PS3 داران مشهد

سلام دوستان عزیز

آقا این بازی Uncharted 3 کامل ( منظورم با 3D , Subtitle هستش ) رو کسی نداره روی هارد من کپی کنه ؟
لطفا پی ام بدید .....
ممنون و موفق باشید

سلام دوستان عزیز

آقا این بازی Uncharted 3 کامل ( منظورم با 3D , Subtitle هستش ) رو کسی نداره روی هارد من کپی کنه ؟
لطفا پی ام بدید .....
ممنون و موفق باشید
اقا اگه الان کپی کنی رو دستگاه فریز میشه پس اول باید نگاه کنی فریمور دستگاهت چنده.اگه 3.55 بود میتونی ببری eboot کنن برات بعدش بری uncharted3 رو بازی کنی البته این روش رو من فقط شنیدم و خودم هنوز امتحان نکردم.

اقا اگه الان کپی کنی رو دستگاه فریز میشه پس اول باید نگاه کنی فریمور دستگاهت چنده.اگه 3.55 بود میتونی ببری eboot کنن برات بعدش بری uncharted3 رو بازی کنی البته این روش رو من فقط شنیدم و خودم هنوز امتحان نکردم.

فریمور دستگاه من 3.55 هست . هک شده .
فکر نکنم برای اجرا مشکلی باشه
ضمنا بازی bf3 رو هم دانلود کردم و روی دستگاه اجرا کردم و اگر کسی خواست من دارم.

سلام من میخوام اگه خدابخواد یک ‏PS3بخرم می خواستم یک مغازه معتبر وباانصاف معرفی کنین
سلام شما برو سعدی پاساژ بهزاد دست چپ اولین مغازه بعد از پله ها (پلی استیشن مقدم)شمارشم خواستی بگو بهت بدم.فقط یه چیزی بهت بگم تو سعدی 3 جا نرو 1 وحید 2 پژواک (احمد زاده) 3 مسعود.

بچه های مشهد سلام. من uncharted 3 گرفتم از همون مغازه مقدم باهاشون رفیقم. ولی رو هارد اکسرنالم اجرا نمیشه رو هارد اینترنالم هم جانمیشه 48گیگه.اخه تو اینترنت خوندم رو اکسترنال اجرا میشه. کار خاصی باید بکنم تا اجرا شه؟ دوستان کسی بازی کرده؟ لطفا کمک کنید خیلی کارم فوری هست

با سلام خدمت دوستان عزیز، یه PS3 فوق العاده تمیز یرای "فروش" دارم: (فوری)

دستگاه رو چند ماه پیش گرفتم (FAT 40GB) ولی مجموعا بیشتر از یک ماه کار نکرده، فقط رسیدم چهار پنج تا بازی رو تموم کنم، بعدش دیگه وقت بازی نداشتم. بهد از اون یک ماه تا الان دستگاه تقریبا اصلا روشن نشده. کاملا تمیز در حد نو (من یک مدرس دانشگاه هستم، و خودم شدیدا روی تمیز نگه داشتن دستگاه حساسم)، با امکانات زیر:
1. هارد اکسترنال 500 گبگ با تقریبا 30 عنوان از بهترین بازیها
2. دستگاه هک شده 3.55 (اجرای بازیها از روی هارد) بدون نیاز به دانگل USB
3. بازی اوریجینال ROCK BAND برای اجرا کردن سایر بازیها
4. کابل Component با کیفیت
5. کابل مانیتور (DVI) با کیفیت عالی

نمیخوام تو سعدی بفروشم چون خودتون میدونین چجوری سرمون کلاه میزارن (قبلا به شدت ضرر دادم). اگر کسی خریداره لطفا قیمت پیشنهادیتون رو بدین. حتی بدم نمیاد با یک xbox تر و تمیز عوض کنم، به شرطی که مطمئن باشه (قبلا یه xbox داشتم که با سه چراغ فوت شد!)
با تشکر، منتظر PM شما هستم.

با سلام خدمت دوستان عزیز، یه PS3 فوق العاده تمیز یرای "فروش" دارم: (فوری)

دستگاه رو چند ماه پیش گرفتم (FAT 40GB) ولی مجموعا بیشتر از یک ماه کار نکرده، فقط رسیدم چهار پنج تا بازی رو تموم کنم، بعدش دیگه وقت بازی نداشتم. بهد از اون یک ماه تا الان دستگاه تقریبا اصلا روشن نشده. کاملا تمیز در حد نو (من یک مدرس دانشگاه هستم، و خودم شدیدا روی تمیز نگه داشتن دستگاه حساسم)، با امکانات زیر:
1. هارد اکسترنال 500 گبگ با تقریبا 30 عنوان از بهترین بازیها
2. دستگاه هک شده 3.55 (اجرای بازیها از روی هارد) بدون نیاز به دانگل USB
3. بازی اوریجینال ROCK BAND برای اجرا کردن سایر بازیها
4. کابل Component با کیفیت
5. کابل مانیتور (DVI) با کیفیت عالی

نمیخوام تو سعدی بفروشم چون خودتون میدونین چجوری سرمون کلاه میزارن (قبلا به شدت ضرر دادم). اگر کسی خریداره لطفا قیمت پیشنهادیتون رو بدین. حتی بدم نمیاد با یک xbox تر و تمیز عوض کنم، به شرطی که مطمئن باشه (قبلا یه xbox داشتم که با سه چراغ فوت شد!)
با تشکر، منتظر PM شما هستم.

هیچ کس نبود؟ لا اقل قیمت پبشنهاد بدین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or