PS3 داران مازندران

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حالا از اینا که بگذریم :d امروز inFAMOUS من رسید یه نیم ساعتی بازی کردم واقعا بازی جالبی بود . ارزش اینهمه امتیاز بالا رو داشت هم گیم پلی روونی داشت هم گرافیک عالی هم صداگذاری خوب داستانش هم تا اینجا نسبتا خوب بوده .
تمومش کردم پایه تعویض با بتمن هستم :d

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
حالا از اینا که بگذریم :d امروز inFAMOUS من رسید یه نیم ساعتی بازی کردم واقعا بازی جالبی بود . ارزش اینهمه امتیاز بالا رو داشت هم گیم پلی روونی داشت هم گرافیک عالی هم صداگذاری خوب داستانش هم تا اینجا نسبتا خوب بوده .
تمومش کردم پایه تعویض با بتمن هستم :d
انفجار های خدایی داره انصافا من خیلی حال کردم
مشکل داشتی به خودم بگو:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
infamusوmgs4 برای فروش دارم هر کی خواست بگه فقط فروش
عزیزم شما اول به قانون این تاپیک احترام بزار ( هرکی وارد تاپیک میشه اسم و شهر محل سکونتش رو میگه ) بعد در مورد فروش بازیهای شما یه فکری میکنیم .

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
کاشکی زودتر دستت میرسید نیما که نظرتو راجع بهش میپرسیدم!امروز رفتم بازی بخرم بین resistans2 و infamous موندم اخرم resistanse 2 گرفتم الانم پشیمونم!:biggrin1:65تومن!!

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
کاشکی زودتر دستت میرسید نیما که نظرتو راجع بهش میپرسیدم!امروز رفتم بازی بخرم بین resistans2 و infamous موندم اخرم resistanse 2 گرفتم الانم پشیمونم!:biggrin1:65تومن!!
اشتباه کردی infamous خیلی زیبا تره تا تااون (نظر منه) اگه می خواستی پول بدی اون بهتر بود
اگه انلاین باز هستی اینم بد نیست

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سید کی رفتی!؟:biggrin1:یه ندا میدادی با هم میرفتیما!؟اخه منم امروز رفتم!:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مجتبی 65 تومن پول R2 دادی ؟:o
خدا از فروشندش نگذره !
الان نوی infamous این قیمته ! نوی R2 فک کنم 45 بیشتر نباشه !
من که اصلا از R1 خوشم نیومد ! به نظرت R1 و R2 ارزش 50-60 تومن رو دارن ؟
من اگه پول داشتم (که الان ندارم :biggrin1:) میرفتم MGS4 میگرفتم !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا پولاتون رو دور نریزید:biggrin1: برای بتمن و Uncharted نگه دارید:biggrin1: در ضمن بازی هم از این فروشنده ها شهرستانی نخرید. زنگ بزنید تهران براتون با پستی چیزی بفرستن با قیمت عالی تر. R2 حداکثرش دیگه 40 تومان بود. دسته دوش رو که 25-30 هم می تونی گیر بیاری

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بابا پولاتون رو دور نریزید:biggrin1: برای بتمن و Uncharted نگه دارید:biggrin1: در ضمن بازی هم از این فروشنده ها شهرستانی نخرید. زنگ بزنید تهران براتون با پستی چیزی بفرستن با قیمت عالی تر. R2 حداکثرش دیگه 40 تومان بود. دسته دوش رو که 25-30 هم می تونی گیر بیاری
اره بابا این همه بازی شاخ داره میاد اونوقت 65 تومن داده برا R2 !!!:(
منم حرفهای برهان رو تایید میکنم به هیچ وجه از شهرستان بازی نخرید ! زنگ بزنید تهران بخرین با پست براتون بفرستن یا اینکه از همین بچه های سایت دسته دو بخرین !

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
مجتبی 65 تومن پول R2 دادی ؟:o
خدا از فروشندش نگذره !
الان نوی infamous این قیمته ! نوی R2 فک کنم 45 بیشتر نباشه !
من که اصلا از R1 خوشم نیومد ! به نظرت R1 و R2 ارزش 50-60 تومن رو دارن ؟
من اگه پول داشتم (که الان ندارم :biggrin1:) میرفتم MGS4 میگرفتم !

اینجا همینن!وقتی ninja gaiden sigma رو میده 60 دیگه چه انتظاری میشه داشت!
تا اینجاش که اومدم بازیش بد نبود . داشتم میومدم توی راه فروشنده رو نفرین میکردم:biggrin1:
من mgs4 رو 42 تومن گرفتم به نظرم تو نگیرش :biggrin1:
سید کی رفتی!؟یه ندا میدادی با هم میرفتیما!؟اخه منم امروز رفتم!
یه هویی شد:biggrin1:
بابا پولاتون رو دور نریزید برای بتمن و Uncharted نگه دارید
بتمن رو نسخه 360 شو بگیریم بهتر نیست؟:biggrin1:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
راستی نیما اگه زود تر می دونستم قائم شهر هستی بهت کل e3 2009 رو 1080p میدادم حال کنی نیاز نبود اگه می خواستی پول خرج کنی
این رو یه نفر که اکانت کلفت:biggrin1: gametrailerداشت گرفتم(البته الان پاک کردم)
گیم پلی بتممن رو دیدم خیلی حال کردم حتما تو لیست خریدام هست

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
راستی نیما اگه زود تر می دونستم قائم شهر هستی بهت کل e3 2009 رو 1080p میدادم حال کنی نیاز نبود اگه می خواستی پول خرج کنی
این رو یه نفر که اکانت کلفت:biggrin1: gametrailerداشت گرفتم(البته الان پاک کردم)
گیم پلی بتممن رو دیدم خیلی حال کردم حتما تو لیست خریدام هست
علی من اکثر تریلرای مهم E3 2009 رو HD دیدم ! دستت مرسی !
گیم پلی بتمن هم خیلی عالیه ! تو لیست خرید یه ملت هست این بتمن :biggrin1: بعد از تموم کردن تعویضش دردسره :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر