(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان
من توی psn عضو شدم و ورژن دستگاهمم هم 4.46 کپی خور هست...به اینترنت هم وصل هستم...لطفا یه توضیح میدید چطور میشه آنلاین بازی کرد؟
خب دوست عزیز شما در psn یه id پروفایل درست میکنید و با اون میتونید هر بازیی که آنلاین داره رو بازی کنید.مشکلتون دقیقا چیه؟؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان
من توی psn عضو شدم و ورژن دستگاهمم هم 4.46 کپی خور هست...به اینترنت هم وصل هستم...لطفا یه توضیح میدید چطور میشه آنلاین بازی کرد؟
به سختی میشه:d
همونطور که دوستمون گفت یه پروفایل میسازی (ای دی که میسازی قابل تغییر نیست)
بعد بسته به بازی که میخوای انلاین بازی میکنی
الان تقریبا میشه همه بازی هارو انلاین بازی کرد اما بعضی ها که سرورهاشون با اینترنتهای حرفه ای ما سازگار نیست رو باید بی خیال شی مثلا سری cod (البته باید هی بگردی ببینی اریانی هست جوین شی یا باید مگس بپرونی:|)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
خب دوست عزیز شما در psn یه id پروفایل درست میکنید و با اون میتونید هر بازیی که آنلاین داره رو بازی کنید.مشکلتون دقیقا چیه؟؟
به سختی میشه:d
همونطور که دوستمون گفت یه پروفایل میسازی (ای دی که میسازی قابل تغییر نیست)
بعد بسته به بازی که میخوای انلاین بازی میکنی
الان تقریبا میشه همه بازی هارو انلاین بازی کرد اما بعضی ها که سرورهاشون با اینترنتهای حرفه ای ما سازگار نیست رو باید بی خیال شی مثلا سری cod (البته باید هی بگردی ببینی اریانی هست جوین شی یا باید مگس بپرونی:|)
اولا من تازه کارم تو ps3:dدوما خودم می دونم باید اینکارا رو بکنم:d
من توی psn اکانت ساختم و به اینترنت هم وصل هستم ولی می خوام بدونم چیکار کنم که بن نشم؟همینطور برم تو بازی؟آخه من فعلا فقط mgs4 رو دستگاه دارم.البته می دونم سروراش بسته شده ولی یبار سعی کردم برم قسمت آنلاینش که گفت حداقل ورژن بازی 2 هست و باید بازی آپدیت شه....500 مگ آپدیت داشت...منم ترسیدم یوقت کپی خور دستگاه بپره قطعش کردم:d
حالا غیر از اکانت و خود بازی چیکار کنم که کپی خورمو دستگاه نپره و بتونم بازی کنم؟اگه آپدیت اومد قبولش کنم؟اگه ارور ورژن داد چیکار کنم؟(دستگاه من کپی خوره و اول 4.41 ریباگ بود و بعد خودم اسپوف 4.46 رو نصب کردم...الان دستگاهم مشکلی نداره و هم می تونم بازی کنم و هم اکانت ساختم ولی برای psn می ترسم...)
البته من تو pc خودم تو کار این چیزا هستم ولی مساله اینجاست رو pc سیستمم رو بن نمی کنن:d)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اولا من تازه کارم تو ps3:dدوما خودم می دونم باید اینکارا رو بکنم:d
من توی psn اکانت ساختم و به اینترنت هم وصل هستم ولی می خوام بدونم چیکار کنم که بن نشم؟همینطور برم تو بازی؟آخه من فعلا فقط mgs4 رو دستگاه دارم.البته می دونم سروراش بسته شده ولی یبار سعی کردم برم قسمت آنلاینش که گفت حداقل ورژن بازی 2 هست و باید بازی آپدیت شه....500 مگ آپدیت داشت...منم ترسیدم یوقت کپی خور دستگاه بپره قطعش کردم:d
حالا غیر از اکانت و خود بازی چیکار کنم که کپی خورمو دستگاه نپره و بتونم بازی کنم؟اگه آپدیت اومد قبولش کنم؟اگه ارور ورژن داد چیکار کنم؟(دستگاه من کپی خوره و اول 4.41 ریباگ بود و بعد خودم اسپوف 4.46 رو نصب کردم...الان دستگاهم مشکلی نداره و هم می تونم بازی کنم و هم اکانت ساختم ولی برای psn می ترسم...)
البته من تو pc خودم تو کار این چیزا هستم ولی مساله اینجاست رو pc سیستمم رو بن نمی کنن:d)
اها هواسم نبود من اصلا تجربه ای تو هک ندارم

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
دوستان میخوام از دوستم که اکانتش پلاس هست .پلاس بگیرم:d چکار باید دقیقا بکنم تا share کنیم با هم؟:d (لطفا دقیق دقیق بگید چون هیچی بلد نیستم):d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان میخوام از دوستم که اکانتش پلاس هست .پلاس بگیرم:d چکار باید دقیقا بکنم تا share کنیم با هم؟:d (لطفا دقیق دقیق بگید چون هیچی بلد نیستم):d

يه يوزر جديد توي PS3 ايت درست مي كني ميري داخلش توي قسمت ساين اپ ميري بعد وقتي بالا اومد اون پايين گزينه ( يه اكانت خودم دارم :d ) رو ميزني اطلاعات اكانت دوستت رو وارد مي كني وارد اكانت ميشي و استفاده مي كني :|:d
فقط يوزر رو هيچ وقت پاك نكن با دوستت هم همزمان انلاين نشو توي همون اكانت

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
يه يوزر جديد توي PS3 ايت درست مي كني ميري داخلش توي قسمت ساين اپ ميري بعد وقتي بالا اومد اون پايين گزينه ( يه اكانت خودم دارم :d ) رو ميزني اطلاعات اكانت دوستت رو وارد مي كني وارد اكانت ميشي و استفاده مي كني :|:d
فقط يوزر رو هيچ وقت پاك نكن با دوستت هم همزمان انلاين نشو توي همون اكانت
نمیشه کاری کنم تو اکانت اصلی خودم بیاد؟ پلاس رو شریکی خریدیم وو الا ن من میخوام خیلی راحت رو اکانت خودمم بیاد:(

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
یعنی من بازی رو با اکانت دوستم دانلود کنم بعدش بیام با پروفایل خودم بازیش کنم! درسته؟
درسته :D
چه پست طولانی و پر محتوایی دادم :D

ویرایش: بطور کلی ، هر کانـتـنتی که دانلود میشه برای تمام یوزرهای PS3 قابل دسترس ـه بجزء اشتراک هایی که مربوط به اکنت میشه مثل پلاس اما میشه از امکاناتش استفاده کرد.یعنی خود پلاس رو نمیشه شیر کرد اما امکانات پلاس مثل بازیهای رایگان رو میشه.

آخرین ویرایش:

ehsan55

کاربر سایت
Jul 15, 2013
81
نام
احسان
باسلام.من بازی kiilzone 3 رو دو روز آنلاین (روزی 3-4 ساعت) بازی کردم از حجم اینترنتم 1.5 گیگ کم شد. راهی نداره کمتر استفاده کنه یا باید اینترنت نا محدود بگیرم؟ بقیه بازی ها مثل 3 battlefield چقر مصرف میکنه؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
امروز نمیتونم به سرورای EA وصل شم, بتل 3 نمیره , NFS هم وصل نمیشه و ارور میده, سرعت و پینگم میزونه کلاً این 2 سال اولین باره که نمیتونم BF3 بزنم, کسی مشکلی داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر