PS3 داران مشهد

250 خوبه
؟؟
سلام دوست عزیز. خود دستگاه رو (بدون هارد و بازی و کابل و غیره) جای دیگه میتونم 250 بفروشم. مساله اینه که این دستگاه بیشتر از 500 تومن برای من در اومد: 320 برای خودش، 80-90 تومن هاردش، 20-30 تومن کابلهاش، 50-60 تومن بازیهاش (نزدیک 30 تا بازی داره از جمله god of war 3, heavy rain, brotherhood, crisis2, metal gear 4, و غیره)،20-30 تومن برای بازی اوریجینال که باید باشه، 30 تومن هم برای هک 3.55 بدون دانگل دادم. اگه کسی بخواد آکبندشو با این چیزا بگیره، تقریبا همین قدر براش در میاد. البته درسته که دستگاه وقتی روشن شد از آکبندی درمیاد، ولی انصافا این دستگاه مجموعا بیشتر از یک ماه کار نکرده، با دستگاهی که یه سال کار کرده خیلی فرق میکنه. با دستگاه آک فرقی نداره. ممکنه خود دستگاه به تنهایی بیشتر از 260-70 نیارزه، ولی با همه این خرجها و امکانات، من حدود 350 تو ذهنم بود. اما اگه واقعا مشتری باشین میتونم یه خورده پایین تر بیام. ممنون.

سلام مجدد،
من دستگاه رو فروختم. اما هنوز هارد رو دارم. کسی هارد 500 نمی خواد؟ 30 تا بازی هم روشه.
لطفا اگر مشتری هستین pm بدین. ممنون.
ضمنا: یه کابل component هم هست. اگر خریدارید pm بدید. متشکرم.

آخرین ویرایش:
سلام
من یک PS3 SLIM 120 3.55 CFW کم کار دارم که با یک دسته و تعدادی بازی جدید در هارد قصد فروش دارم بازی های جدید را همه را اجرا میکنه کسی از دوستان خواست قیمت پیشنهادیشو بگه در پیام خصوصی ممنون از شما ومدیران سایت

سلام دوستان.من یک ps3 fat 40gb دارم کپی خور شده.با یک دسته تقلبی.با 300 گیگ بازی هر کسی خواست بهم pm بزنه

سلام دوستان بنده هم مشهدی هستم در ضمن بازی های کپی پلی٣ از همه دیرتر در مشهد میاد !
این سعدی اصلا بروز نیست ! الان بازی درایور و لیمبو و اینفیمس زامبی اومده جدیدا که هنوز سعدی نیاورده !

سلام دوستان بنده هم مشهدی هستم در ضمن بازی های کپی پلی٣ از همه دیرتر در مشهد میاد !
این سعدی اصلا بروز نیست ! الان بازی درایور و لیمبو و اینفیمس زامبی اومده جدیدا که هنوز سعدی نیاورده !
بفرما از اينجا بگير
مشهد ، بلوار ملک آباد ، ملک آباد 19 ( خیابان کمال الملک ) ، بین چهار راه اول و دوم ، سمت چپ فروشگاه MB
7657648

بچه های مشهد سلام. من uncharted 3 گرفتم از همون مغازه مقدم باهاشون رفیقم. ولی رو هارد اکسرنالم اجرا نمیشه رو هارد اینترنالم هم جانمیشه 48گیگه.اخه تو اینترنت خوندم رو اکسترنال اجرا میشه. کار خاصی باید بکنم تا اجرا شه؟ دوستان کسی بازی کرده؟ لطفا کمک کنید خیلی کارم فوری هست
با سلام من خودم بازیو ازش گرفتم مشکله فریز شدنشو هم خودم براش درست کردم . در هر دو حالت اینترنال و اکسترنال هم اجرا میشه (البته اگر 3.55 باشه)

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:33 PM ارسال شده بود ----------

فریمور دستگاه من 3.55 هست . هک شده .
فکر نکنم برای اجرا مشکلی باشه
ضمنا بازی bf3 رو هم دانلود کردم و روی دستگاه اجرا کردم و اگر کسی خواست من دارم.
uncharted3 کاملشو دارم اگه هنوز می خوای پیام بده

بفرما از اينجا بگير
مشهد ، بلوار ملک آباد ، ملک آباد 19 ( خیابان کمال الملک ) ، بین چهار راه اول و دوم ، سمت چپ فروشگاه MB
7657648

ممنونم
حتما میرم از این به بعد اونجا چون بازیهاش بروزه ! خیلی بهتر شد چون نزدیک به خونمون هم هست

سلام دوستان
بازی های ps3 رو هر کی داره پ خ بده خریدارم البته با فیلم و ... عوض می کنم البته می خوام روی هارد کپی کنم:)

با تشکر از امیر عزیز بابت زحمت کپی بازی آنچارتد 3 ، که خیلی باعث زحمتش شدم اما لطف کرد و بازی رو به من رسوند .
دوستان مشهدی عزیز پیشنهاد میدم یه سیستمی راه اندازی کنیم که همه بتونند بازی هاشون رو اشتراک گذاری کنند تا اینکه نیاز نباشه برای کپی کردن یک بازی متقبل هزینه اضافی شوند.

Back