PS3 داران اهواز

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
سلام به همه اهوازیها ;)
کسی میدونه کجا Infamous آک داره ؟
بی زحمت قیمتم بدید ؟
اک که جایی ندیدم ولی اگر باشه حدود 35-40ت میدن البته اگر وجدان داشته باشه . من که رفتم DEVIL MAY CRY 4 رو دست دوم بهم گفت 50ت یارو بنده خدا قرصاشو نشسته خورده بود:laughing::laughing::laughing:

Youzarsif

کاربر سایت
Feb 3, 2010
4
سلام بر بر و بچه های اهواز
من خرمشهریم میخوام یه ps3 بگیرم دنبال یه جایی میگردم تو اهواز که با انصاف باشه جنسشم اصل باشه نکنه تو پاچم! در ضمن کدوم مدل بگیرم بهتره
ممنون میشم راهنمایی کنید.

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
سلام بر بر و بچه های اهواز
من خرمشهریم میخوام یه ps3 بگیرم دنبال یه جایی میگردم تو اهواز که با انصاف باشه جنسشم اصل باشه نکنه تو پاچم! در ضمن کدوم مدل بگیرم بهتره
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاساژ نخل همه دارن که معروفترینشون همین کاسب و کامبیزه که دوتایشون جفت همن :laughing: دوتایشون هم خوبن بری از هر دو قیمت بگیری بهتره ببین کی ارزون بهت میده از اون بخر
از نظر مدل اگه خواستی 80 گیگ به بالا بگیر اسلیم هم از نظر شخصی خودم زیاد خوب نیستن و زود گرم میشن البته این نظر شخصی بنده هستش و خودم امتحان کردم

سوالی داشتی من در خدمتم ;)

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
فروشگاه شباهنگ (کاسب) و کامبیز (که نیازی به معرفی نداره )

کنسول هایی که دارند رفرش شده هستن.

یه زمانی فقط فروشگاه حامد (سونی)خوب بود که اون هم رفتش.

سفارش بده از تهران از یه فروشگاه مطمیین واست بفرستن.

مثل کنج یا وست

Youzarsif

کاربر سایت
Feb 3, 2010
4
دو سه تا سوال دارم:
رفرش شده یعنی چی؟ بده یا خوبه؟
چرا از تهران یعنی قیمتای اهواز اینقدر گرونتره؟اصلا این فروشگا های اینترنتی قابل اطمینان هستن؟
یادم رفت:باندلشون چیه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دو سه تا سوال دارم:
رفرش شده یعنی چی؟ بده یا خوبه؟
چرا از تهران یعنی قیمتای اهواز اینقدر گرونتره؟اصلا این فروشگا های اینترنتی قابل اطمینان هستن؟
یادم رفت:باندلشون چیه؟
ممنون

رفرش یعنی تعمیری.

رفرش کردن اگه از کمپانی سونی باشه مشکلی نداره ولی وقتی هر ننه قمری پلی 3 رو باز کنه باید پلی 3 رو بندازی تو شط .

در ضمن دستگاه های رفرشی که خود سونی انجام میده قیمتشون هم کمتر هستش یعنی با قیمت کمتر از آکبند میده بیرون. (ولی در کشور ما فروشنده ها دستگاه های رفرشی رو به قیمت اک میدن بعضی وقتا یه چیز بالاتر)

الان باند خیلی کم هستش. اکثر باندل ها قدیمی هستن. مثل باندل موتور استروم یا آنچارتد و یا فیلم بلو-ری spiderman
و باند متال گر باندل هایی که من دیدم اینها بوده.

یه خورده دیگه صبر کنی یه فروشگاه مطمیین باز میشه (اهواز) که تا اونجایی که من مشناسمشون جنس آکبند دست مشتری میدن.

Youzarsif

کاربر سایت
Feb 3, 2010
4
یه کم یعنی چقدر ؟اگه کمتر از یک ماه باشه که خوبه ولی اگه به عید و... خورد بهتره برای خرداد ماه برنامه ریزی کرد
چون موقع عید واردات نیست وقیمتا خیلی میره بالا یکی دو ماه طول میکشه تا قیمتا متعادل بشه

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
سلام بچه ها من الان دارم dark siders بازی می کنم و یه جاش گیر کردم کمکم کنید !!!

تو غولی که تو دستش یه قفس گرفته و و پشتش و یه قفس چسبیده بعد هر چی می زنمش نمی میره بعد با قفس می زنه رو زمین آدم میاره بیرون اونا رو هم می کشم بعد بهم می چسبم هی می زنمش نمی میره بعد یه بار دیگه قفسش رو می زنه پایین آدم میاره بیرون معلوم نیست چیکار کنم !!!
اگه کسی اینجا رو رد کرده به منم کمک کنه :((

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
سلام بچه ها 2 بازی زیر را میفروشم که به قرار زیر هستند::biggrin1:
infamus=30000t

little big planet=28000t
بازیها هر دو ریجن پال وکاملا سالم وتمیز(دفترچه ودیسک وقاب و....) هستند.

هرکی خواست pm بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر