(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام به همه دوستان من مي خوام ps3 رو update كنم مدلش پال اگه كسي لينك جديدترين آپديتاشو داره ... لينكشو بزاره

آخرین ویرایش:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان من adsl 128 دارم وقتی تازه میخوام لایو ps3 رو را بندازم اما وقتی میرم واسه تنظیمات گزینه ی easy رو انتخاب میکنم بعد به مرحله آخر که میرسه test conection که میاد ip رو چک میکنه success اما سره اینترنت fail میده!!!! باید چیکار کرد؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوستان من adsl 128 دارم وقتی تازه میخوام لایو ps3 رو را بندازم اما وقتی میرم واسه تنظیمات گزینه ی easy رو انتخاب میکنم بعد به مرحله آخر که میرسه test conection که میاد ip رو چک میکنه success اما سره اینترنت fail میده!!!! باید چیکار کرد؟
اولا که اون Live نیست PSN ه :D
دوما اینکه باید Custom رو انتخاب کنی و بعد هم PPPOE و بعد هم بقیه گرینه ها معلومه . اگر باز هم نشد اشکال از DNS ه که زنگ میزنی به شرکتی که ازش سرویس میگیری و DNS رو میگیری و دستی ست می کنید .

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
زنگ زدم DNS رو پرسیدم بعد تو قسمتش 2تا جا واسه DNS داره منم وارد کردم بعد همه کارا که تموم میشه سره تست که میشه اروره 80710092
میده میگه the conection to the server is timed out!!!!!
خواهشا یکی کمک کنه من باید چیکار کنم . فقط واسه همین رفتم adsl شارژ کردم .پولم رو دور ننداخته باشم.

آخرین ویرایش:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
زنگ زدم DNS رو پرسیدم بعد تو قسمتش 2تا جا واسه DNS داره منم وارد کردم بعد همه کارا که تموم میشه سره تست که میشه اروره 80710092
میده میگه the conection to the server is timed out!!!!!
خواهشا یکی کمک کنه من باید چیکار کنم . فقط واسه همین رفتم adsl شارژ کردم .پولم رو دور ننداخته باشم.
دوستان کسی نبود؟
ما الان تو شهرمون چند نفریم این بلا سرمون در اومده.

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
چطوری میشه شبکه های تلویزیونی psn رو تماشا کرد پولیه یا مجانی در ضمن با اینترنت 128 با دانلود 16 کیلوبایت در ثانیه میشه بازی ای مثل متال گر انلاین رو راحت بازی کرد؟

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
چطوری میشه شبکه های تلویزیونی psn رو تماشا کرد پولیه یا مجانی در ضمن با اینترنت 128 با دانلود 16 کیلوبایت در ثانیه میشه بازی ای مثل متال گر انلاین رو راحت بازی کرد؟
اگه منظورتون Vidzoneـه که مجانیه.سرعت مهم هست ولی پینگ هم مهم.(یه امتحان کن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر