغییر بده
اکانت خودم چون برای بعد از قطعی هست فقط میتونم 2 تا دمو بگیرم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بچه ها اساتید و دوستان من دنبال یه کارت امارات میگردم هر چند دلار باشه مهم نیست ممنون میشم بگید کجا میفروشه یا اگه دارید ممنون میشم به من یه ندا بدین
من الان 128 مخابرات دارم حجم بازی ها چقدره ؟ کدومشو بگیرم خوبه؟میخوام از طریق اون روشی که دوستمون گفت با pc دانلود کنم

wipeout 1 gb
little 3 gb
infamous 7 gb
dead nation 1.4 gb
اینا رو یادم بود همشون حدودی هستن.:d
200 مگ بالا پایین که این حرفا رو نداره:))

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
همون 200 مگ 4 ساعت زمان میبره :d
ممنون که اطلاع دادی
به نظر من شما با این وضعیت اینترنتت همون 2 تایی رو بگیر که حجمشون کمتره
یعنی
DEAD NATION = 1.4 GB

Wipeout = 1.2 GB

shyhan

کاربر سایت
Dec 10, 2010
26
نام
سجاد
اواسط قطعی شبکه سونی کنسولم رو خریدم کسی از دوستان نیست که یک اکانت آمریکا داشته باشه برای قبل از قطعی ها و اینکه فعلا نخواد که بهم بده تا بتونم 2 تا بازی رایگان رو بگیرم؟ و بعد از 10 تیر پسورد اکانت رو تغییر بده
اکانت خودم چون برای بعد از قطعی هست فقط میتونم 2 تا دمو بگیرم
دوتسان کسی نیست در این مورد کمکی بکنه

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بچه ها من هر كاری می كنم نمی تونم Dead Nation رو از PC به PS3 انتقال بدم:((
همه تنظيمات رو تو PS3 Prox تو PC انجام می دم و تو PS3 هم آی پی كه PS3 Prox می ده رو تو Prox.y می زنم ولی موقعی كه دانلود رو رزيوم می كنم با همون سرعت معمولی دانلود می شه:(
كسی نمی دونه مشكل كار از كجاست؟:(

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
همون 200 مگ 4 ساعت زمان میبره :d
ممنون که اطلاع دادی
آخه بيچاره پير ميشي تا دانلود كني :d
دموي جديد چيزي نيمده و نمياد برا پلاس ؟!
بچه ها من هر كاری می كنم نمی تونم Dead Nation رو از PC به PS3 انتقال بدم
همه تنظيمات رو تو PS3 Prox تو PC انجام می دم و تو PS3 هم آی پی كه PS3 Prox می ده رو تو Prox.y می زنم ولی موقعی كه دانلود رو رزيوم می كنم با همون سرعت معمولی دانلود می شه
كسی نمی دونه مشكل كار از كجاست؟
مودمو چندبار ريست كن كه آيپي مودمت عوض بشه بعد با بقيه ي آيپي ها امتحان كن ! بگير نگيره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر