(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
مشکل از داخله به خاطر یه سری مسائل درون پرانتز!
امیر منم همین مشکل رو دارم و داشتم و خواهم داشت حالا حالا ها!
من با 512 هم لگ دارم:(

خدایی رضا من به این مسائل درون پرانتز چی بگم امروز 48000 تومن به باد دادم رفت ... بد سوختم .
عجب بدبختبم ما ایرانی جماعت

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره امیر من هم این مشکل رو دارم. جونم در میره تا به PSN وصل بشم و وارد Warzone بشم.

سلام این اررور واسه چی هست؟
an error occured.you have been singed out of play station network
به خاطر همون مسائل صفحه قبل هستش چون من هم تا بخواد وصل بشه هی این Error رو میده. در ضمن با فاصله زمانی کم لطف کن و دیگه پست نزن

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
با سلام و عرض ادب و احترام و همه اينا........... :cheesygri
آقا من چند روزيه Ps3 خريدم. مي خوام تو Psnetwork رجيستر بشم اما هرچي sighn up رو مي زنم error مي ده با چند تا كامپيوتر مختلف امتحان كردم.... با اينترنت پر سرعت هم امتحان كردم باز همون اش و همون كاسه.......
مي شه راهنمايي كنيد.....
خيلي ممنون مي شم :smile:
يعني مشكل از اينترنت؟؟؟
هيچ راهي نداره؟؟؟؟
پس بايد چي كار كرد؟؟
اگه تا ابد درست نشه چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-" :-" :cheesygri
حالا من مي خوام از psstore بازي دان كنم يعني تا sign up نشم نمي شه؟؟؟
مي شه از مغازه ها خريد؟؟؟
flower رو مي خواستم.........
اگه سفارش بدم بايد بگم چه ريجني بفرستن؟؟؟؟
ممنون

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
آره امیر من هم این مشکل رو دارم. جونم در میره تا به PSN وصل بشم و وارد Warzone بشم.

به خاطر همون مسائل صفحه قبل هستش چون من هم تا بخواد وصل بشه هی این Error رو میده. در ضمن با فاصله زمانی کم لطف کن و دیگه پست نزن
شرمنده به خدا از بس عصابم خورد بود .یادم رفت حذفش کنم .:((

خدا رو شکر امروز درست شد و من یک بارم قطع نشدم

آخرین ویرایش:

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:((سلام خدمت تمامی دوستان گلم دوستان عزیز بنده مودمم Asus AM602 خستش و همانطور که میدانید این مودم Wierlles نیستش حالا من چطوری میتونم به PlayStation Network متصل بشم و البته پشت مودمم فقط چندتا پورت داره که اینا هستش:

1- Line
2-Usb
3-Lan
4-دکمه ریست
5-یه قسمت داره که نوشته کنسول
6-Power
همین از دوستان عزیز خواهش میکنم من را راهنمایی کنن که من باید چه لوازمی بخرم که به PSN متصل بشم ...........ممنونم ازتون:((

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
lمیشه بگی چرا این عکس زن هرزه را برای ایکونت انتخاب کردی؟

:((سلام خدمت تمامی دوستان گلم دوستان عزیز بنده مودمم Asus AM602 خستش و همانطور که میدانید این مودم Wierlles نیستش حالا من چطوری میتونم به PlayStation Network متصل بشم و البته پشت مودمم فقط چندتا پورت داره که اینا هستش:

1- Line
2-Usb
3-Lan
4-دکمه ریست
5-یه قسمت داره که نوشته کنسول
6-Power
همین از دوستان عزیز خواهش میکنم من را راهنمایی کنن که من باید چه لوازمی بخرم که به PSN متصل بشم ...........ممنونم ازتون:((
شما مودم رو روشن کن با Cable Lan بزن به پشت PS3 قسمت Lan بعدشم تنضیمات Connection رو تنظیم کن.
اقا غزیز شکل این زنیکه را از رو ایکون برذار
من که متوجه نشدم چیزی که به هیچ وجه ربطی به این تاپیک نداره چرا باید 2 بار پست بدید
1436.gif

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:((با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز من شديدان با ساخت Psn Account مشكل دارم در قسمتي كه ادرس ميخواد اقا خواهشان يا يه Account بم بگين يا يه Street Address_City_State_Postalcode به خدا خیلی اعصابم بهم ریخته بابت این موضوع از دوستان عزیز کسی که میتونه راهنمایی کنه خواهش میکنم کمک کنه تا من هم به جمع PSN بپیوندم :((

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
:((با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز من شديدان با ساخت Psn Account مشكل دارم در قسمتي كه ادرس ميخواد اقا خواهشان يا يه Account بم بگين يا يه Street Address_City_State_Postalcode به خدا خیلی اعصابم بهم ریخته بابت این موضوع از دوستان عزیز کسی که میتونه راهنمایی کنه خواهش میکنم کمک کنه تا من هم به جمع PSN بپیوندم :((
تو آدرس که چرت و پرت بزن بره. city و state هم هرچی دوست داشتی
postal code هم مثلا بزن 55555

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر