(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من یه 3 ماهی میشه PS3 ـیم رو روشن نکردم ! الان میشه Online بازی کرد ؟ بعد اگر تاریخ تولدی که وارد کردیم رو فراموش کرده باشیم راه حلش چیه ؟

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
مگه PSN Store وصل شده ؟!!
بدون psn S به چه درد میخوره :d

Portable ID themes =))

من یه 3 ماهی میشه PS3 ـیم رو روشن نکردم ! الان میشه Online بازی کرد ؟ بعد اگر تاریخ تولدی که وارد کردیم رو فراموش کرده باشیم راه حلش چیه ؟

الان OK هست میشه بازی کرد فقط فروشگاهش بستس

فقط پسورد لازمه.

Last edited by a moderator:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali

ارش جان 44 روزه كه psn نيومدي;)...پسورد قبليتو لازم نداري....ازت فقط پسورد جديد رو ميخواد وارد كني..

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ارش جان 44 روزه كه psn نيومدي;)...پسورد قبليتو لازم نداري....ازت فقط پسورد جديد رو ميخواد وارد كني..
من چون شنیده بودم باید تاریخ تولد رو هم وارد کرد، نگران شدم. چون یادم که نیست. واسه به دست آوردنش هم باید بری تو مایه های مکاتبه و این چیزا واسه همین پرسیدم. الان دارم 3.61 رو Download می کنم امشب یکم Killzone 3 بزنیم.

کار داداش کوچیکست :D واسه این اکانت من Plus گرفته بودم، چک می کرد کل PSN ُ می ریخت تو PS3 ...

مرسی علی جان ..

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان شرمنده من spoof 3.61 رو دانلود کردم و فریمور دستگام 3.55 هستش .لطفا اموزش کار با spoof رو برای فریمور 3.55 بزارین ممنون میشم..

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام اگر اکانت شما ماله us باشه یعنی ریجن 1 باید ایمیل خودتون رو بدید تا یک ایمیل براتون بیاد بعدش با اون میشه پسوردتون رو تغییر بدید !
اگر هم اکانت شما اروپا باشه اصلا نیازی به ایمیل هم نیست و فقط باید پسورد جدید رو بدید !:)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به دوستان نمیدونم مشکل از منه یا از این psn من جفت اکانت های UK و US رو که دارم پسوردشو عوض کردم ولی وارد این psn نمیشه نمیدونید مشکل از کجاس؟
یه redeem code 20$ هم خریدم ولی هرچقدر از طریق این سایت میزنم قبول نمیکنه و اسن پیغامو میده
You cannot add funds from this PlayStation®Network Card without exceeding the maximum wallet funding limit
مشکل از منه یا از psn ؟

wormhole

کاربر سایت
May 17, 2011
10
psn

سلام
من ps3 که وقتی گرفتم همونجا برام هکش کردن و الان با برنامه gia manager بازی های کپی شده بازی می کنم!

میشه راهنماییم کنید که چطوری برم تو psn ؟؟
یا اصلا می تونم برم تو psn ؟؟؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر