(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
یعنی این بازی مجانی ها از دیروز شروع شده تا امروز فقط ؟ یعنی من اگر فردا آنلاین بشم نمیتونم دانلود کنم اون هارو ؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
یعنی این بازی مجانی ها از دیروز شروع شده تا امروز فقط ؟ یعنی من اگر فردا آنلاین بشم نمیتونم دانلود کنم اون هارو ؟

کجای این تاپیک همچین چیزی نوشته شده؟؟!
زبان فارسی است : تا 1 ماه یعنی تا 3 جولای زمان دارید تا دانلود کنید! 3 جولای=12 تیر

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
کجای این تاپیک همچین چیزی نوشته شده؟؟!
زبان فارسی است : تا 1 ماه یعنی تا 3 جولای زمان دارید تا دانلود کنید! 3 جولای=12 تیر
درسته . شما نوشته بودی از امروز تا 3 جولای من فکر کردم امروز 3 جولای شروع میشه . تمومش هم زده بودید 3 جولای . من اشتباه کردم :d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
من یه نگاهی کردم حجم بازی ها اینطور هستند
Dead Nation = ?
inFAMOUS = 7.10 GB
LittleBigPlanet = 8.21 GB
Super Stardust HD = ?
Wipeout HD + Fury = 2.1 GB

یکی ببینه اون دوتای دیگه حجمشون چقدره؟؟؟؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
lbp برای من 4 گیگه...
یعنی میشه 11 تیر اکانت پلاس رو اکتیو کنیم ؟؟؟ مطمئنید ؟

بله دوست عزیز میتونین 11 تیر فعال کنید تا 11 مرداد داشته باشین!

من منبع رو باید ذکر میکردم که دوستان مراجعه کنن: منبع

دوستان توجه کنید که بازیهایی که در گروه پلاس رایگان هستن بعد از اتمام تاریخ عضویتتون دیگه قابل بازی نیستنا :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
من یه نگاهی کردم حجم بازی ها اینطور هستند
LittleBigPlanet = 8.21 GB
من که زدم رو دانلود که فقط 2 گیگ و خورده ای بود؟؟؟
دوستان توجه کنید که بازیهایی که در گروه پلاس رایگان هستن بعد از اتمام تاریخ عضویتتون دیگه قابل بازی نیستنا :biggrin1:
باید دوباره پلاسو تمدید کنید یا نقدا بخریدش .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
جالبه من lbp رو داشتم گفتم حالا یکی پیدا شه بگه بیا lbp حوصله دیسک عوض کردن ندارم گفتم بهتره رو هارد باشه سه سوته بزنم بیاد بالا و اون پشمالوی معروف زرد رنگ sony رو خریدم و امروز inf2 beta رو دانلود کردم قابلیت ساخت مراحل و اشتراگش خیلی جالب بود

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام.آقا من دیروز من 2 تا بازی میتونستم download کنم و infamous رو شروع کردم به dl و قانونآ میتونم 2 تا بازی dl کنم ولی امروز میخواستم دومی رو dl کنم که یکدفعه دیدم welcomeback package دیگه نیست و فقط تونستم یه بازی dl کنم الان چیکار کنم دومین بازی رو بتونم dl کنم..؟؟کسی میتونه کمک کنه.؟؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
اونایی که بازیاشون پریده از XMBبرن Accont management<Transaction management<services list<psn promotion از این جا دان کنن فقط یادتون باشه هر وقت ارور داد ان قدر زور بزنین تا لینک دانلودو بده بره تو لیستتون.b-)

مرسیییییییییی >:d<:x

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام.آقا من دیروز من 2 تا بازی میتونستم download کنم و infamous رو شروع کردم به dl و قانونآ میتونم 2 تا بازی dl کنم ولی امروز میخواستم دومی رو dl کنم که یکدفعه دیدم welcomeback package دیگه نیست و فقط تونستم یه بازی dl کنم الان چیکار کنم دومین بازی رو بتونم dl کنم..؟؟کسی میتونه کمک کنه.؟؟
برو تو لیست سرویس ها ببین welcome back براتو تموم شده یانه
دوستان تو این روزها ممکنه برای خیلی مشکل به وجود بیاد سعی کنید زمانی از welcome back استفاده کنید که وقتی وارد store می شوید اروری نزنه فعلا که مشکلی پیش نیومده ولی بهتر موقعی برید که store بی عیب باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر