Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
مجید واقعا ممنون واسه تایپیک
منم امیدوارم به روزای اوجش برسه.واقعا pes6 یادم نمیره. باهاش زندگی کردم:x باورت میشه تا چند مدت پیش هم توسیستمم بودو بازیش میکردم.
ولی خداییش اونطور که بوش میاد fifa تو این نسخه جدیده که داره میده کولاک کرده.ولی زیاد با فیفا حال نمیکنم(نظرم کاملا سلیقه ایه به فنای fifa برنخوره)
ولی از ته دل میخوام که pes تواین نسخش به اون بالا بالاها برسه

تجدید نظر شد:
خدای تریلرو دیدم.امیدوارم وقتی میاد رو pc از این حالو هوا درش بیارن.اصلا یه جوری بودن بازیکنا:-o=(( اینجاهاست که فرق pc با کنسول معلوم میشه.
بازم میگم:{کنسول یعنی از پنجره شوتش کن بیرون}

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید واقعا ممنون واسه تایپیک
منم امیدوارم به روزای اوجش برسه.واقعا pes6 یادم نمیره. باهاش زندگی کردم:x باورت میشه تا چند مدت پیش هم توسیستمم بودو بازیش میکردم.
ولی خداییش اونطور که بوش میاد fifa تو این نسخه جدیده که داره میده کولاک کرده.ولی زیاد با فیفا حال نمیکنم(نظرم کاملا سلیقه ایه به فنای fifa برنخوره)
ولی از ته دل میخوام که pes تواین نسخش به اون بالا بالاها برسه

تجدید نظر شد:
خدای تریلرو دیدم.امیدوارم وقتی میاد رو pc از این حالو هوا درش بیارن.اصلا یه جوری بودن بازیکنا:-o=(( اینجاهاست که فرق pc با کنسول معلوم میشه.
بازم میگم:{کنسول یعنی از پنجره شوتش کن بیرون}
تریلر که بنظر من خیلی عالی بود!!! البته یکم گرافیک باید بهتر بشه!!! زمینش زیاد جالب نبود!
فقط تنها مشکلی که من با تریلرش داشتم همین سرعتش بود!!! اینقدر سرعت بازی کم بود آدم فکر میکرد اسلو موشن کردن بازیو!!! من اولین کاری که بعد از نصب بازی میکنم اینه که Game speed بازی رو بزارم روی +2 کلا PES حالت عادیش خیلی آرومه وحال نمیده!!
خدا کنه اصل بازیم همونطوری باشه که از این تریلر تصور کردم!!! رسیدن به فیفا واقعا سخته ولی از کونامی که تجربه ساخت فوتبال داره بعید نیست!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,362
نام
Matthew
مجید بابت تایپیک ممنون..خیلی عالی هست :x

ببین یه سوال: من یه تریلر گیم پلی از بازی دارم همونی که بازی بایرن با اون تیم رونالدینیهو هست و آخرش نشون میده روبن و ریبری در دو حالت مختف گل میزنند، فقط این تریلر گیم پلی رو دارند

اونیکی رو ندیدم... از اون تریلرهایی که قرار دادی کدومشون اونی هست که ندیدم ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید بابت تایپیک ممنون..خیلی عالی هست :x

ببین یه سوال: من یه تریلر گیم پلی از بازی دارم همونی که بازی بایرن با اون تیم رونالدینیهو هست و آخرش نشون میده روبن و ریبری در دو حالت مختف گل میزنند، فقط این تریلر گیم پلی رو دارند

اونیکی رو ندیدم... از اون تریلرهایی که قرار دادی کدومشون اونی هست که ندیدم ؟
والا اون دو تریلری که توی پست اول هست! اولی تریلر زمان وارد شدن بازیکنا به زمین هست و از خود بازیه! و تریلر دوم هم ادامه ی همونه که بازی شروع میشه و چند دقیقه از بازی Bayern munich و Bayern munich هست! و رونالدینیوـی هم توش نیست! فقط چند دقیقه دو تا نوب با هم دیگه بازی میکنن که هر دوتاشونم هیچی بارشون نیست نمیتونن یک گل به هم دیگه بزنن! فکر کنم ندیده باشی!

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
ای بابا :|
عکسارو میدیدم داشتم کیف میکردم یهو عکس دومی از راست رو دیدم ,خورد تو ذوقم =((
لباس دروازه بان با لباس داورا یکیه :-o
تو والپیپر هاش سوتیه.دیگه چه برسه به خود بازی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ای بابا :|
عکسارو میدیدم داشتم کیف میکردم یهو عکس دومی از راست رو دیدم ,خورد تو ذوقم =((
لباس دروازه بان با لباس داورا یکیه :-o
تو والپیپر هاش سوتیه.دیگه چه برسه به خود بازی
نه عزیز!! کجا یکیه؟:D
لباس دروازبانه زرده لباس داورم زرده دلیل نمیشه یکی باشه که:D ببین رو لباس دروازبان خط داره ولی روی داور نه!!!
این وصله ها به Konami نمیچسبه:D

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
نه عزیز!! کجا یکیه؟:D
لباس دروازبانه زرده لباس داورم زرده دلیل نمیشه یکی باشه که:D ببین رو لباس دروازبان خط داره ولی روی داور نه!!!
این وصله ها به Konami نمیچسبه:D
100% هم شما تو بازی اون خط هارو تشخیص میدین :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
100% هم شما تو بازی اون خط هارو تشخیص میدین :|
بابا چرا ایراد بنی اسرائیلی میگیری؟:D
یعنی واقعا توی فوتبال واقعی ندیدی مثلا لباس دروازبان زرد باشه داورم زرد باشه؟؟
من توی فوتبال واقعی و فیفا هزار بار دیدم!!! ربطی نداره!!!
آخه آدم داورو که با دروازبان اشتباه نمیگیره چون داور هیچ وقت اونقدر به دروازه نزدیک نمیشه که با دروازبان اشتباه گرفته بشه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فوتبال زامبی آیا؟:d
صورت بازیکن ها خیلی بد شده طبق اون چیزایی که تا حالا نشون دادن.
والا من که طرفدار فیفا هم تا نسخه 2013 قبول داشتم که صورت ها توی PES خیلی بهتر کار شدن هم از نظر مشابه بودن به بازیکن اصلی و هم از نظر گرافیکی ولی دیگه این نسخه معلوم نیست چی از کار در بیاد چون کلا انجین تغییر کرده!

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
با اینکه میگفتن بازی از موتور جدید استفاده کرده ولی استایل کلی بازی مثل شماره قبل به نظر میاد البته پیشرفت های زیادی هم تو تریلر دیده میشه.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
هی میخوام اسپم ندم
یعنی هی میخوام اسپم ندما
آخه این
scare3.gif
چییییه!!! اگر اون PES 2014 رو نمیدیدم با DLC بازی اویل 6 اشتب میگرفتمش
facepalm.gif

انگاری به جای گان زامبیا دارن فوتبال میزنن به بدن
dash2.gif