(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
خیلی واضحه. بحث رو الکی بزرگش نکنید!!!
دیگه هر کی که یک بار از ps store خرید کرده باشه می دونه پلاس چیه...
==================
اینجا کسی مسلط به زبان انگلیسی هست این متنو ترجمه کنه؟
دقیق ترجمه کنه نه مثه چلنگر:d
اگه وقت داشتم ترجمش می کردم... گفتنی ها رو گفتیم دیگه :d

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
خیلی واضحه. بحث رو الکی بزرگش نکنید!!!
دیگه هر کی که یک بار از ps store خرید کرده باشه می دونه پلاس چیه...
==================

اگه وقت داشتم ترجمش می کردم... گفتنی ها رو گفتیم دیگه :d
آقا ممنون من که تا 4شنبه صبر میکنم تا تکلیف روشن شه.شمارو هم اذیت کردیم ببخشید.دستت درد نکنه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
خدایی دمش گرم سونی جواب صبر همه psn بازهارو داد. زنده باد psn
حالا مگه این psn و پلاس چی دارن که بخوان دمشون گرم باشه؟ من یک بار پلاس شدم به غیر از چند تا تم و اواتار و چند تا بازیه عتیقه هیچی ندیدم.مطمئن باش که این هم سیاست جدیده سونی هستش که میخواد با این مثلا پلاس سر همه رو شیره بماله تا کاربراشو از دست نده.

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
حالا مگه این psn و پلاس چی دارن که بخوان دمشون گرم باشه؟ من یک بار پلاس شدم به غیر از چند تا تم و اواتار و چند تا بازیه عتیقه هیچی ندیدم.مطمئن باش که این هم سیاست جدیده سونی هستش که میخواد با این مثلا پلاس سر همه رو شیره بماله تا کاربراشو از دست نده.

"سر همه رو شیره بماله " رو خوب اومدی:d:))

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
شما ناراحتی استفاده نکن ;)
trollolololol

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
کنفرانس مطبوعاتی سونی در ژاپن

ترجمه و خلاصه متن چند صفحه پیش :

کنفرانس مطبوعاتی امروز صبح برگزار شد. سپاس مجدد واسه صبر و شکیبایی شما.
امروز اعلام شد که PSN به زودی و با توجه به منطقه دوباره راه اندازی خواهد شد که شامل Game.Music.Video خواهد بود.
سونی در مورد اقدامات امنیتی صحبت کرده و همچنین برنامه های تشویقی خودش رو واسه قدردانی از صبر کاربران اعلام کرده.
پس از حمله به پایگاه داده سونی که در کالیفرنیا واقع هستش،کمپانی سرویس رو از دسترس درآورد و بازبینی های گسترده ای رو انجام داد. پس از اون موارد امنیتی مختلفی رو اضافه کرده تا بتونه از اطلاعات شخصی اشخاص حفاظت کنه. با کمک سایر شرکت ها هم تستهای زیادی رو واسه اطمینان از نکات امنیتی انجام داده. با توجه به این تستها و بررسی ها سونی آماده میشه تا این سرویس ها رو فعلا به روال عادی برگردونه:
  1. بازی کردن به صورت آنلاین توسط PSP و یا PS3 که شامل بازیهایی که نیاز به تایید دارن و یا بازیهای دانلودی میشه
  2. دسترسی به Q Music Unlimited توسط PSP و یا PS3 توسط اعضا
  3. دسترسی به تنظیمات حساب کاربری و بازیابی کلمه عبور
  4. دسترسی به دانلود فیلمهای کرایه شده ای که هنوز تاریخ انقضا دارن
  5. playstation HOME
  6. لیست دوستان
  7. Chat

با کار بر روی امنیت شبکه ، فاکتورهای امنیتی برجسته ای واسه شناسایی فعالیت های ناشناس و همچنین حفاظت بیشتر از اطلاعات کاربران اضافه شده.
همچنین یک سمت جدید هم ایجاد شده و اون هم ریاست امنیت اطلاعات هست که به طور مستقیم به Shinji Hasejima گزارش میده
اقدامات امنیتی که تا اینجا اعمال شده:
  1. یک نرم افزار اتوماتیک مانیتورینگ اضافه شده واسه دفاع از حملات جدید
  2. مراحل حفاظت از اطلاعات و همچنین رمزنگاری افزایش پیدا کرده
  3. افزایش قابلیت شناسایی ورود غیر مجاز نرم افزاری به شبکه،دسترسی غیر مجاز و فعالیتهای غیر معمول
  4. راه اندازی Firewall های بیشتر

یک آپدیت اجباری خواهیم داشت که در اون شما مجبور به تغییر رمز عبور خود هستید تا بتونین مجددا وارد PSN بشین! در ضمن واسه حفظ امنیت این تغییر باید از همون PS3 باشه که شما باهاش اکانت رو فعال کردین و یا ایمیلی که مورد تاییدتون قرار گرفته! این اقدام بسیار مهمی واسه حفاظت از اطلاعات مشتریهاست.
در این مدت زمانی که مشغول ارتقای امنیت بودیم به ارزش رابطه با مشتریها هم پی بردیم و درسهای زیادی گرفتیم واسه همین یه برنامه تقدیری "خوش آمد مجدد" داریم:
هرچند تا این زمان هنوز هیچ مدرکی مبنی بر دزدیده شدن اطلاعات کارتهای اعتباری وجود نداره ولی سونی به زودی اطلاعات لازم رو برای کمک به شناسایی و محافظت از سرقت و یا برنامه ای شبیه به این اعلام خواهد کرد.
سونی همچنین برنامه های تقدیری خودش رو در سراسر دنیا اجرا خواهد کرد. که واسه کاربرا سرویس ها و محتویات خاصی رو به منظور قدردانی از صبر،حمایت و وفاداری اونها فراهم خواهد آورد.
اجزای اصلی این خوش آمد گویی دوباره اینها هستند:
  1. هر منطقه یک محتوای سرگرمی انتخاب شده به صورت رایگان واسه دانلود خواهد داشت.اطلاعات بیشتر واسه هر منطقه به زودی اعلام خواهد شد
  2. همه کاربرای PSN 30 روز به صورت رایگان به عضویت PSN PLUS در خواهند اومد. کاربرانی که قبلا عضو بودن 30 روز اضافی تر عضو باقی میمونن
  3. اعضای Q Music Unlimited البته در کشورهایی که این سرویس ارائه میشه 30 روز سرویس رایگان خواهند داشت

برنامه های اضافی هم طی هفته های آتی اعلام خواهد شد.
همچنین اقدامات امنیتی طبق برنامه زمان بندی شده اجرا خواهند شد

اقتباس آزاد بود بیشتر تا ترجمه ولی نکات مهم رو شامل میشد :D

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

یه بار پلاس شدی شما؟ برای چه مدت؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
من استفاده کردم هیچی ندیدم.شما که استفاده نکردی برو استفاده بکن.
خوبه این کلمه ترول هم اختراع شد و گرنه شما نمیدونستید جواب حرف حساب رو چجوری بدید.
شما چه توقعی داری؟ توقع داری همه چی رو برای پلاس ها مجانی کنن؟ اونوقت شما راضی میشی؟ اگر شما و امثالتون یه کم منطقی حرف می زدید و دلیل می اوردید، کلمه ی ترول به وجود نمیومد...
:|
Lmfao

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نه مثکه مشکل شما فقط با کیلزون نیست! کلا با سونی و PSN و ...
Trolls are everywhere !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر