(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
به قول یه بنده خدائی تو این سایت،اگر psn بی مشکل باشه که اسمش دیگه psn نیست.:dبه خدا من فقط آنلاین میزنم.اگر 2-3 روز قطع باشه که رسما از بیکاری دیوونه میشم.:((
دوستان يك سوال داشتم :

سرعت بايد چند باشه بشه يه گيمو آنلاين بازي كرد.
چقدر لذت انلاين بيشتره
از منوی start برو تو گزینه run و بنویس cmd،بعدش بنویس ping 4.2.2.4.اگر نتیجه بین 200 تا 300 باشه میتونی بازی کنی.در ضمن لذتی که آنلاین داره یک دهمش رو هم آفلاین نداره.من از وقتی آنلاین بازی کردم بازی آفلاین رو بوسیدم گذاشتم کنار.برو طرفش که ضرر نمیکنی.

• Like
Reactions: sergeant fenix

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
"While we are investigating the cause of the Network outage, we wanted to alert you that it may be a full day or two before we're able to get the service completely back up and running," reads a new update on the PlayStation Blog.

"Thank you very much for your patience while we work to resolve this matter. Please stay tuned to this space for more details, and we'll update you again as soon as we can."

اصلا خبری از آبدیت نیست فقط داره میگه 1 یا دو روز دیگه مشکل رو بر طرف میکنیم همین...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
واقعا که مسخره کردن اگه آپدیت نیس پس چیه ؟ :-/

این جمعه و پنجشنبه رو میخواستیم درس و بزاریم کنار آنلاین بزنیم که زدن تو ذوقمون :d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
همچنان PSN قطع هست کی می خوان درستش کنن خدا میدونه.uapdate هم تو کار نیست معلوم نیست ایراد از چی هست تا حالا همچین چیزی بی سابقه بوده..!

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
اقايون يكم صبر كنيد حتما كارهاي اساسي دارن انجام ميدن كه بنفعه همه انلاين بازهاست پس زياد غور نزنيد كي درست ميشه :d

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
اه قرار بود این جمعه رو جمع شیم این تروفی آنلاین resistance 2 که rank 10000 بود رو بگیریم . چه ضد حالی.
امیدوارم تغییرات خوب باشن

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان نمی دونم چرا این چند روزه اصلا به psn نمی تونم وصل شم وقتی از pc می خوام وارد شم این vرو می زنه حسابی کلافم کرده.
picture.php

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان نمی دونم چرا این چند روزه اصلا به psn نمی تونم وصل شم وقتی از pc می خوام وارد شم این vرو می زنه حسابی کلافم کرده.
picture.php
خب دوست عزیز PSN کلا قطعه دیگه :d چه از PS3 بری چه از PC کلا قطعه . واسه همه این ارور میاد . البته الان 1 روزه اینجوری شده ولی شما گفتی ( چند روزه ) اونو دیگه نمیدونم مشکل از کجاس . چون تا همین 2 روز پیش خودم PSN بودم :d

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
خب دوست عزیز PSN کلا قطعه دیگه :d چه از PS3 بری چه از PC کلا قطعه . واسه همه این ارور میاد . البته الان 1 روزه اینجوری شده ولی شما گفتی ( چند روزه ) اونو دیگه نمیدونم مشکل از کجاس . چون تا همین 2 روز پیش خودم PSN بودم :d

الان ۳ یا ۴ روزه که وقتی با browser کامپبوترتون بروید قطعه اما فقط۲ روزه با ps3 قطع شده در ساعات آخر سرعت دانلود وحشتناک بالا رفته بود ....
من ۱۲۸ کیلوببت صبانت دارم و معمولا با سرعت دانلود کمی بهتر از دایل آپ با ps3 به psn وصل میشم اما سرعت نیمه شب ۵شنبه ( ۳ساعت قبل از قطعی) به طرز عجیب بالا رفته بود بازی stacking با حجم ۱۰۰۰ مگ رو در حدود ۲ ساعت دانلود شد!!! در حالت معمولی برای من بیش از ۱۰ -۱۲ ساعت طول میکشه!!!!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
از کجا انقد مطمئنین مشکل از نت ایران نیست؟؟ یه چند روز هی قطع میشه دوباره درست میشه.. الانم که کلا قطعه... اگه psn مشکل داشت تا حالا پدر سونی رو دراورده بودن :D دوستان خارج از ایران هم مشکل دارن؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
هادی جان اینجا اینترنت هست ها.دامنه کوه که نیست!سونی تو توییترش گفته یکی دو روز قطعه!

حداقل همین دو صفحه آخر رو بخونین...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
واقعا شورشو در اووردن)xچندمیلیون نفری که زندگیشون آنلاینه سرکار گذاشتن.حالا اگه یک ساعت دوساعت3ساعت باشه ایرادی نیست ولی وقتی چندروز انلاینش تعطیله واقعا باید براشون تاسف خورد.اگه live هم میخواست انقدر درپیت باشه که live نمیشد

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
واقعا شورشو در اووردن)xچندمیلیون نفری که زندگیشون آنلاینه سرکار گذاشتن.حالا اگه یک ساعت دوساعت3ساعت باشه ایرادی نیست ولی وقتی چندروز انلاینش تعطیله واقعا باید براشون تاسف خورد.اگه live هم میخواست انقدر درپیت باشه که live نمیشد
باید بمونیم ببینیم بعد از این وقفه شرایط سرورها و کلا psn چطور میشه چون psn ماله ایرانیها نیست که الکی خدماتشون قطع بشه بعدش هم خدمات همونی باشه که بوده مطمئنن در حال کار و تغییرات هستند باید ببینیم چی پیش میاد ولی حداقل باید تغییراتی که میدن ارزش این مدت آفلاین بودن رو داشته باشه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر