Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
یادش بخیر، خاطراتی رو برام زنده کردی ! نه تنها از خود بازی ! بلکه اتفاقات زندگیم توُ اون زمان !!

دوستان یه سئوالی داشتم
pes06همون winning eleven11نیستش؟
برای من که الون11یه افسانه بودش که دیگه تکرارنمیشه!
شماچیزی دراین موردمیدونین؟

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
اره فکر کنم توی ژاپن بش میگن wining eleven . بچه ها توی پلی استیشن 1 یه بازی بود به اسم گلستروم. هم دوره با همون بازی سوکر 98 بود. البته فکر کنم یه یه سالی قدیمیتر بود. کسی یادش هست؟ گرافیک رو داشته باشید تورو خدا ببینید ما از کجا شروع کردیم. البته سگا هم دورانی داشت:)) وای نه خدا توی اتاری هم یه فوتبال بوددددددددددهمه بازیکنها با هم عقب جلو میرفتن=))
ای داد بیداد پیر شدیم بخدا.

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
اره فکر کنم توی ژاپن بش میگن wining eleven . بچه ها توی پلی استیشن 1 یه بازی بود به اسم گلستروم. هم دوره با همون بازی سوکر 98 بود. البته فکر کنم یه یه سالی قدیمیتر بود. کسی یادش هست؟ گرافیک رو داشته باشید تورو خدا ببینید ما از کجا شروع کردیم. البته سگا هم دورانی داشت:)) وای نه خدا توی اتاری هم یه فوتبال بوددددددددددهمه بازیکنها با هم عقب جلو میرفتن=))
ای داد بیداد پیر شدیم بخدا.

خدایی هیچی مث 98 حال نمیده
الانم با امالاتور بازی میکنم
ای کاش یه ریمیک hd میکردنش چی می شد

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
خدایی هیچی مث 98 حال نمیده
الانم با امالاتور بازی میکنم
ای کاش یه ریمیک hd میکردنش چی می شد

اره کشتته مرده اون رمز اوردن منتخباش بودم. من همیشه منتخب جهان برمیداشتم اخ روبرتو کارلوس و رونالدو یادشون بخیر نفوذ میکردن و باتیستوتا و امبوما هم تموم میکردن وای خدا چه زود گذشت. از این منتخب اروپا خیلی بدم میومد. تو بیشتر با کدوم تیم حال میکردی؟

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171

اره کشتته مرده اون رمز اوردن منتخباش بودم. من همیشه منتخب جهان برمیداشتم اخ روبرتو کارلوس و رونالدو یادشون بخیر نفوذ میکردن و باتیستوتا و امبوما هم تموم میکردن وای خدا چه زود گذشت. از این منتخب اروپا خیلی بدم میومد. تو بیشتر با کدوم تیم حال میکردی؟
اره منتخب ارودنش خیلی باحال بود :d
کلا همه یا منتخب جهان ور میداشتن یا نیجریه
یادش بخیر
عمرا همچین حسی دوباره تکرار بشه

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
خوشم میاد تاپیک شده گل و بلبل :d
تریلر جدیدی چیزی نیومده ببینیم ؟!

خوبه خوب برو بچ با هم کل نمیکنن داریم مرور خاطرات انجام میدیم تازه من و علی رفتیم یاهو داریم موشکافانه بحث میکنیم که اینجا به حاشیه نره. جات خالیه

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
یه چندتا عکس جدید.دارم بدجور امیدوار میشم به این نسخه:x

07317880753518243934.jpg

06228114828258358789.jpg
98666191674141910161.jpg

nlfb3lfls6woy9gz8h5.jpg

امضام از همه بهتره:x

امیدوارم امسال عکس با محتوی یکی باشه. این عکس که خیلی از جزئیات رو در خودش جا داده. از سایه روی زمین گرفته تا تبلیغات کنار دروازه ها و مربی کنار زمین و ........ جالب است

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza

هاااااااا دیدی گفتم ادریانو بود:d خوب چیش فرق میکرد؟ ادم رو وسوسه میکنید برم دانلود کنم اونم بعد 7-8 سال
شما که نسخه ی 2007 رو بازی کردی باید بگم که نسخه ی 2006 با 2007 زیاد فرق نداشت فقط رنگ بندی منو ها و یه سری جزییات تغییر کرده بود! یادمه اون موقع از بس عاشق پرو بودیم نسخه ی 2006 و 2007 رو با هم نصب داشتم!
چند خاطره:
xc3s8kgu45x4t8z6g.jpg
l12e0b1zw8wlby86g.jpg
dfzm8uoymrhrvms6g.jpg
zbr171wa7ivrrk76g.jpg
nmaf9pp925e7x8r6g.jpg

- - -ویرایش - - -

اره منتخب ارودنش خیلی باحال بود :d
کلا همه یا منتخب جهان ور میداشتن یا نیجریه
یادش بخیر
عمرا همچین حسی دوباره تکرار بشه
اصلا 99 یه خاطره تکرار نشدنی بود! یادمه اون موقع با نیجریه و منتخب جهان زیاد حال میکردم!:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
نام
Majid

امیدوارم امسال عکس با محتوی یکی باشه. این عکس که خیلی از جزئیات رو در خودش جا داده. از سایه روی زمین گرفته تا تبلیغات کنار دروازه ها و مربی کنار زمین و ........ جالب است
دومی فیک هست!
از گیم پلی بازی نیست!
اگه تریلرای بازی رو دیده باشین و اون تریلر 9 دقیقه ایه رو دیده باشین متوجه میشین! گرافیک چهره تا حدی خوبه ولی نه در این حد!!! چندی پیش هم یک عکس مسی فیک اومده بود بیرون که هی میگفتن از بازیه!!

عکس دومیه عکس واقعیه که با فتوشاپ یک افکت کوچیک روش انجام شده... کاملا واضحه! بازی این نسلی اگه بخواد همچین گرافیکی داشته باشه دیگه نسل بعد از دنیای واقعی هم واقعی تر میشه:D

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
دومی فیک هست!
از گیم پلی بازی نیست!
اگه تریلرای بازی رو دیده باشین و اون تریلر 9 دقیقه ایه رو دیده باشین متوجه میشین! گرافیک چهره تا حدی خوبه ولی نه در این حد!!! چندی پیش هم یک عکس مسی فیک اومده بود بیرون که هی میگفتن از بازیه!!

عکس دومیه عکس واقعیه که با فتوشاپ یک افکت کوچیک روش انجام شده... کاملا واضحه! بازی این نسلی اگه بخواد همچین گرافیکی داشته باشه دیگه نسل بعد از دنیای واقعی هم واقعی تر میشه:D
اره تریلر رو دیدم. من فکر کنم بازی توی نماهای دور قشنگ تر باشه. کلا امیدوارم امسال نا امیدمون نکنند.
ممنون از عکس ها...
همه بازیکن ها رو مثه برادر کریس بسازن که رویایی میشه...
داره بر میگرده یعنی؟!
امیدوارم کریس رو دیگه اونجوری نسازند. این که یه بازیکن و یا تیم یا تیمهای خاصی اینقدر غیر طبیعی باشند روی اعصاب هست و اعتبار بازی رو زیر سئوال میبره
شما که نسخه ی 2007 رو بازی کردی باید بگم که نسخه ی 2006 با 2007 زیاد فرق نداشت فقط رنگ بندی منو ها و یه سری جزییات تغییر کرده بود! یادمه اون موقع از بس عاشق پرو بودیم نسخه ی 2006 و 2007 رو با هم نصب داشتم!
چند خاطره:
xc3s8kgu45x4t8z6g.jpg
l12e0b1zw8wlby86g.jpg
dfzm8uoymrhrvms6g.jpg
zbr171wa7ivrrk76g.jpg
nmaf9pp925e7x8r6g.jpg

- - -ویرایش - - -

اصلا 99 یه خاطره تکرار نشدنی بود! یادمه اون موقع با نیجریه و منتخب جهان زیاد حال میکردم!:d
خوب پس نیازی به دانلود نیست. از دیشب همش داشتم خودم رو وسوسه میکردم که دانلودش کنم:d مذخرف ترینش همون 2009 بود خیلی نفرت انگیز بود بخدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر