(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
ممنون از مچ گیری های شما! اما برای شما عرض نمیکنم! برای اونهایی که توی 4دیواری خودش ـون رو حبث کردن عرض میکنم!

اولآ من 2نوع سرویس دارم! یکی مثل شما ها از همین ایران سرویس میگیرم دومیش هم از جایی غیر ایران!

غیر ایرانی رو بهش میگن DVB چیز خوبی هستش! باور کنیین!(شماها به همون اسم اینترنت ماهواره ای میشناسین)از مـاهـواره ای هم که اکانت میگیرم W3 هست! در مورد پینگ هم من پینگم بالای 250 نمیره!

ضمن اینکه اون دوستی که فرمودند تقسیم میشه و از این حرفها! نت من Shear نیست! که تقسیم بشه!

ضمنآ ایران هم اینترنت بالای 2مگ میده 2مگ واقعی غیر Shear که Deadicate میگن! فکر کنم املاش رو اشتباه نوشتم!

در هر صورت اینو برای اونهایی عرض کردم که فکر میکنن .........!

خوب اگر باز هم کسی هست بیاد گیر بده!

ضمن اینکه والـ.. به پـ.. به پیـ.. ما نگفتیم سرعت نت به بازی های آنلاین ریط داره! بحث سر چیز دیگه ای بود! که شما دوستا لطف فرمودید و دروغ بزرگ ما را افشا نمودید :d :d :d

ممنون.
سلام
شما DVB داری ؟ باشه خیلی عالیه(همه دارن) در ضمن DVB یه قطعه سخت افزاری هستش نه اینترنت
مک آدرس هک شده خریدی داری استفاده می کنی روی فرکانس s1 طوری صحبت می کنی هرکی ندونه فکر می کنه رفتی از SkyDSL خریدی و کلی تجهیزات بستی خونتون
بعدشم میدونستی که بدترین پینگ رو همین نت ماهواره ای داره شما اصلا 4.2.2.4 رو یه پینگ بگیر بزار اینجا. من خودم 1 سال داشتم می دونم وضعش چطوریه
در ضمن اینترنت سرعتش یک واحد داره به اسم Mbps حالا شما ماهوراه ایش رو داری یا هرچی دیگه سرعت شما برای دریافت رسیو و سندش تقسیم بر 8 میشه و با این واحد سنجیده میشه
وقتی میگی سرعت من 2 مگابیت هستش یعنی در بهترین شرایط سرعت شما به حداکثر 256 KB در ثانیه خواهد رسید.
در ضمن عکسی که گزاشتی اگر اشتباه نکنم سرعت 20 مگابیت رو داره نمایش میده.

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام
شما DVB داری ؟ باشه خیلی عالیه(همه دارن) در ضمن DVB یه قطعه سخت افزاری هستش نه اینترنت
مک آدرس هک شده خریدی داری استفاده می کنی روی فرکانس s1 طوری صحبت می کنی هرکی ندونه فکر می کنه رفتی از SkyDSL خریدی و کلی تجهیزات بستی خونتون
بعدشم میدونستی که بدترین پینگ رو همین نت ماهواره ای داره شما اصلا 4.2.2.4 رو یه پینگ بگیر بزار اینجا. من خودم 1 سال داشتم می دونم وضعش چطوریه
در ضمن اینترنت سرعتش یک واحد داره به اسم Mbps حالا شما ماهوراه ایش رو داری یا هرچی دیگه سرعت شما برای دریافت رسیو و سندش تقسیم بر 8 میشه و با این واحد سنجیده میشه
وقتی میگی سرعت من 2 مگابیت هستش یعنی در بهترین شرایط سرعت شما به حداکثر 256 KB در ثانیه خواهد رسید.
در ضمن عکسی که گزاشتی اگر اشتباه نکنم سرعت 20 مگابیت رو داره نمایش میده.
خیلی ممنون از شما!

من نوع سرویس ـم نمیگم 2مگ هست! بابا چرا متوجه نمیشید! سرعت دریافت(RECIVE) من 2 مگ هست!

حالا شما هر چی میخای بگی بگو!!

ضمن اینکه چون مک هک شده میخریدی دلیل نمیشه همه مثل تو باشن!

استفاده از کلماتی مثل اینترنت ماهواره ای و اینترنت DVB الفاضی هستن که عوام میشناسن! بخاطر همین ازشون استفاده کردم!

تاکید میکنم من منظورم سرعت دریافتم بود! با واحد سنجش شما برای سرعت نت کاری ندارم! نگهش دارین برای خودتون! حالا باز بیا گیر بده!

بدبختیی داریم!

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
آره درسته! :d اونی که شما نوشتی معنی ـش اشتراک گزارس هشت! :d اونی که من نوشتم اشتباه!

من هم چیزی به خودش نگر فتم! :d

ضمن اینکه وقتی میگم 2MB/S یعنی 2 مگابایت! نه 2Mb/S (مگا بیت)

خدا رو شکر همه خدای همه چیز هستن و ادعا هم دارن! اما توجه ندارن!

این شاید کافی باشه:

http://up.iranblog.com/images/meq0lpaiqgqdqrtpy9l.png

همه میخوان بگن سرعت اینترنتشون زیاده شما هی میگین 2 مگ !
دوست عزیز اینترنت شما 16 مگابیت هست !!!!
--------------
infamous رو گرفتم croupet (?) شد !!! راهی نداره ؟؟ از اول دانلود کنم ؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
همه میخوان بگن سرعت اینترنتشون زیاده شما هی میگین 2 مگ !
دوست عزیز اینترنت شما 16 مگابیت هست !!!!
--------------
infamous رو گرفتم croupet (?) شد !!! راهی نداره ؟؟ از اول دانلود کنم ؟

آقا من غلط کردم! شکر خوردم! بابا به خدا اون بالا گفتم من منظورم سرعت دریافتم 2 هست!

فارسی دارم میگم! من نوع سرویس رو نمیگم! من سرعت رو میگم! سرعت دریافت!

الان چی بگم درست میشه؟! شما بگین من همون رو میگم! اصلآ هرچی شما بگین! :d (البته نه هرچی!) :d

----------------------------------------------------------------------------------

خیلی باحال ـه از وقتی این بازی LBP برای دانلود مجانی گزاشته شده سرور هاش بقدری شلوغ شده که تا Join میش فوری کیک میشی از بازی!! توی هر کامیونتی هم بالای 40 نفر دارن بازی میکنن! چقدر شلوغ!

سابقه نداشته! انگار بازی تازه ریلیز شده ملت رفتن خریدن همه حمله کردن به آنلاین! الان خوراک تروفی گرفتن هست!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
دوستانی که ریجن 2 هستن و پلاس رو گرفتن میتونند برن آوت پارادایس رو هم بگیرند! البته برای 30 روز :d
اگر کسی میگیره خبر بده بریم تروفی های مولتیش رو با هم بگیریم :d

منم 4 تا بازی ها رو گرفتم! :d شاید Infamous رو هم بعدا گرفتم! چون بازی کردمش و پلاتشم کردم زیاد مهم نیست :d

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,256
من یه بازی ضرر کردم :d از اکانت usم رفتم dead nation رو بگیرم add to cardش کردم بعد که رفتم از download list دانلودش کنم دیدم نیست )xبازی هم پریده بود دیگه
در عوض رفتم از اکانت اروپام گذاشتم واسه دانلود :d ولی خب یه بازی ضرر شد دیگه بجا 4 تا 3 تا میتونم بگیرم :d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
نفهمیدیم اینجا ترد Psnــه یا بحث در مورد سرعت اینترنت! شما هر سرعتی داری ، واسه خودت داری برادر من؛اینجا جای این چیزا نیست ;)
سلام بچه ها . خوبید ؟؟؟ من میخوام به زودی یه Ps3 بگیرم . اینترنت 256 دارم . وایرلس . میخوام بدونم اول اینکه این بازی های انلاین Ps3 چجوریه و با چه کسایی بازی میکنی ؟ Ps3 که وایرلس رو میخونه دیگه ؟ یعنی با اینترنت وایرلسم میتونم بهش وصل شم ؟ بعد بازی ها با 256 مشکلی نداره ؟ بعد من بازی های اریجینال میخوام بخرم و پلی کنم . باید رو دستگاه نصب باشه اریجینال ها هم ؟ فعلا اینا به ذهنم رسید . ممنون میشم . لطفا اگه واقعا اطلاعات دارید جواب بدید
شما هر بازی که دوست داری رو میتونی بخری و آنلاین بازی کنی! مثلا من خودم modern warfare2 رو بیشتر بازی میکنم.اگه توی friend listet بچه های ایرانی رو داشته باشی میتونی با اونا بازی کنی،اگه هم نداشتی میری با خارجیا بازی میکنی.
سرعتت که خوبه، وایرلس هم که داری و احتمالا پینگت هم برای بازی خوب باشه.
بازی اوریج هم که بخری دیگه نیاز نیست روی هارد کپی کنی.
در کل شما وقتی PS3 خریدی،خودت متوجه بسیاری از سوالای خودت میشی ;) موفق باشی

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
شما چجوري دانلود ميكنين؟ واسه من هي وسطش قطع ميشه مجبور ميشم از اول شروع كنم ديگه بيخيال شدم.اصلا فايل بالاي 200 مگ رو نميتونم بگيرم:((:((

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان infamous که میگن error میده جریان چیه ؟
error که میگین میده موقع دانلود کردنه یا موقع نصب منظورتون هستش ؟
من که گذاشتم دانلود مشکلی هم نداشت ولی هنوز تموم نشده نصب کنم .

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بچه ها من تازه از 3.60 آپديت كردم به 3.61 و اومدم بيام PSN ديدم وصل نمی شه.
رفتم تو كانكشن تست ديدم ايراد از IP ـه.نتم سالمه و هيچ مشكلی نداره نمی دونم چشه كه از آی پی ايراد می گيره Failded می زنه:(
هر كاریم كردم (از قبيل شير كردن مودم و كانكشنم) درست نشد:(
راهی نيست به جای مودم adsl از لن پی سیم وصل شم؟

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
بچه ها من تازه از 3.60 آپديت كردم به 3.61 و اومدم بيام PSN ديدم وصل نمی شه.
رفتم تو كانكشن تست ديدم ايراد از IP ـه.نتم سالمه و هيچ مشكلی نداره نمی دونم چشه كه از آی پی ايراد می گيره Failded می زنه:(
هر كاریم كردم (از قبيل شير كردن مودم و كانكشنم) درست نشد:(
راهی نيست به جای مودم adsl از لن پی سیم وصل شم؟
اینترنتت با لن وصل میشه به PC?

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
آقا من غلط کردم! شکر خوردم! بابا به خدا اون بالا گفتم من منظورم سرعت دریافتم 2 هست!

فارسی دارم میگم! من نوع سرویس رو نمیگم! من سرعت رو میگم! سرعت دریافت!
الان چی بگم درست میشه؟! شما بگین من همون رو میگم! اصلآ هرچی شما بگین! :d (البته نه هرچی!) :d

آقا این چه کاری خب یه تست واسه این دوستان بگیر تا ببین راست میگی یا دروغ:

www.speedtest.net

دوستان منم اینترنت مــــــــاهـــــــــواره ای دارم مثل hitman_ravani

اینم تست اکانت مــاهواره ای:

58219410.png

سرعت دانلود 4 تا 5 مگ بر ثانیه

اینم ADSL2+ من:
1189397478.png

سرعت دانلود 1 مگ بر ثانیه

3.5 مگ بر ثانیه دانلود میکنم.
اون آقایی که میگه سرع ما تقسیم بر 8 میشه . لطفا اینجا یک توضیح بده ما هم بفهمیم چه ربطی داره؟؟؟
پهنای باند شما 2048 هست. اما شما محدودیت دانلود داری یعنی 256 بیشتر نمیتونی بگیری. اگر آی اس پی برای شما محدودیت رو برداره مطمعن باش تا 2مگ بر ثانیه هم میتونی دانلود کنی.
فقط باید خدا تومن پول بدی.
البته اینترنت نامحدود حجمی ، دانلودش بسته هست یعنی 2 مگ داشته باشی 256 بیشتر بهت دانلود نمیده..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر