Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان عزیز به هیچ وجه بازی رو با FiFa مقایسه نکنید سلیقه ها مختلفه و علایق هم شکل خاصی داره .

به نظرات هم احترام بگذارید بگذارید جو دوستانه باقی بمونه

ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با اینکه میگفتن بازی از موتور جدید استفاده کرده ولی استایل کلی بازی مثل شماره قبل به نظر میاد البته پیشرفت های زیادی هم تو تریلر دیده میشه.
والا من هر چی توی تریلر گیم پلی دقت کردم هیچ گونه شباهتی با نسخه قبل ندیدم! همه چیز تغییر کرده!
نسخه قبل اصلا حالت Real نداشت و Arcade بود! ولی اینو نگاه کنید روی تک تک حرکات کار شده مخصوصا اگه اون توضیحات توی E3 رو میشنویدید کامل میدید کلا عوض شده!

- - -ویرایش - - -

هی میخوام اسپم ندم
یعنی هی میخوام اسپم ندما
آخه این
scare3.gif
چییییه!!! اگر اون PES 2014 رو نمیدیدم با DLC بازی اویل 6 اشتب میگرفتمش
facepalm.gif

انگاری به جای گان زامبیا دارن فوتبال میزنن به بدن
dash2.gif
دیگه زیادی شلوغش کردین:D
قیافه بازیکنا زشت درست شده اونوقت زامبیا دارن تو زمین بازی میکنن؟
قیافه ها یکم ضایع هست ولی نه در حدی که هی گیر بدین بگین به همینش! شما به انیمیشنا و گیم پلی توجه کنید چقدر پیشرفت داشته و چقدر توپ شده! من الان از نسخه 2011 PES دیگه دورش نرفتم از بس مسخره شده بود برام! و همیشه FIFA میزدم ولی با دیدن این دو تریلری که توی پست اول هست بدجور جلبش شدمو بعد از دیدن تریلر اومدم تاپیکشو زدم!

SHADmaghz

کاربر سایت
Mar 13, 2013
0
نام
سیک بآش
ای باووو ماها چه مردمان بَدی هستیم خدایییش...............

خوب ــــــــــه 5تومن بیشتر پول بازی نمیدم ها که اینطوری Fart-Fart میکونیم:D باوووو برید خدارو شاکر باشید ب خاطر خلقت آمریکا

یکی ب داد من برسه!!!!!!!

2ساعت دنبال تاپیک NBA2K13 میگردم پیداش نمیکونیم که نمیکونم!!!:-o

با تشکر از استارتر عزیز ک خیلی ساده و مفید مختصر تاپیک میزنه +عکس هارو بند انگشتی میذاره....

ومن الله تو فیق

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان تریلر 9 دقیقه ای از گیم پلی رو دیدم!!!
من موندم شما به چی این میگین زامبی!!! درسته یکم قیافه ها در بعضی مواقع خراب میشه ولی بازم خیلی خوب ساخته شده!
انیمیشنا خارق العادس!!! تا حالا یک همچین چیزی تو هیچ فوتبالی ندیدم!! وقتی میخواد خوشحالی کنه تک تک اعضای صورتش تکون میخوره!!! ناراحتی و خوشحالی رو کاملا طبیعی نشون میده! که نه توی نسخه های قبلی FIFA اینطوری بود نه PES ! فیفا که اصلا خوشحالی نمیکردن:D فقط دهنشون تکون میخورد ولی خوشحال نمیشدن!

صحنه ی بعد از گل زدن:

نگا کنید چقدر صورت و حالت چهره طبیعی کار شده!!
یا:

این الان زامبیه؟:D

تنها ایرادی که توی کل تریلرای بازی دیدم فقط و فقط این بود که توپ قشنگ به پای بازی کن برخورد نمیکنه و تکسچرای صورت بازیکنا کیفیت جالبی ندارن ولی از دور خیلی خوبن!

الان حس میکنم وقتی بیاد سریع باید برم بگیرمش بدون درنگ:D دقیق حسی که به FIFA 13 داشتم و همون حسی که اصلا به PES 13 نداشتم و حتی به فکر کردن بازی کردنش هم فکر نمیکردم:D چون دیگه واقعا داشتن گند میزدن به سری با این کپی کردناشون! و با تغییر انجین سری نجات پیدا کرد:D
امیدوارم مثل PES 6 به اوج خودش برسه!!! تا اینجای کار بدجور منو راضی کرده:D

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
^
تریلری که حدودا سیاه و سفید بود و تم تیره داشت خیلی خنده دار بود
برو خودت یه بار دیگه ببینش
اینا اومده بودن احساسات رو نشون بدن ولی توش خیلی اغراق شده بود..
مثلا خودت موقع عصبانیت دماغت اونقدر چروک میافته که تو تریلر بود؟!!
این تم سیاه و سفید و تیره تریلر و حالت های بازیکنا کلا شبیه بازی های زامبی ای بود...
مخصوصا اون تیکه ای که تماشاگرا بلند میشن...
یه نکته دیگه هم اینه که نمیدونم چرا سازنده های بازی فکر میکنن هرچی رگ بازیکنا از صورت و گردن و جاهای مختلفشون بیشتر بیرون زده باشه بازی خفن تره و طبیعی تر...
هدفم هم اصلا مسخره نیست ازین حرفا فقط اون تریلر به طرز وحشتناکی خنده دار بود برام
ولی یه تریلر از گیم پلی دیدم که بد نبود...منتها آخرم هیچ کس به اونیکی گل نزد که یکی از نقاط ضعف تریلر گیمپلی بود...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
^
تریلری که حدودا سیاه و سفید بود و تم تیره داشت خیلی خنده دار بود
برو خودت یه بار دیگه ببینش
اینا اومده بودن احساسات رو نشون بدن ولی توش خیلی اغراق شده بود..
مثلا خودت موقع عصبانیت دماغت اونقدر چروک میافته که تو تریلر بود؟!!
این تم سیاه و سفید و تیره تریلر و حالت های بازیکنا کلا شبیه بازی های زامبی ای بود...
مخصوصا اون تیکه ای که تماشاگرا بلند میشن...
یه نکته دیگه هم اینه که نمیدونم چرا سازنده های بازی فکر میکنن هرچی رگ بازیکنا از صورت و گردن و جاهای مختلفشون بیشتر بیرون زده باشه بازی خفن تره و طبیعی تر...
هدفم هم اصلا مسخره نیست ازین حرفا فقط اون تریلر به طرز وحشتناکی خنده دار بود برام
ولی یه تریلر از گیم پلی دیدم که بد نبود...منتها آخرم هیچ کس به اونیکی گل نزد که یکی از نقاط ضعف تریلر گیمپلی بود...
بالاخره همه جای صورت چروک بشه بهتر از اینه که اصلا صورت هیچ حالتی نداشته باشه!
تنها مشکلی که من توی این سالا با فیفا داشتم همین بود! موقع گل زدن - موقع گل خوردن - موقع بازیکردن - موقع اعتراض کردن! همه مواقع حالت چهره یکیه! و فقط دهن تکون میخوره!

اون تریلر هم که هیچ کدوم نتونستن به هم گل بزن ضعف تریلر نیست! نوب بودن اوناییه که دارن بازی میکنن! توی بیشتر بازیا اینطوریه! هر دو طرف معلوم میشد CPU نیست! چون هر دوتاشون خیلی بد بازی میکردن!

- - -ویرایش - - -

دوستان لینک تریلر گیم پلی رو قرار بدید بی زحمت.
با تشکر از FLAWLES
http://bazicenter.dl.rapidpars.com/21033/1789058/n6et0s1xja9/PES%202014%20-%20Game%20Features%20of%202014%20Trailer.mp4

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اینو دیدم تریلر دیگه ای نیومده؟
تریلرای اول که چیز خاصی رو نشون نمیدن!

فقط دوتا تریلر هست که از چند دقیقه از بازی دو تیم بایرن مونیخ با بایرون مونیخ هست که باید حتما ببینی! بسیار زیباست:D فقط اونایی که بازی میکنن دوتاییشون نوبن:D

--
تریلر اومدن بازی کنا به زمین!
26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

---
تریلر شروع بازی و چند دقیقه از بازی کردن دو تیم
:neutral::
71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

Last edited by a moderator:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خودم چند ساله فیفا میزنم!!!از 2011 که PES دیگه فاتحش خونده شده بود تقریبا!!!اما الان تریلر گیم پلی رو دیدم!!!جالب شده!!!انیمشن ها هم واقعی شدن و اون حس بی خود قبل رو ندارن.شایدم واقعا بشه امیدوار بود.البته یه مشکل بزرگ دیگه داره PES اونم صدای تماشاگراس.اصلا به جو بازی کمکی نمیکنه و خیلی بی روحه.اینارو درست کنن کیه که نره سمتش.

Last edited by a moderator:

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
یعنی بعد از چند سال پرو دانلود می کنیم انصافا صورت بازیکن ها خوب کارشده:-o توقعات بیارید پایین;)

آره واقعا زیبا کار شده.من یکی که هایپ شدم.
ولی از انصاف نگذریم pES همیشه رو صورتو انیمیشنهای صورت عالی کار کرده:x

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
تریلرخوبی بودنشون میده دارند بهترکارمیکنند!
به هرحال خداکنه بهترازسری های قبلش بشه وحداقل یه رقیب جدی برای فیفا باشه!
والبته اینم بگم فیفاهم داره بدجوری رونسخه 14داره کارمیکنه معلوم نیست که بعداچی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر