(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خبر رسانی تو تایپیک بازگشت PSN میشه نه اینجا :d
تو همین خبر که شایعه نیست گفته شده PSN این هفته بر می گرده ولی Play station store و ... در 31 May
به طور کامل ترمیم میشه و قابل دسترسی خواهد بود .
بله ساخته پرداخته ی ذهن من هست من قوه ی منطقم اصلا کار نمیکنه شما و امثال شما همه راست میگید.!!دیگه هکر رو من از جاییم در نیاوردم که...!!!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
شما توقع داری مدیر سونی بیاد جواب شما رو شخصا بده .
این دو تا جمله ای که قرمز کردم ساخته و پرداخته ی ذهنتون هست ؟
دوست عزیز , اینکه شما دسترسی نداری به اخبار , یا میری اخبار فیک رو نگاه می کنی مشکل سونی نیست , من از سونی طرفداری نمی کنم و ضعف امنیتی که داشت رو قبول دارم اما هیچوقت تو این مدت قطعی این اتفاق ها نیفتاد ...
شما اخبار کنگره ای که برپا شد رو به راحتی می تونید دنبال کنید .

آره ما توقع داریم که رییس سونی بیاد جواب ما رو بده یعنی چی 40 روز قطعی...
حالا اگه xbox Live بود همه میکردن تو بوق و کرنا بیاین چی شده حکم خدا باطل شده)x
حتما چون سونیه مشکل نداره این همه دروغ و دغل.

بعدشم حتما انقدر این مسئله مهم بوده که تو کنگره ی آمریکا که فقط بحث در مورد جنگ عراق می کنن در این مورد هم جلسه داشتن.

در آخر هم بگم به این نمیگن ضعف امنیتی به این می گن نبود امنیت.تو خوده gamespot گفته بدن که اصلا سرور ها firewall نداشته یعنی چی نداشته)x

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
31 May رسما از سوی سونی رد شده و گفتن ما هیچ dead line ای هنوز تعیین نکردیم... یه خرده به روز خبر رسانی کنید lol

یه سری شایعه هست که توی 3 یا 4 روز آینده قیمت Matchmaking شبکه فعال میشه و میشه آنلاین کرد...هنوز هم هیچ تاریخی رسما واسه به کار افتادن کامل تمام سرویس های شبکه اعلام نشده....معتبر ترین منبع هم فقط وبلاگ خود سونی و صفحه رسمی فیسبوک اش هست نه اکانت تویتر فلانی :))

شما لطفا منبع رو به ما بگو. این خبر رو از کجا آوردی ؟
اینو یک نگاه بنداز :
http://www2.bazinama.com/img/files/ngt3qv8gdtxfra5qw77k.jpg
نوشته بلاگ و توییتر
خبری از فیس بوک هم نیست!!
تازه سایت های سونی از 7 می یعنی 3 روز پیش هیچ خبری نزدن. اونوقت نمیدونم شما چجوری خودت حرف خودت رو نقض میکنی؟؟؟؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
PSN Restoration Timeline Update

I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process.

ترجمه:من میدونم که همه ی شما میخواید بدونید دقیقا کی psn به طور کامل برمی گرده.در این لحظه من نمیتونم یه تاریخ دقیق بهتون بدم ولی حداقل چند روز دیگه طول می کشه.
ما عمیقا متاسفیم و شکیبایی شما رو تحسین می کنیم در حالی که ما داریم کار انجام میدیم

Posted by Patrick Seybold // Sr. Director, Corporate Communications & Social Media

http://blog.us.playstation.com/2011/05/10/psn-restoration-timeline-update/

آقا این خبر رسمیه رسمیه پس کذب بودن خبر 31 می قطعی شد دیگه:">

• Like
Reactions: Emperor visari

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد

I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process.

ترجمه:من میدونم که همه ی شما میخواید بدونید دقیقا کی psn به طور کامل برمی گرده.در این لحظه من نمیتونم یه تاریخ دقیق بهتون بدم ولی حداقل چند روز دیگه طول می کشه.
ما عمیقا متاسفیم و شکیبایی شما رو تحسین می کنیم در حالی که ما داریم کار انجام میدیم

Posted by Patrick Seybold // Sr. Director, Corporate Communications & Social Media

i cant believe that its really good news
خیلی توپه خبرش !!!

آخرین ویرایش:

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali

Posted by Patrick Seybold // Sr. Director, Corporate Communications& Social Media

چه ربطی به 31 می داره. کسی نگفته که 31می چیزی نمیشه...
اما مشخص همین آقا 3ساعت پیش در تویتر این خبر رو زده و جالب اینه
دوستان برداشت های زیادی دارند!!!
با این همه مدرک با بگین کذب و...

آقایcap... حرف جالبی زد . که معلوم نیست کی وصل میشه . اینا داخل همون بلاگ و کنفرانس و تماس و ... به هم میگن چند روز آینده وصل اما این حرف که این 20روزی زده شده تا چه حد صحت داره خدا میدونه.
تازه اگه باز هکرها حمله نکن...

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من نمیفهمم بحث یه عده سر چیه!
الان بیان بگن ۳۱ می وصل میشه خیالتون راحت میشه؟
یا بگن حالا حالاها وصل نمیشه چی؟
میگن ۳۱ می یه غر میزنن
میگن تکذیب کردن یه غر میزنن
گفته چند روز آینده اصلا ۲ روز یا ۲۰ روز باز یه غر دیگه میزنن
نه خدا وکیلی چی میخواین؟
خدا شاهده همین الان بیان بگن تا ۲ ساعت دیگه وصل میشه باز یه بامبول جدید در میارید
که اگه میدونستن ۲ ساعت دیگه وصل میشه چرا زود تر نگفتن امروز قرار وصل شه!!!!!!!
انگار اونها اونور نشستن پا انداختن رو پا دارن سوشی میخورن و به ریش ما میخندن!
من سونی و رفتارش رو توجیه نمیکنم اما اشتباهی که شده!اونها هم دارن کارشون رو میکنن
حالا هی اینجا ما تو سر کله هم بزنیم!

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا

چند روز از 2 یا 3 روز شروع میشه تا 20 روز پس یعنی بازم باید صبر کرد جلو جلو نرید..!

اونایی که زبان بلدن میدونن که A Few Days بیشتر از چند روز ( مثلا 4 یا 5 روز ) نمیشه

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من نمیفهمم بحث یه عده سر چیه!
الان بیان بگن ۳۱ می وصل میشه خیالتون راحت میشه؟
یا بگن حالا حالاها وصل نمیشه چی؟
میگن ۳۱ می یه غر میزنن
میگن تکذیب کردن یه غر میزنن
گفته چند روز آینده اصلا ۲ روز یا ۲۰ روز باز یه غر دیگه میزنن
نه خدا وکیلی چی میخواین؟
خدا شاهده همین الان بیان بگن تا ۲ ساعت دیگه وصل میشه باز یه بامبول جدید در میارید
که اگه میدونستن ۲ ساعت دیگه وصل میشه چرا زود تر نگفتن امروز قرار وصل شه!!!!!!!
انگار اونها اونور نشستن پا انداختن رو پا دارن سوشی میخورن و به ریش ما میخندن!
من سونی و رفتارش رو توجیه نمیکنم اما اشتباهی که شده!اونها هم دارن کارشون رو میکنن
حالا هی اینجا ما تو سر کله هم بزنیم!
کسی توی سر و کله دیگری نزد !
بله هنوز که هنوز تاریخ تعیین نکردند ما شما رو نمیدونیم ولی ما بیشتر وقتمون رو آنلاین میزنیم حالا که psn قطع هست انگار ما قطع هستیم این یک حقیقته !:d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
کسی توی سر و کله دیگری نزد !
بله هنوز که هنوز تاریخ تعیین نکردند ما شما رو نمیدونیم ولی ما بیشتر وقتمون رو آنلاین میزنیم حالا که psn قطع هست انگار ما قطع هستیم این یک حقیقته !:d

عوض اینکه با حالت تهاجمی پست و نقل قول کنی ۲,۳ صفحه رو بخون ببین کسی زده یا نزده!
شما هم اگه ۱۰ ساعت روزت psn باشه از خودم مایه نمیذارم که فکر کنی دارم کل کل میکنمم!
اسم اینجا برات ردیف میکنم که صبح تااااا شب تو psn بودن و رنکینگ تروفیشون هم نشون میده شما psn بازی یا اونها !!! اما اینجا یه پست هم ندادن!! حالا اگه فکر میکنین psn باز بودن به اینجا غر زدنه
بفرمایید سایت مال بابای بنده نیس!

• Like
Reactions: 浪人

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر