(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
😐
قدیم ما تو تاپیک دنبال چیزی بودیم صد صفحه رو میگشتیم.راه وصل شدن به اپ و سایت رو بارها این چند صفحه اخیر دوستان گفتن.نکته اش اینه که موقع ریکاوری گزینه passkey ست کردن میاد و اوکی میشه با گوشی.

😐
قدیم ما تو تاپیک دنبال چیزی بودیم صد صفحه رو میگشتیم.راه وصل شدن به اپ و سایت رو بارها این چند صفحه اخیر دوستان گفتن.نکته اش اینه که موقع ریکاوری گزینه passkey ست کردن میاد و اوکی میشه با گوشی.
لاگین نمیشه فقط can't connect to server و timed out میگه
کجا کی راه حل داره چرا من نمیبینم

timezone گوشی یا مثلا کامپیوترت را باید بذاری آمریکا .
ترجیحا با تایم زون کشوری که با VPN بهش وصلی یکی باشه
ممنون جواب دادی . الان با وی پی ان بلژیک وصلم و تایم زون ویندوز رو گداشتنم بلژیک ولی فایده نداشت حالا رو گوشی امتحان نکردم . البته ریجن اکانتم ترکیه هست .
رو گوشیم هم وی پی ان هم تایم زون رو گذاشتم newyork و سعی کردم با ps ap وارد شم بازم فایده نداشت

آخرین ویرایش:
ممنون جواب دادی . الان با وی پی ان بلژیک وصلم و تایم زون ویندوز رو گداشتنم بلژیک ولی فایده نداشت حالا رو گوشی امتحان نکردم . البته ریجن اکانتم ترکیه هست .
رو گوشیم هم وی پی ان هم تایم زون رو گذاشتم newyork و سعی کردم با ps ap وارد شم بازم فایده نداشت
خب تایم زون را ترکیه بگذار ببین اوکی میشه یا نه.
البته با گوشی سعی کن قبلش اپ را یکبار clear cashe و clear data بزنی حتما

ریجن ترکیه فقط با کنسول میشه وارد شد با مرورگر نمیشه دوستان از طریق کنسول لاگین کنین با مرورگر وارد نمیشه
اصلا موضوع ریجن نیست اصلا یک یوزرنیم الکی بزن asdqwraf@gmail.com, بعد پس بزن باز همین اررور میده لامصب ... من ریجن us هم دارم همینه .. دوستام در نقاط مختلف ایران همین مشکل رو دارن چرا ادیمن نمیذاره یه تاپیک برا این مشکل جدی بزنیم نمیدونم

همینجوری میگم که ثبت بشه و بدونیم،

در حال حاضر چند روزی هست که میشه بدون وی پی عن وارد اکانت و ساین این شد، مبین نت و همراه اول تست کردم...

تا ببینیم پایدار هست یا دوباره خراب میشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or