Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم هفت هشت دست بازی کردم .به نظر من زیاد فرقی با pes 12 نداره اگه کسی وارد اتاق بشه بهش نگید 13 هست فکر میکنه دارید همون 12 را بازی میکنید .یکم گرافیک بهترشده در واقع تصویر روشن تر شده .شوت ها هم بهتر شده اما هوش مصنوعی دروازه بانها هنوز پایینه .مشکلات داوری کمتر شده یکسری تکنیک ها و عکس العمل ها هم به بازی اضافه شده که خب تو هر شماره شاهدش هستیم .
در کل من با pes 12 مشکلی نداشتم پس با این بازی هم حال میکنم اما به نظر من اگه کسی با نسخه قبل مشکل داشته باشه این نسخه جدید نواوری خاصی نداره

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
شروع امیدوار کننده!!!

به نظر من دموی pes 13 خیلی امیدوار کننده بود و در مجموع راضی کننده بود البته نقاط ضعفی هم در اون دیده میشد که امیدوارم در نسخه نهایی بر طرف بشه البته اینا همه نظر شخصی منه و شاید نکاتی که به نظر من مثبته از دید دیگری منفی باشه یا برعکس
نکات مثبت:
1-قبل از شروع بازی سرود تیم های ملی پخش میشد که البته من در 12 هیچ وقت تیم ملی بر نداشتم که بدونم در اون هم این جوری بود یا نه ولی این نکته خیلی خوبی بود
2-کارگردان تلویزیونی بازی بسیار بهتر شده بود منظورم افکتهای بین صحنه هاست که این نکته رو دوستان مونتور و تدوینگر به خوبی متوجه میشند
3-امار حین بازی در قسمت سمت راست بالای تصویر زیر قسمت اعلام نتیجه بیشتر از قبل و هوشمندتر شده به طوری که موقعی که چند خطا انجام میشه در اون قسمت تعداد خطاهای دو تیم رو نشون میده این مسئله در مورد تعداد شوت ها و تعداد کرنرها نیز مصداق داره
4-صدای تشویق تماشاگرها بسیار بهتر از قبل شده اما هنوز نسبت به فیفا عقب تر و جای پیشرفت داره
5-هنگام پایان و البته بین دو نیمه در قسمت اعلام نتایج و امار درصد پاسهای صحیح اضافه شده که این خیلی نکته خوبیه چرا که وقتی بین دو نیمه به امار نگاه کنید و متوجه بشید که درصد پاسهای صحیحتون کمه سعی میکنید در نیمه دوم روی پاسها دقت بیشتری کنید و از طرف دیگه میتونه نشوندهنده پرس زیاد حریف و توپ گیری دقیق او یا بی دقتی شما باشه که بسته به نوع اون باید تغیر تاکتیک بدید
6-هنگام پایان بازی بهترین بازی زمین انتخاب میشه که این خیلی مهمه و اگر بعد از چند بازی با حریفتون ببیند یه بازیکن خاصش همیشه داره بهترین بازیکن میهش میتونید با یارگیری دو نفره اونو از کار بندازید
7-هنگام دریبل زدن تعداد انیمشین های زیادی استفاده شده و دیگه خبری از دریبل های خشک نیست
8-هوش مصنوعی دروازبان بهتر از 12 شده اما هنوز به خوبی 11 نیست
9-دیگه خبری از اون سانترهای افسانه ای نیست که 99 درصدشون گل بشند و این باگ خوشبختانه برطرف شده
10-دیگه نمیشه با یه بازیکن همه رو دریبل زد و به راحتی گل زد
11-هوش مصنوعی بازیکنان افزایش یافته به طوری که خودشون رو با تاکتیک های شما وفق میدن که البته هنوز هم ضعف هایی داره به عنوان مثال در تاکتیک ضد حمله با 3 مهاجم در برخی لحظات مهاجمین کناری از خط نیمه عبور میکنند که اصولا نباید اینکارو بکنند و باید در زمین حریف بمونند و به زمین خودی نیان
12-دفاع کردن خیلی بهتر شده و این کار مهاجمین رو سخت کرده و دیگه نباید صرفا تک روی کرد و برای گل زدن باید نقشه های زیادی داشت
13-سیستم پاس و شوت دستی(غیر اتوماتیک)که به صورت اختیاری در بازی گنجانده شده ایده جالبیه اما عادت کردن به اون احتیاج به زمان داره
14-حرکت تور بسیار طبیعی شده مخصوصا هنگامی که از طریق پنالتی گلی زده میشه به نحوه حرکت تور دقت کنید
15-استایل بازیکنان هنگام کرنر و ضربات ازاد بهتر ازقبل شده

اما نکات ضعف
1-باز هم مثل همیشه منوهای ابتدایی و غیر خلاقانه بر خلاف فیفا که همیشه جذابه
2-عدم تغییر در چیدمان ترکیب بازی که احساس تکراری بودن رو به ادم میده
3-منو قبل از شروع بازی خیلی بد و در حد بازی های سال 2002 و اون موقع هاست و اصلا کار گرافیکی روی این قسمت نشده(منظور همون منو انتخاب لباس هاس و تنظیماته)
4-پاسکاری هنوز با پاسکاری ظریف 11 فاصله داره و شما نمیتونید 5 یا 6 پاس تک ضرب در زمین حریف بدید و بازیکنان مانند 12 برخی موارد اندک جا میمونند
5-هنگامی که بازیکن توپ رو از حریف میگیره برای اقدام بعدی خیلی کند عمل میکنه و توپ از پاش فاصله میگیره
6-پاسهای در عمق هوایی ضعیفتر شدند
7-باگهای زیادی در بازی دیده میشه از جمله برخورد بازیکنان با هم یا باگ گرافیکی رد شدن دست یه بازیکن از بدن به بازیکن دیگه
8-عدم ارتقائ گرافیک

در کل من از 5 نمره 4.5 رو بهش میدم امیدوارم دموی بعدی و نسخه نهایی بهتر باشه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
5-هنگامی که بازیکن توپ رو از حریف میگیره برای اقدام بعدی خیلی کند عمل میکنه و توپ از پاش فاصله میگیره

دوست عزیز ممنون از بررسیتون اما به نظر من این مورد که اوردینش توی ضعف ها از نظر من نه تنها ضعف نیست یه امیتاز هست و جای تبریک به سازنده ی بازی رو داره
کنترل توپ تا حالا توی هیچ بازی نه فیفا نه پرو به این شکل نبوده توپیکه پاس میدی به یه بازیکن باید اون بازیکن به زحمت بیفته نه اینکه بچسبه به پاش هنوز استپ نکرده گازش رو بگیره و بره و اینم بگم هر بازیکن با بازیکن دیگه فرق داره شما پاس بده رونالدو میبینی که استپ خوبی داره اما همون پاس رو بده یه بازیکن ضعیف میبینی که استپ دقیقی انجام نمیده و توپ از پاش فاصله میگیره
در مورد منوها هم هم نظر نیستم باهات من خودم فیفا بازی میکنم منوی فیفا سکته داره هنگ داره به شدت کنده مخصوصا موقع ترکیب چیدن شما میخوای یه فورمیشن کاستوم کنی 15 دقیقه وقت میبره
به نظر منم کار بسیار درستیه که از انیمیشن و ..استفاده نمیکنن چه معنی داره وقتی میتونی با یه حرکت ساده پیراهن تیمت و عوض کنی راهنمایی بشی یه صفحه دیگه و دوباره برگردی؟
شما وقتی میخوای چند دست پشت سر هم بازی کنی میفهمی که چقدر انیمیشن و گرافیک و ... توی منوها عذاب میده ادمو

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,131
نام
آریا
من بعد از 2،3 نسخه که PES بازی نکرده بودم ، دموی PES 13 رو گرفتم و زیاد بد نبود ! یعنی میتونم بگم حتی خوب بود ! :D
کلآ من زیاد اهل فوتبال نیستم و تنهایی که اصلآ بازی نمیکنم. فقط با دوستان یا داداشم که عشق فوتبال هست بازی میکنم. داداشم هم زمان PS1 , PS2 دیوانه WE , PES بود و از نسخه های اصلی تا فرعی و نسخه های عجیب غریب و ... رو میگرفت و بازی میکردیم. ولی این نسل کلآ از PES زده شد و به سمت FIFA کوچ کرد. این دو سال اخیر هم دیگه کلهم PES نگرفت ولی الآن اونم از این دمو خوشش اومده.
کلآ در سطح بازی های نسل قبلشون نیست ، ولی بهتر از نسخه های اوایل و اواسط این نسل شده (دو نسخه آخر رو بازی نکردیم) و جای خوشحالی داره چون رقابت FIFA , PES باعث پیشرفت هر دو میشه ! :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,364
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان جایی نیست که دمو بازی رو بفروشه البته به صورت انلاین و روز دی وی دی؟؟ :d
لطفا اگر ادرسی رو میشناسید پ.خ کنید.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم دمو رو بازی کردم !:D
خُب اول بگم پیشرفت داشته !:D
ولی یه چیزی هنوز که هوز ـه همونه !
توپ انگار وزن نداره !:|
فاصله کلا معنی نداره ! یعنی دور باشه نزدیک باشه !
کلا جرکت و سرعت توپ غیر طبیعی ـه !
این از این !:D
بعد شوت ها خوب هست ! دیریبل ها عالی !!
صدا و گرافیک افتضاح تقریبا !:D
به نظرم نمره 8 الی 8.5 رو میتونه بگیره این بازی !:D
من منتظر فیفام !:D

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی کردم دمو رو!!!

افتضاح تمام!!! دفیقا مثل 12!!! اصلا هم قابل مقایسه نیست با FIFA!!! انگار کارمندای کونامی تو کل سال یک روز کار میکنن که خسته نشن!!!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,364
نام
Ǝـــحـــســـان
عجب!!10نفز میگن خوب شده بغد میای میگین بده شده؟!!:d برین باو شما طرفدار های فیفا هستین امدین pes رو خراب کنید؟:d:|
امیدوارم بهتون بر نخوره.:d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
البته اون دوستمون که یکسری ویژگی نظیر سرود کشورها امار در بالای صفحه و در اخر بازی از جمله امتیاز بازیکنان و .... را برشمرد همه اینها توی نسخه قبلی هم بود
کلا پس چندین ساله توی مراسم افتتاحیه بازی تغییر خاصی انجام نمیده و خیلی یکنواخت شده

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
عجب!!10نفز میگن خوب شده بغد میای میگین بده شده؟!!:d برین باو شما طرفدار های فیفا هستین امدین pes رو خراب کنید؟:d:|
امیدوارم بهتون بر نخوره.:d

بازی پیشرفت کرده جوری که قابل بازی شده:dچون من قبلیا رو اصلا یه نیمه هم نتونستم بازی کنم از بس که افتضاح بودن ولی درکل نسبت به فیفا بازم عقبه پاس در عمق میندازی دفاعا که نگاه میکنن توپ راحت برسه به مهاجم حالا هرچقدر هم میخواد فاصلت باشه.بازیکنا در عمق حرکت نمیکنن درصورتی که تو فیفا راحت با دکمه ی lb بهشون دستور میدیم تو عمق حرکت کنن شاید اینم داشته باشه ولی من هنوز همچین دکمه ای ندیدم.
در کل نسبت به pes پیشرفت کرده به نظر ولی هنوز در حدی نیست که با فیفا رقابت کنه.
این استپ توپش هم که به ویژگیای جدید بازی اضفه شده بعضی مواقع خیلی رو اعصابه یه استپ میکنه توپو ده متر میندازه جلوتر من نتونستم پشت محوطه جریمه یه استپ ادمی بکنم بعد شوت بزنم همش توپو اینقدر میندازه جلو که گل کیپر میاد میگرش.
گرافیکش هم که تم pes6 >:d

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 PM ارسال شده بود ----------

چه صدایی میده؟؟:d :d
با اینقدر دل ما رو اب نکنید من هنوز دمو رو دانلود نکردن دعا کنید دانلود کنم.:d لول!

صدای بسیار افتضاحی میده اولین باری که توپ خورد به تیر تعجب کردم از صداش.نمیدونم یا تیرای EA مشکل دارن یا اینا.صداهاشون اصلا شبیه هم نیست (توی تمامی نسخه های فیفا و pes صدا فرق میکرد ولی حداقل توی خودشون یکی بود)ولی توی این نسخه که دیگه کلا عوض شده معلوم نیست از کجا رفتن صدای اینو دیگه ضبط کردن اینجوری شده.:d

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
البته اون دوستمون که یکسری ویژگی نظیر سرود کشورها امار در بالای صفحه و در اخر بازی از جمله امتیاز بازیکنان و .... را برشمرد همه اینها توی نسخه قبلی هم بود
کلا پس چندین ساله توی مراسم افتتاحیه بازی تغییر خاصی انجام نمیده و خیلی یکنواخت شده

توی نسخه قبلی امار بازی رو نشون میداد به جز درصد پاسهای سالم و بهترین بازیکن زمین.البته در این نسخه در پایان بازی خودش بهترین بازیکن رو با رنگ زرد در قسمت rating مشخص میکنه که اصلا در قبلی نبود و در ضمن هنگام تعویض بازیکن به جای اینکه اسامی بازیکنان تعویضی رو پایین سمت چپ نشون بده بالا زیر قسمت اعلام نتایج نشون میده و حتی هنگامی که بازیکنی کارت زرد یا قرمز میگیره دیگه پایین تصویر نشون نمیده و کلا تمام اطلاعات حین بازی همون بالا نشون داده میشه که تاثیر زیادی داره چرا که شما که فقط همونجا دنبال اطلاعات میگردی و از طرف دیگه اعلام اطلاعات هوشنمدتر شده به عنوان مثال اگربازی خشونت زیادی داشته باشه امار تکل ها رو میده و اگر بازی تعداد شوت زیادی داشته باشه تعداد شوت ها رو بلافاصله بعد از حرکت مربوطه نشون میده
در ضمن هنگام مراسم افتتاحیه لیست 23 بازیکن رو نشون میده که به نظر شما این تغییر نیست؟ حتی لیست ذخیره ها رو هم نشون میده در خصوص سرود تیم ملی گفتم که من خودم توی قبلی تیم ملی برنداشتم که ببینیم سرود پخش میکرد یا نه فقط از یکی از دوستام پرسیدم گفت پخش نمیکرد و همین این نکات ریزه که بازی رو جذاب میکنه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,364
نام
Ǝـــحـــســـان
فقط امیدوارم دربازه بان بهتر از قبل شده باشه و اینطور که دوتان میگن کمی بهتر شده.ما هم یک پارت یک پارت دانلود میکنیم :d تا به حال یک پارتش دانلود شده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر