(PS3) قیمت به روز بازی های اورجینال

khalendarez

کاربر سایت
Mar 21, 2013
8
سلام دوستان . قیمت Mafia 2 بدون دفترچه،بدون نقشه،بدون قاب اصلی ولی در حد آکه چنده؟
Army Of Two 40th Day هم همینطور ولی دفترچه داره چند؟؟

SaHnD.T

کاربر سایت
Apr 14, 2013
5
نام
Sahand
آقا این ریجن یعنی چی؟ من نمیدونم چی هست..... اگه میشه یکی به من بگه...من اصلا دقت نکردم بهش و هربار بازی هم خریدم مشکلی نداشتم.... مرسی

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام دوستان . قیمت Mafia 2 بدون دفترچه،بدون نقشه،بدون قاب اصلی ولی در حد آکه چنده؟
Army Of Two 40th Day هم همینطور ولی دفترچه داره چند؟؟
بازی مافیفا چه با نقشه چه بی نقشه بینه 30 الی 45 تومن هست .اون یکی بازی هم به همین طور بینه 30 الی 45 قیمت داره

سلام الان بازی dmc devil may cry دست دوم چنده
اکبندش بینه 90 الی 120 کارکرده بینه 65 الی 80

سلام بازی tab-rider چنده
اکبندش بینه 200 الی 220 کارکرده بینه 130 الی 160

آقا این ریجن یعنی چی؟ من نمیدونم چی هست..... اگه میشه یکی به من بگه...من اصلا دقت نکردم بهش و هربار بازی هم خریدم مشکلی نداشتم.... مرسی
منظور از ریجن این است که هر بازی که منتشر میشه داری یک ریجنی میباشد که{1 2 3 4}هستن و بیشتر برای این است که اکانتی که شما درست کردید برای کدام کشور هست و اون کشور در کدام قاره قرار داره بر حسب اون ریجن بازی خود را انتخاب میکنید مثلا اکانت کشور شما المان هست پس بهتره که بازی ریجن 2 بگیرید تا بتونی راحتر ابدیتها و dlc های اون بازی را بگیرید در اخر هم بگم ps3 free ریجن هست یعنی هر چی توش بندازی جواب میده .تو ایران بیشتر گیمرها ریجن 2 را انتخاب میکنن چون هم نسبت ریجن هایی دیگه تو بازار هست و هم کارتهای psn هم همه جا هست
ریجن 1 قاره امریکای شمالی و جنوبی
ریجن 2 قاره اورپا و منطقه خاورمیانه
ریجن 3 شرق قاره اسیا
ریجن 4 قاره استرالیا و نیوزلند

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
injustice gods among us
47452-injustice-gods-among-us-old-full.jpg

نسخه معمولی(آک)؟
باز شده؟