PS3 داران مازندران

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
الان اسم سیاره از یادم رفته :d
سیاره سوم یا چهارمم !!
اونجایی که باید 6 تا قطعه پیدا کنی که شبیه ترانزیستوره ! من 5 تاشو پیدا کردم 2 ساعت دنبال اخری گشتم که پیدا نشد ! یکی از ماموریتاش پیدا کردن کشتی بود فک کنم !
مجتبی رتبه دیگه چیه ؟
:biggrin1:
یادم نمیاد کجاست:biggrin1::biggrin1:
منظورم رتبه کنکور بود:biggrin1::biggrin1:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
الان اسم سیاره از یادم رفته :d
سیاره سوم یا چهارمم !!
اونجایی که باید 6 تا قطعه پیدا کنی که شبیه ترانزیستوره ! من 5 تاشو پیدا کردم 2 ساعت دنبال اخری گشتم که پیدا نشد ! یکی از ماموریتاش پیدا کردن کشتی بود فک کنم !
مجتبی رتبه دیگه چیه ؟
اره علی اون رجب پسر باحالی بود همون کچله عینکیه :biggrin1:
زدی تو خال:biggrin1:
قیمت نجومی میده یا فرق نداره با جاهای دیگه؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
زدی تو خال:biggrin1:
قیمت نجومی میده یا فرق نداره با جاهای دیگه؟
نه بابا خال نداشت که :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
والا من تازگیا رفتم( 1هفته پیش) بازی PS3 بگیرم ! فقط بازی های قدیمی مثل Lost planet - Burn out -trouk , ... داشت که همهشون دست دو بودن ! تازه قیمتاشون جک سال بود :d
برن اوت 48 تومن - لاست پلانت 50
البته قیمتا رو باکس بازی زده بود شاید ارزونتر میداد چون من ازش نپرسیدم !
بقیه رو یادم نیست ولی 10 - 15 تا بازی داشت که هیچکدوم بدردنمیخورد ! گفت بازی بخوای برات سفارش میده !

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خب این تاپیک رو باز نکردم که فقط تبادل بازی باشه ! برا انواع و اقسام و احزاب موارد میشه اینجا تبادل نظر کرد :smile:
نیما PS3 رو چند خریدی؟

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
یه ماجرا بگم جالبه این برای فامیل دوستم شد یادم اومد گفتم بگم :biggrin1: امید وارم تاپیک منحرف نشه:biggrin1:
چند سال قبل که زلزله اومده بود این بیچاره توخونه نشته بود با خانوادش که زلزله میاد همه بلند میشن فرار میکنن این زیاد حول میشه جو میگیرتش از بالکن می پره پایین:biggrin1: پریدن همانا میت رو زمین نمیمونه هم همانا :biggrin1: بیچاره میمیره زلزله خودش یه لیوان اب رو تکون نداد:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یه ماجرا بگم جالبه این برای فامیل دوستم شد یادم اومد گفتم بگم :biggrin1: امید وارم تاپیک منحرف نشه:biggrin1:
چند سال قبل که زلزله اومده بود این بیچاره توخونه نشته بود با خانوادش که زلزله میاد همه بلند میشن فرار میکنن این زیاد حول میشه جو میگیرتش از بالکن می پره پایین:biggrin1: پریدن همانا میت رو زمین نمیمونه هم همانا :biggrin1: بیچاره میمیره زلزله خودش یه لیوان اب رو تکون نداد:biggrin1:
حالا این فامیلتون PS3 داشت ؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
اگه PS3 داشت 100% به این تاپیک ربط داشت :biggrin1: اگه PS3 نداشت چون فامیل تو بود تو هم که PS3 داری بازم یه جورایی به تاپیک ربط داشت در حد 2% :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از اونجایی که بچه ها یخه ی مارو گرفتن و گفتن بیا اینجا فعالیت کن(رجوع شود به تاپیک 360 دارانه مازندرانی):biggrin1:ما هم حضور خودرا به عنوان عضوی کوچک از خانواده ی مازندرانی ها همینجا رسما اعلام میکنیم:biggrin1:
...................
به نام خدا:biggrin1:
سینا هستم 19 ساله.ساروی هستم.تو یکی از شهرک هایه اطرافه ساری میشینم.ps3 هم ندارم.:biggrin1:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
حالا این فامیلتون PS3 داشت ؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
اگه PS3 داشت 100% به این تاپیک ربط داشت :biggrin1: اگه PS3 نداشت چون فامیل تو بود تو هم که PS3 داری بازم یه جورایی به تاپیک ربط داشت در حد 2% :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
گفتم که فامیل دوستم بود برام میگفت :biggrin1: اون موقع Ps3 فقط بچه مایه ها داشتن :biggrin1: اون موقع ما اتاری دستی تو رویا می پروراندیم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر