(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان من نمیتونم تو Psn دموی MC رو پیدا کنم ! وقتی خواستم اکانت بسازم کشور رو حواسم نبود سنگاپور انتخاب کردم :d:((:d ممکنه به این خاطر باشه ؟ بخوام کشورم رو عوض کنم باید چه کار کنم ؟ نمیشه ادیت کرد ؟ یا باید یه یوزر دیگه بسازم و ... اگه یه یوزر دیگه بسازم که همه سیو ها و تنظیماتم پاک میشه ، شاید برای هک هم مضر باشه :d راه حلی جلوم بذارید Mortal combat رو میخواام :(

کشور رو که نمیتونی ادیت کنی
یوزر دیگه هم بسازی سیو ها رو شاید بتونی انتقال بدی
ولی تروفی هات رو نمیتونی کاری کنی
شما اگه عجله نداره صبر کن واسه همه ریجن ها یکی دو روزه میاد

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
با سلام
من قبلا یک اکانت ساخته بودم یوزر و پسورد یادم نیست چطوری میتونم یکی دیگه بسازم !!!:praying:؟؟؟

شما اول باید یه user جدید بسازی
اول از منو اصلی به قسمت usersمیری
اوجا new user میزنی و یه یوزر جدید میسازی
بعد که ساختی login میکنی
میری بخش psn و sign in رو میزنی تا یه اکانت جدید بسازی

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
نمیدونستم این موضوع رو تاپیک کنم یا نه ولی میخواستم یه خبری بهتون بدم همونطور که اطلاع دارید توی جاپن سونامی اومده و کلی خسارت به بار اومده و ....
به همین خاطر شبکه ی PSN و LIVE تصمیم گرفتند که یک بخشی رو توی شبکه STORE اختصاص بدند به این حادثه ناگوار که پول جمع کنند خوب من هم دیشب توی sTORE بودم که دیدم یک قسمت اضافه شده مخصوص کمک که وقتی برید توی اون قسمت 4 تا گزینه هست که یکیش 2 دلار یکیش 5 دلار و یکیش 10 دلار و دیگری 25 دلار هست که میتونید انتخاب کنیدو بهتون یه THEME زیبا داده میشه و من خودم هم کمک کردم گفتم این موضوع رو بگم که شب عیدی هست و یاد ضرب المثل:
بنی ادم اعضای یکدیگرند که در افرینش ز یک گوهرند
اگر عضوی به درد اورد روزگار دگر عضو ها رو نماند قرار

خدا کنه ضرب المثل رو درست نوشته باشم اگر غلط بود خبر بدید یا مدیران لطف کنند اصلاح کنند
به هر حال دوستان شما هم میتونید کمک کنید مطمئن باشید که کسایی هستند که به این کمک مالی ما نیاز دارند حالا ما که ایران هستیم و به سختی میتونیم کمک به اونجا برسونیم میتونید چند نفری یک PSN CARD بخرید و با اون مبلغ به بقیه کمک کنید به هر حال ثواب داره >:d<

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
تو رو خدا کمک!!!

سلام من تازه یه PS3 گرفتم با firmware 3.60 اینترنتی که ازش استفاده می کنم اینترنت وایرلسیه که دانشگاه بهمون داده البته تو خونه wifi ندارم و از کابل ethernet استفاده میکنم برای استفاده از اینترنت باید proxy بدم که تو PS3 وارد کردمو حتی باهاش patch بازی uncharted2 رو هم دانلود کردم و تونستم با internet browser هر سایتیو باز کنم ولی وقتی می خوام برای PSN ثبت نام کنم ارور connection to server timed out میده سرعت دانلودم تقریبا 200kb/s است تو رو خدا کمکم کنید که چیکار کنم

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام من تازه یه PS3 گرفتم با firmware 3.60 اینترنتی که ازش استفاده می کنم اینترنت وایرلسیه که دانشگاه بهمون داده البته تو خونه wifi ندارم و از کابل ethernet استفاده میکنم برای استفاده از اینترنت باید proxy بدم که تو PS3 وارد کردمو حتی باهاش patch بازی uncharted2 رو هم دانلود کردم و تونستم با internet browser هر سایتیو باز کنم ولی وقتی می خوام برای PSN ثبت نام کنم ارور connection to server timed out میده سرعت دانلودم تقریبا 200kb/s است تو رو خدا کمکم کنید که چیکار کنم
یا مشکل از ISP تونه .

یا باید صبر کنید به حالت اولش برگرده چون ممکنه مشکل از PSN باشه .

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام
میخواستم بدونم چجوری باید انلاین وصل شد ؟ :-s
adsl دارم فاصله اتاقمم که pc هست تا کنسول 15 متری میشه :d
بعد این store چی هست و همینطور PLAYSTATION®Network ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
سلام
میخواستم بدونم چجوری باید انلاین وصل شد ؟ :-s
adsl دارم فاصله اتاقمم که pc هست تا کنسول 15 متری میشه :d
بعد این store چی هست و همینطور PLAYSTATION®Network ؟
1. میتونی به به دو صورت wireless و wired وصل شی که اتصال با سیم مطمعن تره
2.store بخش فروشگاه Playstation هست که از اونجا میتونی بازی،دمو،تم و... بخری و یا به صورت مجانی دانلود کنی
3.PSN یا همونPLAYSTATION®Network به شبکه ی play station گفته میشه یه چیزی تو مایه های XBL یا xbox live

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
1. میتونی به به دو صورت wireless و wired وصل شی که اتصال با سیم مطمعن تره
2.store بخش فروشگاه Playstation هست که از اونجا میتونی بازی،دمو،تم و... بخری و یا به صورت مجانی دانلود کنی
3.PSN یا همونPLAYSTATION®Network به شبکه ی play station گفته میشه یه چیزی تو مایه های XBL یا xbox live

مرسی
فقط نحوه اتصال چجوریه با همون سیم
چه سیمی میخواد
اتصال چجوریه ؟
باید اکانت ساخت قبل اتصال یا بعدش میسازن
بعد تو PSN چه کاری انجام میدن بازی میکنم به صورت LIVE ? :-s

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
مرسی
فقط نحوه اتصال چجوریه با همون سیم
چه سیمی میخواد
اتصال چجوریه ؟
باید اکانت ساخت قبل اتصال یا بعدش میسازن
بعد تو PSN چه کاری انجام میدن بازی میکنم به صورت LIVE ? :-s
شما یه سیم LAN جور میکنی از این سیم هایی که دو سرش سوکت داره که سوکت هاش مثل سوکت تلفن هست ولی بزرگتر
بعدش یه سرش رو به پشت PS3 وصل میکنی جاش معلوم هست و یه سر دیگه رو به مودم وصل میکنی
میری داخل SETTING دستگاه و قسمت NETWORK که اخرین گزینه هست بعدش میری روی قسمت 3 که مربوط میشه یه تنظیمات دستگاه بعدش با توجه به تنظیم مودمت یکی رو انتخاب میکنی اگر مودمت اتوماتیک باشه یعنی وقتی روشنش میکنی یک راست به اینترنت وصل میشی و لازم نیست دیگه CONECTION بسازی و USER و PASS بدی میری روی گزینه AUTO اگر نه USER و PASS میدی میری روی گزینه PPPOE و حالا طبق خود مرحله ها پیش میری یعنی توی همون قسمت ازت DNS میخواد که از شرکت ADSL که داری ازش میگیری و بعدش ازت میپرسه UPNP باز باشه یا بسته همه این ها رو که کامل کردی دیدی درست هست یعنی خودش چک میکنه بعدش میری توی قسمت ساخت اکانت منظورم SING IN میشی اکنتت رو میسازی که اسون هست و به مشکل بر نمیخوری تا اینجا رو برو اکانت بساز وقتی تونستی انلاین بشی دوباره بیا مشکلی بود بپرس

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
شما یه سیم LAN جور میکنی از این سیم هایی که دو سرش سوکت داره که سوکت هاش مثل سوکت تلفن هست ولی بزرگتر
بعدش یه سرش رو به پشت PS3 وصل میکنی جاش معلوم هست و یه سر دیگه رو به مودم وصل میکنی
میری داخل SETTING دستگاه و قسمت NETWORK که اخرین گزینه هست بعدش میری روی قسمت 3 که مربوط میشه یه تنظیمات دستگاه بعدش با توجه به تنظیم مودمت یکی رو انتخاب میکنی اگر مودمت اتوماتیک باشه یعنی وقتی روشنش میکنی یک راست به اینترنت وصل میشی و لازم نیست دیگه CONECTION بسازی و USER و PASS بدی میری روی گزینه AUTO اگر نه USER و PASS میدی میری روی گزینه PPPOE و حالا طبق خود مرحله ها پیش میری یعنی توی همون قسمت ازت DNS میخواد که از شرکت ADSL که داری ازش میگیری و بعدش ازت میپرسه UPNP باز باشه یا بسته همه این ها رو که کامل کردی دیدی درست هست یعنی خودش چک میکنه بعدش میری توی قسمت ساخت اکانت منظورم SING IN میشی اکنتت رو میسازی که اسون هست و به مشکل بر نمیخوری تا اینجا رو برو اکانت بساز وقتی تونستی انلاین بشی دوباره بیا مشکلی بود بپرس

ممنون از راهنماییت :x

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دوستان شما با دانلود کردن patch از PSN مشکلی ندارید؟ یه مدته سرعت دانلود patch ها برای من خیلی کم شده. من سرعت نتم 8mb ـه ولی برای دانلود یه پچ 30 مگی حدود نیم ساعت باید الاف بشم. فقط هم دانلود پچ ها برام اینطوری شده، بقیه دانلودها مشکلی ندارن!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان شما با دانلود کردن patch از PSN مشکلی ندارید؟ یه مدته سرعت دانلود patch ها برای من خیلی کم شده. من سرعت نتم 8mb ـه ولی برای دانلود یه پچ 30 مگی حدود نیم ساعت باید الاف بشم. فقط هم دانلود پچ ها برام اینطوری شده، بقیه دانلودها مشکلی ندارن!

اگه Patch جدید باشه احتمال این هست که ترافیک زیاد باشه چون چندروز پیش سر PES 2011 داشتم دانلود میکردم خیلی پایین بود سرعت ...
ولی 700Mb برای Socom گرفتم ...سرعت عالی بود.

فکر کنم همین میتونه تنها ایراد باشه :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر