Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

golzare5

کاربر سایت
Apr 19, 2012
88
سلام خدمت دوستان عزیز من میخام pes2014رو انلاین بازی کنم cdkeyهم خرید کردم idتوسایت کونامی ساختم ولی بازم نمیاد از کسانی که انلاین بازی میکنند خواهشمندم به ما هم یاد بدن تا انلاین بازی کنم

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان عزیز سلام..
بچه ها من pes 2014 ارو چندتا براش patch گرفتم...از قبیل patch 1-1.2-1.3-2.1-2.2 ووو...وقتی که این پچ هارو نصب میکنم...خوب لباس ها ترکیب تیم ها استادیوم ها و و و خیلی عالی بروز میشه....
ولی همونطور که طرفدارای قدیمی و حرفه ای pes میدونن این سری متاسفانه مشکلات فراونی داره از جمله تاخیر - کندی بازیکنا تو پاس دادن شوت کردن - تنبلی! دروازه بان ها و و و و
من امروز یه اپدیت نصب کردم که مشکل کندی و تاخیر عملکرد رو حل کرده و خیلی عالی مثل pes ها ی قبلی بازی روون هست و حتی میشه تو بازی به زیبایی شوت از راه دورزد!

ولی متاسفانه وقتی اپدیت رو نصب میکنم که روند بازی عالی میشه...دیگه patch های بازی عمل نمیکنه!! وبازی مثل روز اول اش هست با اون لباس های مسخره و و و
کسی به مشکلی که من مطرح کردم بر خورده؟!؟!؟
و اگر اره چه کار باید بکنم که بعد نصب اپدیت مشکلی برای patch هام و ادیت هایی که شده پیش نیاد...(( خودم روون شدن بازی رو ((یعنی نصب اپدیت رو)) به درست شدن لباس ها و استادیوم ها ووو ترجیح میدم)) ولی میخوام هر دو رو با هم داشته باشم!!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
واقعاً این بازی روی پلتفرم PC مشکل داره تو آنلاین، جدا از اون کوالیتی های مسخره ای که میدن.
من توُ 2 تا کاپ تا نیمه نهایی رفتم که یکیش رو 4-0 جلو بودم یکیش رو 5-0 و بعد حریف کوالیتی داد و این من بودم که حذف شدم ! بله این باگ مسخره جدیدی که تو کاپ های آنلاین اومده، شما اول بازی کوالیتی بدی شما برنده محسوب میشی و اینطوری می تونی قهرمان بشی ! امیدوارم مشکل آنلاین این بازی رو تو PES2015 با سروهای قوی و منظم دست کنن.

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان عزیز سلام..
بچه ها من pes 2014 ارو چندتا براش patch گرفتم...از قبیل patch 1-1.2-1.3-2.1-2.2 ووو...وقتی که این پچ هارو نصب میکنم...خوب لباس ها ترکیب تیم ها استادیوم ها و و و خیلی عالی بروز میشه....
ولی همونطور که طرفدارای قدیمی و حرفه ای pes میدونن این سری متاسفانه مشکلات فراونی داره از جمله تاخیر - کندی بازیکنا تو پاس دادن شوت کردن - تنبلی! دروازه بان ها و و و و
من امروز یه اپدیت نصب کردم که مشکل کندی و تاخیر عملکرد رو حل کرده و خیلی عالی مثل pes ها ی قبلی بازی روون هست و حتی میشه تو بازی به زیبایی شوت از راه دورزد!

ولی متاسفانه وقتی اپدیت رو نصب میکنم که روند بازی عالی میشه...دیگه patch های بازی عمل نمیکنه!! وبازی مثل روز اول اش هست با اون لباس های مسخره و و و
کسی به مشکلی که من مطرح کردم بر خورده؟!؟!؟
و اگر اره چه کار باید بکنم که بعد نصب اپدیت مشکلی برای patch هام و ادیت هایی که شده پیش نیاد...(( خودم روون شدن بازی رو ((یعنی نصب اپدیت رو)) به درست شدن لباس ها و استادیوم ها ووو ترجیح میدم)) ولی میخوام هر دو رو با هم داشته باشم!!

دوست عزیز لطف میکنی این آپدیتی که میگی رو یه لینک ازش بزاری و طریقه نصبش رو توضیح بدی ؟
من تنها مشکلم با pes جدید همین کندی سرعت بود

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
سلام دوستان حرفه ایی
یه راهنمایی میخواستم عمق رو چطور میشه بست؟
من توی حمله و ضد حمله خوبم ولی توی دفاع بشدت ضربه میخورم مخصوصا پاس های عمقی و پاس های بلند پشت دفاع کاریش میشه کرد؟
توی ارنج بازی چیزی نیست که کمک کنه یذره بهبود پیدا کنه؟یاتوی گیم پلی راهی هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
دوست عزیز لطف میکنی این آپدیتی که میگی رو یه لینک ازش بزاری و طریقه نصبش رو توضیح بدی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر