Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
آقا من الان دارم دانلود میکنم!
به نظرتون ارزش داره ادامه بدم یا نه؟
چون من از اون pes باز های نسل قدیمم با اون گیم پلی{به خصوصpes2013}!!!
اینجور که دوستان گفتند مثل این که داغونش کردن!

ادامه نده! :(
دلیلش را توی پست امتیازات PES 2014 صفحه 6 نوشتم:

- - -ویرایش - - -

این پست تکراری است. ولی مناسب دیدم در مکان صحیحش قرار بگیره! ترول هم نیست پیشاپیش معذرت مخیواهم!

چند نکته پیرامون PES 2014

pes2014_2013-09-21_14-55-49-18.jpg

نکات مثبت:
کیفیت خوب استادیوم و طراحی پیراهن بازیکنان

نکات منفی:
کنترل نا صحیح توپ
عدم وجود پاس های تک ضرب
دویدن و پیشروی مصنوعی و یکنواخت و حرکات تکراری بازیکنان هنگام دویدن (Looping Repeat)
گزارش افتضاح (به طوری که میتوان با FIFA 2003 و یا پایین تر آن را مقایسه نمود)
دریبل های مصنوعی و غیر طبیعی که فرسنگ ها با همتای خود یعنی FIFA فاصله دارد
طراحی ضعیف چهره اکثر باریکنان. تنها چهره معدودی از بازیکنان به دنیای حقیقی می ماند.
عدم بروزرسانی لیست نفرات تیم ها )به عنوان مثال مسوت اوزیل کماکان در رئال به سر میرود. یا در تیم استقلال ایران جباری و حمودی و موسوی و ... کماکان در این تیم حضور دارند.
کافی است یکبار (فقط یکبار) به جای Exhibition گزینه Watch Exhibition را انتخاب کنید تا متوجه بشوید که هوش مصنوعی بازی چه کیفیت پایینی دارد!!!! از بیان آن معذورم!!!!
تاکتیک و این حرف ها مال بچه هاست! اینجا PES است، فوتبال تکاملی پیشرفته!!!!!
فقر ورزشگاه (تعداد ورزشگاهها شما را متحیر میکند!) نبود انتخاب شب اوج افتضاحات است.
منوهای بازی در حد و اندازه کیفیت بازی ساخته شده است.!!!!

مشکلات احتمالا همیشگی بازی: من تجربه PES 2010 را نیز داشته ام و باید بگویم عدم وجود تیم های لایسنس شده و عدم وجود لیگ های معتبر بدترین عامل برای شکست این بازی می باشد. گزارشگری بازی هیچ ارتقایی نداشته، حرکات بازیکنان کماکان مانند روبات می ماند و ...
-------------------------------

کیفیت بازی بسیار پایین است. به تمام دوستانی که هنوز بازی را دانلود و یا آن را نخریده اند توصیه اکید میکنم که در به هدر رفتن پول خود اندکی درنگ کنند! من فقط به خاطر عکسی که از فرهاد مجیدی در سایتها منتشر شد و آن را PES 2014 نسبت دادند این بازی را خریداری کردم ولی متاسفانه از کرده خویش پشیمانم! خدا از باعث و بانی اون کار نگذره!! )x

این هم یه عکس از تکسچر پیراهن های ورزشی و پای بازیکنان و چمن (که اهمیتش ظاهرا واسه سازندگان از همه چیز بیشتر بوده!) /:)

pes2014_2013-09-21_14-57-02-44.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

این هم مقایسه بعضی از چهرهای PES 2014 و FIFA 13 (دقت کنید این FIFA 13 هستش)

compare1.jpg

این هم مثلا فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال هستش. دیگه وای به حال مابقی بازیکنان ایرانی! :-&

pes2014_2013-09-21_13-43-57-46.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

73148_655.jpg

نتیجه کلی: درود بر FIFA حتی بدون موتور EGNITE !!!!!

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
دوست عزیز الکی نیاید واسه چهره ها پست بذارید و کری بخونیدو و بگید درود بر فیفا و ... .
=======================
اینو بارها دوستان گفتن که خوده کونامی هم گفته وقت زیاد نداشته واسه طراحی چهره ها.بزودی با dlc برطرف میشه این موضوع

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
دوست عزیز الکی نیاید واسه چهره ها پست بذارید و کری بخونیدو و بگید درود بر فیفا و ... .
=======================
اینو بارها دوستان گفتن که خوده کونامی هم گفته وقت زیاد نداشته واسه طراحی چهره ها.بزودی با dlc برطرف میشه این موضوع

این بازی مشکلش چهره بازیکنان نیست. کری هم نخوندم. بروید پستهای دیگه من راجع pes را بخونین تا متوجه بشین من خودم میخواستم این بازی را تست کنم ببینم چی ساختن، با اینکه خیلی ها به درستی نکات منفی را بیان کرده بودن. با DLC و پچ و مچ این شاهکار درست شدنی نیست. !!!!

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
این بازی مشکلش چهره بازیکنان نیست. کری هم نخوندم. بروید پستهای دیگه من راجع pes را بخونین تا متوجه بشین من خودم میخواستم این بازی را تست کنم ببینم چی ساختن، با اینکه خیلی ها به درستی نکات منفی را بیان کرده بودن. با DLC و پچ و مچ این شاهکار درست شدنی نیست. !!!!

شما وقتی چهره فرهادو میذاریدو اون علامتو بعد از جملتون میذارید یعنی از چهره ها بیشتر ناراضی هستید.
اینو من نه دوستان دیگه هم نه/اینو کونامی گفته که حل خواهد شد بزودی چهره ها
واسه اینکه تایپیک منحرف نشه نظری داشتید پ.خ کنید

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان شما که پی اس فن نیستی نظر الکی نده بازی به نظر من خوبه و به زودی پیشرفت چشم گیری میکنه اصلان قابل مقایسه با فیفا نیست بزودی با پچ همه چهره ها درست میشه مثل پچ هایه 2013

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ادامه نده! :(
دلیلش را توی پست امتیازات PES 2014 صفحه 6 نوشتم:

- - -ویرایش - - -

این پست تکراری است. ولی مناسب دیدم در مکان صحیحش قرار بگیره! ترول هم نیست پیشاپیش معذرت مخیواهم!

چند نکته پیرامون PES 2014

pes2014_2013-09-21_14-55-49-18.jpg

نکات مثبت:
کیفیت خوب استادیوم و طراحی پیراهن بازیکنان

نکات منفی:
کنترل نا صحیح توپ
عدم وجود پاس های تک ضرب
دویدن و پیشروی مصنوعی و یکنواخت و حرکات تکراری بازیکنان هنگام دویدن (Looping Repeat)
گزارش افتضاح (به طوری که میتوان با FIFA 2003 و یا پایین تر آن را مقایسه نمود)
دریبل های مصنوعی و غیر طبیعی که فرسنگ ها با همتای خود یعنی FIFA فاصله دارد
طراحی ضعیف چهره اکثر باریکنان. تنها چهره معدودی از بازیکنان به دنیای حقیقی می ماند.
عدم بروزرسانی لیست نفرات تیم ها )به عنوان مثال مسوت اوزیل کماکان در رئال به سر میرود. یا در تیم استقلال ایران جباری و حمودی و موسوی و ... کماکان در این تیم حضور دارند.
کافی است یکبار (فقط یکبار) به جای Exhibition گزینه Watch Exhibition را انتخاب کنید تا متوجه بشوید که هوش مصنوعی بازی چه کیفیت پایینی دارد!!!! از بیان آن معذورم!!!!
تاکتیک و این حرف ها مال بچه هاست! اینجا PES است، فوتبال تکاملی پیشرفته!!!!!
فقر ورزشگاه (تعداد ورزشگاهها شما را متحیر میکند!) نبود انتخاب شب اوج افتضاحات است.
منوهای بازی در حد و اندازه کیفیت بازی ساخته شده است.!!!!

مشکلات احتمالا همیشگی بازی: من تجربه PES 2010 را نیز داشته ام و باید بگویم عدم وجود تیم های لایسنس شده و عدم وجود لیگ های معتبر بدترین عامل برای شکست این بازی می باشد. گزارشگری بازی هیچ ارتقایی نداشته، حرکات بازیکنان کماکان مانند روبات می ماند و ...
-------------------------------

کیفیت بازی بسیار پایین است. به تمام دوستانی که هنوز بازی را دانلود و یا آن را نخریده اند توصیه اکید میکنم که در به هدر رفتن پول خود اندکی درنگ کنند! من فقط به خاطر عکسی که از فرهاد مجیدی در سایتها منتشر شد و آن را PES 2014 نسبت دادند این بازی را خریداری کردم ولی متاسفانه از کرده خویش پشیمانم! خدا از باعث و بانی اون کار نگذره!! )x

این هم یه عکس از تکسچر پیراهن های ورزشی و پای بازیکنان و چمن (که اهمیتش ظاهرا واسه سازندگان از همه چیز بیشتر بوده!) /:)

pes2014_2013-09-21_14-57-02-44.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

این هم مقایسه بعضی از چهرهای PES 2014 و FIFA 13 (دقت کنید این FIFA 13 هستش)

compare1.jpg

این هم مثلا فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال هستش. دیگه وای به حال مابقی بازیکنان ایرانی! :-&

pes2014_2013-09-21_13-43-57-46.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

73148_655.jpg

نتیجه کلی: درود بر FIFA حتی بدون موتور EGNITE !!!!!

اون عکس فرهاد مجیدی رو یه کاربر ایرانی واسه PES 2013 طراحی کرده که الان هم موجوده، اصلاً با دیدن عکس کاملاً واضحه که مال موتور Fox نیست.

اسم موتور EA هم Ignite هست نه Egnite !

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
اون عکس فرهاد مجیدی رو یه کاربر ایرانی واسه PES 2013 طراحی کرده که الان هم موجوده، اصلاً با دیدن عکس کاملاً واضحه که مال موتور Fox نیست.

اسم موتور EA هم Ignite هست نه Egnite !

ممون از اطلاع رسانی تون، نمیدونستم. ولی مهم نیست. چون کلا میخواستم ببینم بازیش چه آشیه! چون میگفتن AFC Champions داره گفتم بزار یه تستی بزنیم!

موتور را هم میدونستم با I هستش. اشتباه لپی بوده واسه Engine
----------------------------------------------------------------------------------------

این هم که بعضی ها میگن با پچ رفع میشه خیلی جا تعجبه. مگه EA بازی NBA Live 13 را واسه چی منتشر نکرد. به خاطر اینکه میدونست آبروش پیش NBA2k میره! این بازی کاملا نصفه و نیمه هست. من نه فن فیفا هستم نه PES . ولی این نسخه حتی از 2010 ضعیف تره!

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
خب بالاخره منم بازی رو تست کردم بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی خیلی بهتر شده حرکات بازیکنا روونتر شده عکس العمل دروازهبانا عالی نیست ولی خوبه کلا گزارشگر نداره چهره و لایسنس هم که چیز جدیدی نیست.فقط یه چیزی تو بازی ادمو خیلی اذیت میکنه اینه که بازی افت فریم پیدا میکنه و اینکه از دکمه تا حرکت فاصله داره حدود 1 ثانیه.دفاعها بهتر شده ولی بعضی مواقع سوتی میدن که اکثرا گله.اون فلش رو هم هنوز تست نکردم که ببینم حذف میشه یا نه.در کل من نظرم نسبت به بازی مثبته.اگه کسی واسه مشکل افت فریم راه حلی داره بگه تا ما هم استفاده کنیم

mahdi_ctr

کاربر سایت
Jan 29, 2010
14
داور هم رو اعصاب من رفته!
توی pes 2013 سر هی چیزی خطا میگرفت ولی اینجا خیلی ریلکس شده!
یه چیز جالب اینه که وقتی خطا میشه تا صحنه رو داره از بالا نشون میده داور صوت میزنه و خطا رو اعلام میکنه و دیگه از جاش تکون نمیخوره ولی بعد که دوربین عوض میشه یهوری میبینی داور اومده کنار بازیکن و کارت داده!
اگه سریع استارت رو بزنی متوجه نمیشی اصن داور کارت داده یا نه چون تا دوربین بالاست به سمت بازیکنا نمیاد

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
من با تاخیر زیاد امروز گرفتم نظرا رو میخوندم چند نفر بودن واقعا نظرشون از سر جو گیری بود
یه چند تا نکته کسی مثل من با پاس های عمقی مشکل داره یا نه من اصلا نمیتونم پاس عمقی درست و حسابی بدم
بعد این افت فریم ها یکم اذیت میکنه راهی چیزی هم مثل اینکه واسش نیست

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
دوستانی که افت فریم دارن مربوط میشه به سیستمشون.
من با این سیستم:
cpu:i3
vga:gtx 550
ram:4
فریمم رو 60 فیکسه تو تمامیه لحظات بازی.
البته اینم بگم که از کرک ریلود استفاده میکنم

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
من با تاخیر زیاد امروز گرفتم نظرا رو میخوندم چند نفر بودن واقعا نظرشون از سر جو گیری بود
یه چند تا نکته کسی مثل من با پاس های عمقی مشکل داره یا نه من اصلا نمیتونم پاس عمقی درست و حسابی بدم
بعد این افت فریم ها یکم اذیت میکنه راهی چیزی هم مثل اینکه واسش نیست
اونجا که دسته بازی رو انتخاب میکنید ، مثلث رو بزنید و بعد گزینه آخر
قسمت مربوط به Throgh ball رو به Basic تغییر بدید .
اگر از شوت ها هم ناراضی هستید این کار رو برای شوت هم انجام بدید

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
=======================

ببین اگه نمیتونن بازی رو کامل بدن بیرون یا بایدزمان اومدنش رو عقب بندارن یا باید کنسلش کنن ولی اینا هر سال بازی رو اینجوری میدن و میگن براش پچ میدیم و همینطور مردم دیگه براش پچ میسازن!!!!

دوستان شما که پی اس فن نیستی نظر الکی نده بازی به نظر من خوبه و به زودی پیشرفت چشم گیری میکنه اصلان قابل مقایسه با فیفا نیست بزودی با پچ همه چهره ها درست میشه مثل پچ هایه 2013

چیزی که بالا گفتم +
اول یه چی بت بگم,خیلی از افرادی که الان فیفا بازی میکنن مطمین باش فوتبال رو با کونامی شروع کردن و یکی از فنهاش بودن ( خودمم همینطور).
کونامی تو این چند ساله فقط رو جزییات گیر کرده و یه گیمپلی واقعا بد رو عرضه میکنه.مثلا اومدن باعث شدن که لباس بازیکن ها تکون بخوره ولی وقتی گیم پبیش اینقدر خسته کنندس,اون چه تاثیری داره.وقتی تک میری رو یه بازیکن و خیلی مصنوعی میوفته زمین,وقتی ... وقتی ... وقتی .... !

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
ببین اگه نمیتونن بازی رو کامل بدن بیرون یا بایدزمان اومدنش رو عقب بندارن یا باید کنسلش کنن ولی اینا هر سال بازی رو اینجوری میدن و میگن براش پچ میدیم و همینطور مردم دیگه براش پچ میسازن!!!!

!

ببین؟!!!!!؟
اگه زمان انتشار بازیو عقب مینداختن خوده شما و برخی از دوستان(مخاطب خاص) جزء اولین یوزرهای بودین که میومدید میگفتید:آی اوی چرا تاخیر خورد-چرا دارن بد کار میکنن موتوره جدیدشون توزرد شد و .... .
همیشه سعی کنید منصف باشید.
این موتور اولین سالشه که داره رو pes کار میکنه.
نباید تو همین اولین مرحله کله پاش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر