Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
مطمئی قبل از عرضه رسمی DATA PACK داده...؟
اگه مطمئنی تو رو خدا بگو ما هم دانلود کنیم...
آقا من دارم دانلود میکنم دیگه از خود بازی شما هم دانلود کن
شما برو تو منو بازی یه علامت ! هست بعدش نوشته Data Pack بعدش دانلود میکنی
بعدش بازی امروز تو اروپا ریلیز رسمی شده

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
من فن فیفام ولی هر سال pes رو هم میگیرمو بازی میکنم به نظر من امسال هم مثل پارسال پیشرفت خوبی داشته تو گیم پلی بازی روون شده . ولی یه سری نکات منفی هم داره :
1-فیس ها : یه سری فیس ها خیلی داغونن اما اینجور که دوستان میگن قرار 1000 تا فیس جدید اضافه شه ولی کاشکی از اول درست کار میشد
2-درجه سختی : بخدا من نمیخوام ادعا کنم یا بگم خیلی شاخم ولی من نزدیک 7-8 ساله دارم بازی میکنم بازم هر سال بازی واسم سخت تر میشه و بردن تو سطح legndery واقعا سخته ولی امسال بعد از سه سال که pes بازی نکرده بودم نشستم پاش دست اول تو سطح سوپر استار 2-0 با منچستر بایرنو بردم تا الان نباختم من تازه pes اصلا بازی نمیکنم هر سال واسه تست میگیرم ولی خیلی راحت برذم.
3-نشونه های مسخره : این نشونه هایی که میاد خیلی مزحکه و قشنگ آدمو یاد فیفا 2002 میندازه با :D تو با دکمه z و c این نشونه ها میومد .
4-هوش مصنوعی دروازه بان : دروازه بان ها تو بازی خیلی داغونن و راحت میشه ازشون رد شد اکثر شوت ها هم گل میشه .
5-منو ها : منو ها داغون :|
نتیجه : pes تو دو سال گذشته پیشرفت خوبی داشته ولی هنوز اشتباه هایی رو داره که باید روش کار کنن و تو ذوق میزنه امیدوارم تا بازی اونقد خوب بشه که هر سال 2 تا فوتبال خوب واسه بازی کردن داشته باشیم .

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
سلام
ببخشید اگر جای بدی سوالمو میپرسم

دقیقا نمیدونستم کجا باید بپرسم

من بازی pes 2014 را گرفتم و روی هارد xbox نصب کردم ولی الان وقتی میره تو بازی همون اول که میزنه loading بعد از 2 ثانیه به dashboard بدون هیچ اروری برمیگرده

مشکل ازچی هست ؟ ایا امکان داره ار اپدیت dashboard باشه اخه اخرین ورژنشو نصب نکردم هنوز

یا مشکل از دیسک هست ؟ اخه بازی کامل رو هارد xox کپی شد

با تشکر

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
بعد از 11 سال فوتبال بازی کردن سرد شدم نسبت به این سری
میخوان ابروشو درست کنن میزنن چشمشم داغون میکنن

هیچ pes مثل 2006 نمیشه دیگه

انگار داریم جنرال بازی میکنیم با اون نشونه مسخره تو بازی
اصلا این لیونل مسی رو شما باهاش بازی کن متوجه میشی چقدر افتضاح شده بازی

دوباره یک سال دیگه باید صبر کنیم

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
چطور ميشه اين نشونه ها و علامت ها رو حذف كرد؟؟
اون علامت پاس توي عمق خيلي بد و مسخره شده
دوستان نميشه يه فيدبك درست و حسابي واسه كونامي بنويسيم؟ بلكه اين مديريتشون رو درست كنن و اين گزارشگر مذخرف هم حذف بشه

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
منم ايزو دانلود كردم با ايزو تو گاد تبديل كردم و يكبار اجرا كردم بعدش الان كه دوباره ميزنم اجرا نميشه
چرا آخه؟؟؟ همون اول ميپره بيرون

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
سلام
ببخشید اگر جای بدی سوالمو میپرسم

دقیقا نمیدونستم کجا باید بپرسم

من بازی pes 2014 را گرفتم و روی هارد xbox نصب کردم ولی الان وقتی میره تو بازی همون اول که میزنه loading بعد از 2 ثانیه به dashboard بدون هیچ اروری برمیگرده

مشکل ازچی هست ؟ ایا امکان داره ار اپدیت dashboard باشه اخه اخرین ورژنشو نصب نکردم هنوز

یا مشکل از دیسک هست ؟ اخه بازی کامل رو هارد xox کپی شد

با تشکر

مشكل حل شد
من بدون پروفايل اومدم درست شد

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
چطور ميشه اين نشونه ها و علامت ها رو حذف كرد؟؟
اون علامت پاس توي عمق خيلي بد و مسخره شده
دوستان نميشه يه فيدبك درست و حسابي واسه كونامي بنويسيم؟ بلكه اين مديريتشون رو درست كنن و اين گزارشگر مذخرف هم حذف بشه
دوست عزیز به خدا صفحه قبل توضیح دادم چطوری باید هدف پاس تو عمق هارو برداشت...اصن اونطوری نمیشه پاس داد ک...
شما قبل از بازی برو توی Select Side بعد 2-3تا RB بزن حل میشه به خدا...گفتم کنترلر نباید روی Data 1 یا اسمی که خودتون اول بازی میزارید تنظیم باشه...

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
اونایی که با نشونه گیری مشکل دارن طبق گفته ی حسین عزیز تنظیمات دسته شرکتی رو data1 تنظیم شده شما بزارید ۲ یا ۳ کلا تا ۳۲ داره هر کدوم خواستید بزارید

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آقا من الان داشتم بازی میکردم از بازی امدم بیرون دوباره رفتم تو بازی یه Data Pack جدید برای دانلود امده بود الانم گذاشتم برای دانلود به احتمال زیاد برای نقل و انتقالات باشه
درسته دوستان یک دیتا پک اومده برای دانلود ولی برای نقل و انتقالات نیست و دو تا توپ اضافه کرده و یک سری چیزای دیگه مثل 3D kit و هم این که در بخش گیم پلی میگن شوت زدن و زمان پاسخگویی در بازی بهتر شده و لی یک سری هم میگن سرعت بازی بعد از آپدیت این دیتا پک بیشتر شده و بازی آسونتر شده یک سری هم میگن هیچ فرقی نکرده و فقط همون شوت زدن و زمان پاسخگویی در بازی بهتر شده و سرغت بازی فرقی نکرده کلا حرف و حدیث سر این دیتا پک زیاد هستش کسایی که آپدیتش کردن لطف کنن بیان بگن واقعا در بخش گیم پلی تغییری داشته بازی و یا نه ................

PES 2014 Patch 1.01 Now Available - Winning Eleven Next-Gen Blog

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
درسته دوستان یک دیتا پک اومده برای دانلود ولی برای نقل و انتقالات نیست و دو تا توپ اضافه کرده و یک سری چیزای دیگه مثل 3D kit و هم این که در بخش گیم پلی میگن شوت زدن و زمان پاسخگویی در بازی بهتر شده و لی یک سری هم میگن سرعت بازی بعد از آپدیت این دیتا پک بیشتر شده و بازی آسونتر شده یک سری هم میگن هیچ فرقی نکرده و فقط همون شوت زدن و زمان پاسخگویی در بازی بهتر شده و سرغت بازی فرقی نکرده کلا حرف و حدیث سر این دیتا پک زیاد هستش کسایی که آپدیتش کردن لطف کنن بیان بگن واقعا در بخش گیم پلی تغییری داشته بازی و یا نه ................

PES 2014 Patch 1.01 Now Available - Winning Eleven Next-Gen Blog

یه سوال:اگر بازیمون معمولی باشه نه برنرمکس اونوقت نمیتونم دیتا پک را دانلود کنم؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یه سوال:اگر بازیمون معمولی باشه نه برنرمکس اونوقت نمیتونم دیتا پک را دانلود کنم؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
کلا الان دیگه مثل چند سال قبل بن کردن کمتر شده ولی خوب به هر حال آپدیت کردن با بازی های معمولی یا همون 97 درصد ریسکش بیشتره ...........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر