Project Natal VS Ps3 Motion

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
سلام دوست عزیز منظور شما از این حرف چیه؟ دلیل رو میگم.

دوست عزیز این دسته ها زمانی میان که چند سال از عمر کنسول ها گذشته و هرکدوم از انها یک IB چند ملیونی دارن. چون هر کدوم از این دسته ها مخصول نیتل بالای 100 دلار هم قیمتشون هست، همه افرادی که کنسول خریدن نمیرن این دسته ها رو بخرن.

واسه همین بازیساز ها زیاد نمیان از این وسیله حمایت کنند. این وسیله ها زمانی میتونن موفق عمل کنن که هم از اول رو کنسول باشن، مثل "وی"، هم اینکه بازیساز ها درست ازش حمایت کنند.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دوست عزیز این دسته ها زمانی میان که چند سال از عمر کنسول ها گذشته و هرکدوم از انها یک IB چند ملیونی دارن. چون هر کدوم از این دسته ها مخصول نیتل بالای 100 دلار هم قیمتشون هست، همه افرادی که کنسول خریدن نمیرن این دسته ها رو بخرن.

واسه همین بازیساز ها زیاد نمیان از این وسیله حمایت کنند. این وسیله ها زمانی میتونن موفق عمل کنن که هم از اول رو کنسول باشن، مثل "وی"، هم اینکه بازیساز ها درست ازش حمایت کنند.

خیلی ببخشید ! ولی شما داری اشتباه میکنی !! ورود Wii و موفقیتش نشون داد که خیلی ها به این سبک بازی علاقه دارن و حتی وسیله ای مثل وی فیت هم با فروش زیادش همین مطلب رو میرسونه ! و این در حالی هست که فروش بازیهای تیرد پارتی زیاد روی Wii خوب نیست !! و این یعنی دامنه و تنوع بازیهای باکیفیت روی Wii خیلی کمه !! و حتی میشه دید که Wii در بیشتر بازار ها مثل آمریکا و انگلیس و بخصوص ژاپن دچار افت فروش زیادی شده !! و این یعنی خریدار هاش دارن ته میکشن !! ولی علاقه مندان به این سبک بازی هنوز سر جای خودشون باقین !! و اینجاست که سونی و مایکروسافت میتونن این علاقه مندان رو با تکنولوژی و گرافیک و دامنه بازیهای بیشتر ( بخصوص مایکروسافت با پروژه ناتال ) بهتر و بالاتر نسبت به Wii به سمت خودشون جذب کنن!!

یعنی به نظر من سیاست نینتندو در آخر این نسل به نفع رقیباش تموم میشه !!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,344
نام
امیر حسین
با ناتال که نمیشه تیکن بازی کرد :biggrin1: مثلا می خوای تو اتاق تو دو قم جا از اینور اتاق بپری اونور؟ یا اون یارو رقاص برزیلیه :biggrin1: فکر کنم اسمش ادی بود چجوری میخوای حرکاتشو انجام بدی؟ پدرم آدم رو در میاره

البته با این دسته ها هم نمیشه ولی عجب حالب میده با این دسته ها DW بازی کرد البته اونم بعضی حرکاتش رو نمیشه انجام داد:biggrin1:

ما نیز منتظر دسته ها هستیم کلا هر دوتاشون ترکوندن آها هم ناتال هم دسته ها تو بازی اساسین خیلی حال میدن مخصوصا2 یکهو دستات(+دسته ها) رو ببری جلو و بیاری عقب!
فکر کنم اینا برای اساسین خوب جواب بدن فقط فرار کردنش چجوری میشه؟:biggrin1: بریم دسته ی عادی رو برداریم فرار کنیم هرجا به دشمن رسیدیم با اونا بازی کنیم :biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گیم تریلرز هر 2 تاشون رو مقایسه کردن یکیشون حرف قشنگی میزد!
میگفت مردم دوست دارن موقع بازی اون کنترلر رو لمس کنن تا اینکه با هوا بازی کنن! مثلا من به شخصه دوست دارم تو بازیهایه ریسینگ فرمون دستم باشه تا دستم رو خالی تو هوا نگه دارم!

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
میگفت مردم دوست دارن موقع بازی اون کنترلر رو لمس کنن تا اینکه با هوا بازی کنن! مثلا من به شخصه دوست دارم تو بازیهایه ریسینگ فرمون دستم باشه تا دستم رو خالی تو هوا نگه دارم!

تایید میشه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,344
نام
امیر حسین

منم موافقم!

رقاص چيه پسرک... سبکش اينه :biggrin1:: Capoeira
:biggrin1: بالاخره اسم سبکش رو یاد گرفتم:biggrin1:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
این دو تا بهم زیاد ربط ندارند هر کدوم شون خوبن حرکی بگه ناتال بده فن بوی بازی در اورده هر کی بگهPs3 Motion
بده بازم فن بوی بازی در اورده هر کدوم خوبن ولی این دوستمون گفت تو تیکن با ادی نمی شه بازی کرد گل گفت دست و کمر نمی مونه باسه ادم:biggrin1::biggrin1:

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
فت تو تیکن با ادی نمی شه بازی کرد گل گفت دست و کمر نمی مونه باسه ادم

بابا این چه حرفیه که میزنی؟حالا ین فن بوی بازی نیست؟
اصلا چرا چنین چیزی بشه تو که نمیای مثل ادی بازی کنه حرکت های مامولی میزنی.درضمن مایکروسافت تا این حد احمق نیست که بخواد یه تکنولوژی رو اینجوری بده بیرون.همون طور که شما میگید اصلا قابل مقایسه نیست که بخواهیم ناتال رو با موشن مقایسه کنیم.
ناتال کجا موشن کجا.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
lol بعد میشه به من بگید چه جوری میخواید با motin تو تیکن بازی کنید ! خواهشا جک نگید !! اونقدری که میشه با ناتال کار کرد با motin ثلثش هم نمیشه ! نکنه میخواید با دستتون لگد بزنید؟؟؟ lol ادم چه نظر هایی که نمیبینه

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
ما با دست مشت می زنیم اما لگد نکته خوبی اشاره شد با دسته مگه می شه لگد زد!!!!!
حتما یه فکری می کنن

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,193
واقعا که.:biggrin1:
یعنی شماها فکر میکنید هرکاری که طرف تو بازی انجام میده شما هم باید همونو انجام بدید؟
اونی که تو دموی E3 دیدید فقط یه تبلیغ بود برای نشون دادن این کنترل.
کاملا واضحه هیچ کاربردی تو این بازیها نداره. برای اون یه بازیهای خاصی درست میکنن که اکثرا هم کژوال هستند. مثلا یه بازی مثل GeOW هیچ وقت نمیتونه با این نوع کنترل بازی بشه. حالا باز بیاید بگید مثلا تو AC باید از دیوار خونمون بریم بالا تا اونم تو بازی اینکارو بکنه. :lol:
acکجا تیکن کجا !!! به هم ربط ندارن
اگه خیال کردی که باید تو تکن مشت و لقد بزنی پیشنهاد میکنم یه کلاس کونگ فو بری.:biggrin1::lol:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر