(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان یعنی چی؟؟؟
چرا حجم بازی ها اینقدر کمتر از حجم واقعی اونهاست
چون حجم های که من بالا گفتم مربوط میشه به حجم بدون فشرده که تو دیسک های بلوری بازی هستش؟؟؟؟
مثلا
LITTLE BIG PLANET تو دیسک 8 گیگه ولی بچه ها میگن موقع دانلود 4 گیگ
عجب.............................:(:-/

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
infamous و LBP رو دانلود کردم
LBP راحت و سریع نصب شد اما موقع نصب infamous بهم error data corruption داد
دوباره دارم دانلود میکنم
نمیدونم اگه این بلا سر کسی تو ایران بیاد چطوری باید دوباره این حجم رو دانلود کنه :-/

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آقا این ارور 807......... پدر مارو در آورد! این از چی هستش!!!

قرار نیست درست بشه؟!

اون هایی که نتشون ضعیفه و خیلی نوسان دارن با این مشکل مواجه می شن ! ( مثلا من :d )
هر وقت این ارور رو داد بک کن دوباره بزن - درست می شه

البته قبلا اینجوری نبود !

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
اون هایی که نتشون ضعیفه و خیلی نوسان دارن با این مشکل مواجه می شن ! ( مثلا من :d )

نت ضعیف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درست صحبت کن! صدات رو ببر بالا!! بینیم با!!!!!!!!!!!!!! :d :d :d :d :d :d

نت خودت ضعیفه! من ماهی خدا تومن پول برای همین نت دارم پول میدم! نت 2مگ ضعیف هستش؟! حتی نمیتونی تصورـش کنی!

کجاش ضعیفه!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

نه اقا چه ربطی به نت داره , منم با 32mbps این مشکل رو دارم
از هر کدوم از دوستام هم میپرسم اونا هم همین مشکل رو دارن ...

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خب بابا , کنترل کنترل :d

من خونه 2 تا از دوستام رفتم ( ثبت نام PSN و اینجور مساـل ) این مشکل و داشتن ! 128 هم داشتن ! ولی دستگاهم به به 512 وصل کردم این مشکل نبود ! در صورتی که با نته خودم این مشکل و داشتم .

نت خودت ضعیفه! من ماهی خدا تومن پول برای همین نت دارم پول میدم! نت 2مگ ضعیف هستش؟! حتی نمیتونی تصورـش کنی!

همچین می گی حالا یکی ندونه فکر می کنه 2 گیگ نتت ! نمی تونی تصور کنی ؟ =))
همون 2 مگ بعضی وقت ها تو MW2 هاست میشه پینگ فضایی میشه 5 نفر به بالا رو نمی کشه

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اقا این اکانت ساختن من داستانی شده برا خودش-ایمیل ادرس رو قبول نمیکنه یکی دیگه میسازم بازم میگه

ادرس درست نیست!!:(( :crying1:
E-mail رو قبول نمیکنه یا آدرس رو ؟ تاریخ تولدت رو پایین تر از 1991 انتخاب کن درست میشه اگه مشکل تو ثبت کردن e-mail داری ! مثلا 1990 انتخاب کن. موفق باشی ;)

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خب بابا , کنترل کنترل :d

همچین می گی حالا یکی ندونه فکر می کنه 2 گیگ نتت ! نمی تونی تصور کنی ؟ =))
همون 2 مگ بعضی وقت ها تو MW2 هاست میشه پینگ فضایی میشه 5 نفر به بالا رو نمی کشه
وقتی میگم نمیتونی تصور کنی و وقتی مسخره میکنی یعنی واقعآ نمیتونی تصور کنی!

سرعت تو نهایت 50KB/S هستش! ولی سرعت من 2048KB/S هستش!(در بدترین وضعیت) هنوز هم نمیتونی درک کنی! سرعت من در مقابل تو همون 2گیگ هستش!

نه اقا چه ربطی به نت داره , منم با 32mbps این مشکل رو دارم
از هر کدوم از دوستام هم میپرسم اونا هم همین مشکل رو دارن ...
ایمیل هم که به سونی میزنی میگه ما مشگلی نداریم! اینا هم شدن جماعت ایرانی(ISP ها)

اقا این اکانت ساختن من داستانی شده برا خودش-ایمیل ادرس رو قبول نمیکنه یکی دیگه میسازم بازم میگه

ادرس درست نیست!!:(( :crying1:

نکنه آدرس خونه خودت رو میدی؟!

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
وقتی میگم نمیتونی تصور کنی و وقتی مسخره میکنی یعنی واقعآ نمیتونی تصور کنی!
سرعت تو نهایت 50KB/S هستش! ولی سرعت من 2048KB/S هستش!(در بدترین وضعیت) هنوز هم نمیتونی درک کنی! سرعت من در مقابل تو همون 2گیگ هستش!

ای بابا , جماعت ایرانی همینه دیگه , خوشبختانه به خاطر موقعیت شغلی پدرم , دو مگ برام نت خورده , حالا چند روزه چنتا ایران 66 به نت رسیدن میان اینجوری پست می دن . الان متاسفانه شمالم وگرنه یه تست می ذاشتم .

شما هنوز بایت و بیت رو تشخیص نمی دی من چی بگم ؟ تازه جالب اینجاست اگه نت من رو الان کمترین حالت در نظر بگیری 64 میشه بعد می گی 50 ولی برا خودت رو از اون 8 هم نگذشتی !
به هر حال من معذرت می خوام اگه بهتون بی احترامی کردم و احساس کردید که به سرعت نتتون توهین شده . ;)

آخرین ویرایش:

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB

دوست عزیز این سرعتی که شما میگی 2 مگابیت نیست... 16 مگابیت هستش .... که عمرا داخل ایران میدن (حتی یه وزیر اط*لاعات)
اینترنت 2 مگابیت هم چیزه خاصی نیست با یه کارت پزشکی یا بانکی یا حتی دانشجویی! ایرانسل راحت بهتون میده

------------------------------

infamous خیلی زیاده من 10 ساعت گذاشتم دانلود شه تازه نصفش رفت !
پی اس ان خییییلی شلوغ شده...
این wipe out چیه ؟..

• Like
Reactions: ...Sahand...

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
This isn’t a major problem though, as you can imagine that millions and millions of PS3 users are all logging on to the Store at the same time to get their free stuff, so problems are bound to arise.

PS3 Welcome Back Package displays PSN error messages and problems

مهم:
Sony has already updated their message on the PS Blog to state that the error messages are due to heavy traffic

http://www.product-reviews.net/2011...age-displays-psn-error-messages-and-problems/

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81

دوست عزیز شما فکر میکنم نمیدونی که همه سرعتی تقسیم بر 8 میشه ! شما اگه 2mb داشته باشی پس سرعت دانلودت توی بهترین حالت روی 256kb/s میشه . پس یا شما 2mb نداری یه چیزه بالاتر داری که تو ایران به نظرم به غیر از اینترنت ماهواره ای به رویا شبیه بیشتر !
بعد تا اونجایی که من میدونم بازی های آنلاین هیچ ربطی به سرعت شما نداره شما اگه پینگت بالا باشه ولی با همین 2mb با مشکل مواجه میشی.

• Like
Reactions: Politiciλn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر