(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام دوستان گل...
خب من یه سری مشکل با kz3 و شخص psn دارم...نمیدونم چه کنم...
kz3 که عملاً نمیتونم مولتی پلیرش رو بازی کنم...psn بعضی وقت ها وصل میشه..قطع میشه...و...
خواستم ببینم راه حلی هست...چمیدونم تنظیمات خاصی nat ای چیزی که بدرد بخوره...
یکی از دوستان گفت اگه با proxy سرور وصل بشم خیلی بهتر میشه پینگ و سرعت دانلود...میشه راهنمایی کنید؟
آدرس و پورت proxy سرور رو چی باید وارد کنم؟
ممنون

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان گل...
خب من یه سری مشکل با kz3 و شخص psn دارم...نمیدونم چه کنم...
kz3 که عملاً نمیتونم مولتی پلیرش رو بازی کنم...psn بعضی وقت ها وصل میشه..قطع میشه...و...
خواستم ببینم راه حلی هست...چمیدونم تنظیمات خاصی nat ای چیزی که بدرد بخوره...
یکی از دوستان گفت اگه با proxy سرور وصل بشم خیلی بهتر میشه پینگ و سرعت دانلود...میشه راهنمایی کنید؟
آدرس و پورت proxy سرور رو چی باید وارد کنم؟
ممنون
بیا رضا :D
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1324970&postcount=65
فقط ****** رو راه انداختی و رفتی تو اینترنت کافیه !

• Like
Reactions: Apóllōn

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام.!

بعد 6 ماه خواستیم بریم PSN ارور 80710102 میده ... ! :| مشکل چیه..؟
کلا یه بار دیگه تنظیماتت رو انجام بده بعد Test connection بزن ! بعد ببین sign in میشه یا نه !؟ اگه نشد مودم رو یه دور خاموش روشن کن و دوباره همون کارا رو انجام بده ! اگه باز نشد بگو تا یه راه ـه دیگه ای بهت نشون بدم ! :D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
کلا یه بار دیگه تنظیماتت رو انجام بده بعد Test connection بزن ! بعد ببین sign in میشه یا نه !؟ اگه نشد مودم رو یه دور خاموش روشن کن و دوباره همون کارا رو انجام بده ! اگه باز نشد بگو تا یه راه ـه دیگه ای بهت نشون بدم ! :D

تنظیمات رو Easy میذارم خودش بره ... :d وقتی Test رو میزنم به Internet Connection که میرسه Failed میده.!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
تنظیمات رو Easy میذارم خودش بره ... :d وقتی Test رو میزنم به Internet Connection که میرسه Failed میده.!
روی easy نزار دستی انجام یده . آدرس DNS ـه ISP ـی که ازش سرویس میگیری رو حتما وارد کن .
اگه اینا جواب نداد، متاسفانه مشکل *****ینگ داری .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

pouya125

کاربر سایت
Apr 12, 2011
5
agha man alan 2 rooze ke moshkele onlin daram. aval inke call of duty black ops bazi mikonam, baed vaghti ke mikhad conect besham mizane alan dar dastres nist ya baraye update be saite...... moraje kon ke aslan updat nayoomade. baedesh man ta mikhastam conect besham singout mishoam, hala moshkele sing outim dorost shode, man dastgaho cdiam jaie dige ba internete dige chek kardam dorost bood, yani conect shodam, vali ba nete khodam eror mide

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
با سلام. اقا کسی با این صبانت مشکل نداره با psn ؟خیلی اوضاعش وخیم .
چرا من و چند نفر دیگه همه از صبانت استفاده می کنیم و همه مشکل داریم. چند روز پیش که با یکی از مسئولین صبانت صحبت کردم گفت اگر از 3 روز پیش تا حالا مشکل فیل شدن PSN شما حل نشده ممکنه دیگه همیشگی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر