(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
دوستان یه جایی که خودتون ازش psn card می گیرید و می دونید که قیمتاش هم خوبه معرفی می کنید؟
اگه سایته که آدرسش رو بدید اگه هم از کسی لطفا شماره ای چیزی.ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ادرس پخ میشه
-----------
دوست من شما احتمالا مشکل از isp ـتون هست
بعدا تست کنید :D
برا من امروز سر 300 مگ خراب شد :| پاوز کردم رزیوم زدم درست شد یه سره تا 2.5 گیگو رفت :D خیلی بازیه خوبیه :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان کسی میدونه اگر اپدیت جدیدو بریزم از حالت جیل در میاد؟دستگا پیام میده برای کانکت شدن نیار به اپدیت هست
چون الان از روی هارد بازی ها رو اجرا میکنم :-s

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان کسی میدونه اگر اپدیت جدیدو بریزم از حالت جیل در میاد؟دستگا پیام میده برای کانکت شدن نیار به اپدیت هست
چون الان از روی هارد بازی ها رو اجرا میکنم :-s
خوب اره از هك بودن در مياد ! شماداري يه بازي ايي رو ميريزي كه گمونم باري هك كامل نشده !
البته من اطلاعات جديدي در مورد هك ندارم ! بهترين كار اينه بري به تاپيك جيلبريك ps3

رفيقي كه ميخواي psn card بخري !
همه استور ها ميفروشن ! حتي خود استور توي سايت پلي استيشن هم راهنمايي ايت مي كنه چه جوري بخري و خودش ميتونه برات جورش كنه ولي با كارت و اين مدلي من چون خريد نكردم بذاري يكي دوتا از دوستان كه اشنا تر هستن بيان نظر بدن بهتره

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خوب اره از هك بودن در مياد ! شماداري يه بازي ايي رو ميريزي كه گمونم باري هك كامل نشده !
البته من اطلاعات جديدي در مورد هك ندارم ! بهترين كار اينه بري به تاپيك جيلبريك ps3

مرسی ولی ریختم از هک در نیومده :d

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
دوستان این انلاین پس ها رو که مثلا بچه ها تو بازار چه اکانت میدم برای دانلود وقتی رو دستگاه دانلود شه میشه با یه اکانت دیگه هم ازش استفاده کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر