(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
wipeout به شدت توصیه میشه خیلی اکشن سریعی داره داشتم با یکی از بچه ها بازی می کردم که در کمال شگفتی هنگام عبور از خط پایان صدم ثانیه جفتمون یکی بود و به هزارم ثانیه کشیده شد.:x:-o

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
خوب دوستان به دلیل تقاضای زیاد:D قسمت دوم آموزش رو آماده کردم !
دوستان عزیز این قسمت راحت تره و اگه فایلها رو دانلود کردین این قسمت هیچ مشکلی ندارین!

خوب اول برنامه رو اجرا کنید و باز هم مطمئن شین که PS3 از طریق این برنامه به نت وصله! (یه تست کانکشن بگیرین حله)

خوب حالا از تب بالایی Replace Files رو بزنین
گزینه ها رو اینجوری پر کنید

Description: یه عنوان دلخواه بدین مثلا قوم تلف شده توسط زامبولها :D

Download Link: لینکی تو مرحله قبل به دست آوردین و باهاش فایل رو دانلود کردین! اگه ندارین تو برنامه دانلود منیجر رو فایل دانلود شده کلیک راست کنید و Properties رو بزنین تا لینک دانلود (همون که با Zeus شروع میشد) رو به دست بیارین!

Local Patch path:مسیر فایل رو هاردتون رو بدین! البته browse داره و کار راحته خوب

خوب حالا ADD رو بزنین

اسم فایل اضافه شد به لیست پایین

روش دوبار پشت سر هم کلیک کنین ،میبینین که اون گزینه ADD به UPDATE تبدیل شد ! UPDATE رو بزنین و برین سراغ PS3

حالا بازی رو RESUME کنید ، ملاحظه میکنید که با سرعت فراوونی داره دانلود میشه و حالش رو میبرین :D

خوب در پایان چند تا نکته:

1-دوستان این کار هیچ ربطی به هک و بن و شناسایی و اینها نداره! شما کار غیر قانونی انجام نمیدین و هیچ مشکلی نیست نگران نباشین! (اگه بود من از پارسال تا الان تحت تعقیب قرار میگرفتم:D)

2-دوستانی که آنتی ویروس NOD32 دارن قبل از وصل شدن این مسیر رو حتما برن
setup >> personal firewall >> disable ******ing:aalow all traffic

خوب تموم شد نکات اینا :D

اینم تاپیک مربوطه : آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

متشکرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mehrdad

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
wipeout به شدت توصیه میشه خیلی اکشن سریعی داره داشتم با یکی از بچه ها بازی می کردم که در کمال شگفتی هنگام عبور از خط پایان صدم ثانیه جفتمون یکی بود و به هزارم ثانیه کشیده شد.:x:-o

من هنوز فرصت نکردم انلاینش رو امتحان کنم.
سرعتش چه جوریه تو انلاین؟
راحت میشه بازی کرد؟تا چند نفر میتونیم invite کنیم واسه مسابقه؟؟:-/

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بچه ها من الان Dead Nation رو دارم با PS3 Prox (همين برنامه ای كه آقای Mahdi Co گذاشتن) از طريق PC دانلود می كنم،می خواستم بپرسم وقتی دانلودش تموم شد چطوری بايد فايل بازیش رو به PS3 انتقال بدم؟
بعد الان می تونم دانلود بازی تو PS3 رو كنسل كنم يا نه؟
ضمنا من شنيده بودم لينك بازی ها رو نمی شه با IDM دانلود كرد ولی الان دارم راحت با IDM اين Dead Nation رو می گيرم!من اشتباه شنيده بودم يا اينكه اين موضوع درسته و اگه با IDM دانلودش كنم نمی شه به PS3 انتقالش بدم؟
بعد نمی دونم چرا حجم Dead Nation رو تو PSS زده بود 1.4 گيگ ولی الان تو PC شده 1.38 گيگ؟برای شماها هم اينطوری بوده؟
ممنون.

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
بچه ها من الان Dead Nation رو دارم با PS3 Prox (همين برنامه ای كه آقای Mahdi Co گذاشتن) از طريق PC دانلود می كنم،می خواستم بپرسم وقتی دانلودش تموم شد چطوری بايد فايل بازیش رو به PS3 انتقال بدم؟
ضمنا من شنيده بودم لينك بازی ها رو نمی شه با IDM دانلود كرد ولی الان دارم راحت با IDM اين Dead Nation رو می گيرم!من اشتباه شنيده بودم يا اينكه اين موضوع درسته و اگه با IDM دانلودش كنم نمی شه به PS3 انتقالش بدم؟
بعد نمی دونم چرا حجم Dead Nation رو تو PSS زده بود 1.4 گيگ ولی الان تو PC شده 1.38 گيگ؟برای شماها هم اينطوری بوده؟
ممنون.

2 تا پست بالاتر خود ایشون جواب دادن

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
ممنون.

تاپیک زدم سهیل جان
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=43472

در ضمن اون حجم موردی نداره! تو IDM دقیقتر مینویسه حجم رو
دانلود تو PS3 رو Cancel نکن بلکه Pause کن!!!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
  • Like
Reactions: I AM XBOX

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
ممنون از همگی.
فقط يه سوال ديگه:
هيچ جوره نمی شه تو موقعی كه بازی داره تو PC دانلود می شه PS3 رو خاموش كنم؟
مرسی.
ويرايش:
اگه درست بود دانلود کنید و PS3 رو خاموش کنید چون دیگه نیازی بهش نیست فعلا :biggrin1:
فهميدم،PS3 رو خاموش كردم:D

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
مطمینی؟ آخه بازیهایه پلاس رو دان کردم نوشته 28روز مونده

بازیهای Plus (البته اونهایی که در PLUS رایگان هستن) فقط تا زمانی اعتبار دارن که شما عضو Plus باشین!
اون 2 تا بازی رایگان که از بین 5 تا انتخاب میکنی همیشگی هستن!

• Like
Reactions: I AM XBOX

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بازیهای Plus (البته اونهایی که در PLUS رایگان هستن) فقط تا زمانی اعتبار دارن که شما عضو Plus باشین!
اون 2 تا بازی رایگان که از بین 5 تا انتخاب میکنی همیشگی هستن!

آره پلاس رو میدونستم
اون 2تا بازیرو نمیدونستم که گفتی دونستم :D
چون اولین بار بود سونی از این کارا میکنه:D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من هنوز فرصت نکردم انلاینش رو امتحان کنم.
سرعتش چه جوریه تو انلاین؟
راحت میشه بازی کرد؟تا چند نفر میتونیم invite کنیم واسه مسابقه؟؟:-/
خیلی خوبه کلا بازی های ریسینگ به کانکشن قوی نیاز ندارند تا 8 نفر که شد بیشترشو نمیدونم. البته invتش مشکل داره join نداره زیرش باید به خود مسابقه شخصا وارد شی;;)

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
یه سوال دارم:d
من اکانتم ریجن 2
واسه بازی WB یکیشو INFAMOUS انتخاب کردم
میخواستم ببینم کد بازی چی هست از کجا بفهمم؟ (منظور از کد اینه BCES یا BLAS یا .....؟)
ممنون

shyhan

کاربر سایت
Dec 10, 2010
26
نام
سجاد
دوستان چرا من توی WB
فقط INFAMOUS دمو با حجم 2.5 گیگ
. آرماگدون دمو
و کیلیزون 3 دمو
و یک تم متحرک