PS3 داران اهواز

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
بچه ها یه اتفاقی واسم افتاد
دیروز داشتم دموی Dante's inferno دانلود می کردم سر 90% بود که من رفتم بیرون بعد از 1 ساعت که اودم دیدم که هیچی نیست یعنی اون Downnload maneger نبودش نمی دونم دانلود تموم شده بود یا اینکه چیزیه دیگه ای شد هر چی هم گشتم پیداش نکردم
خواستم ببینم کجا می رن چیزاییی دانلود می کنم ؟
فقط خدا نکنه رفته نباشه چون دو روز دارم دانلودش می کنم تا به اینجا رسید !!!! :(:((

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:cheesygriرفیق بد شانسی اوردی
منم یه بار داشتم MGS4 رو آپدیت میکردم که رو 70 یا 80 درصد پیچوند!!!یهو پرید سر 100 بعد هم یه Error خوشگل.نگار که نه انگار اتفاقی افتاده بود.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
بچه ها یه اتفاقی واسم افتاد
دیروز داشتم دموی Dante's inferno دانلود می کردم سر 90% بود که من رفتم بیرون بعد از 1 ساعت که اودم دیدم که هیچی نیست یعنی اون Downnload maneger نبودش نمی دونم دانلود تموم شده بود یا اینکه چیزیه دیگه ای شد هر چی هم گشتم پیداش نکردم
خواستم ببینم کجا می رن چیزاییی دانلود می کنم ؟
فقط خدا نکنه رفته نباشه چون دو روز دارم دانلودش می کنم تا به اینجا رسید !!!! :(:((

اگه کامل دانلود شده باشه بصورت یک ایکون کوچک میره قسمت GAME اونجا باید نصبش کنید.

در ضمن تمامی دموهای بازی در PSN قابلیت Resume داره

فقط آپدیت های بازی Resume ندارن و اگه هنگام دانلود ارور دادن دوباره باید از اول دانلودش کنید.

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
اگه کامل دانلود شده باشه بصورت یک ایکون کوچک میره قسمت GAME اونجا باید نصبش کنید.

در ضمن تمامی دموهای بازی در PSN قابلیت Resume داره

فقط آپدیت های بازی Resume ندارن و اگه هنگام دانلود ارور دادن دوباره باید از اول دانلودش کنید.
ولی من رفتم تو psn رو دانلود زدم از اول اومد از 0% شروع کرد تو my download هم رفتم رو دمو زدم بازم از اول اومدش :((:((:((:((:((:(:((:(
اصلا اون دانلود منیجر که دانلود رو بهت نشون میده رفته

آخرین ویرایش:

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
آقای Download off این رفیق شما مغازشو توی زیتون افتتاح کرد؟:biggrin1:
احتمالا یکشنبه بتونم بیام اهواز بگیرم.چندتا سوال دیگه هم داشتم:
این شباهنگ(فکر کنم اسمش کاسب باشه) چیزهایی مثل playstation eye و psn card داره؟
در ضمن کدوم مغازه برای خرید بازی بهتره؟
یه چیز دیگه:چند ماه پیش رقتم شباهنگ میگفت دسته dual shock 3ی که داره همشون تقلبین.(پلمپ بودن) احیانا شعر نگفته؟:biggrin1:

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
سلام بچه ها
خواستم ببینم بین بازی army of two : 40 days و dark siders رو کدوم انتخاب کنم ؟ کدوم بهتره و قشنگتره ؟ :confused:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام بچه ها
خواستم ببینم بین بازی army of two : 40 days و dark siders رو کدوم انتخاب کنم ؟ کدوم بهتره و قشنگتره ؟ :confused:

army of two : 40 days شک نکن. حسابی باهاش حال میکنی.

آقای Download off این رفیق شما مغازشو توی زیتون افتتاح کرد؟

اتفاقآ همین امروز دیدمش.

مغازه رو گرفته آدرس هم زیتون . مرکزخرید زیتون میدان سنگر . الان هم در حال دکور زدن هستش

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام بچها‌ کسی‌ از شما احسان عباسی رو نمیشناسه اونم یادم عضو بود بچه اهواز تیز هوشانم بوده؟:-"

من میشناسمش
تا پارسال مرتب میومد تو سایت ولی چون کنکور و اینا داره دیگه خیلی کم میاد تو سایت
آره تیزهوشان بود و خرخون و... واسه همین :biggrin1:

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
سلام بچه های گل اهوازی
یه سوال ؟؟ میشه PS3 رو روی مانیتور CRT وصل کرد ؟؟ :confused:
من هر چی در این مورد خوندم نفهمیدم آخرش یعنی چی :biggrin1: میشه یا نمیشه ؟؟
اگه میشه چی چیزاییی لازمه ؟؟

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
سلام بچه های گل اهوازی
یه سوال ؟؟ میشه PS3 رو روی مانیتور CRT وصل کرد ؟؟ :confused:
من هر چی در این مورد خوندم نفهمیدم آخرش یعنی چی :biggrin1: میشه یا نمیشه ؟؟
اگه میشه چی چیزاییی لازمه ؟؟

سلام اقا .

راستش من هم هر کاری کردم نشد فقط یه کابل هست که تو سایت میفروختن من دیگه امتحان نکردم به نظر من کلا بی خیالشو یه مانیتور که ورودی hd داره بگیر خودت رو راحت کن این نظر منه خودمم همین کارو کردم . دیگه هرجور میدونی.

خریدار DEVIL MAY CRY 4 هستم لطفا PM بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر