Pro Evolution Soccer 2012 | PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
این قضیه blur چیه که میگن؟!!!
تصاویر من شنیدم شفافیت تو پی اس3 نداره این قضیه هم بخاطر اینه که تصاویر blur شده هست و این مشکل رو تو نسخه pc درست کردن با یک پچ این قضیه برای پی اس3 هم صادق هست؟!!
میشه یک توضیح جامع بدید
ممنون

این قضیه blur چیه که میگن؟!!!
تصاویر من شنیدم شفافیت تو پی اس3 نداره این قضیه هم بخاطر اینه که تصاویر blur شده هست و این مشکل رو تو نسخه pc درست کردن با یک پچ این قضیه برای پی اس3 هم صادق هست؟!!
میشه یک توضیح جامع بدید
ممنون
نه تو گیم پلی نیستش اما صحنه های خطا و شادی بعد از گل،blur بسیار شدیدی دارن(شدیدتر از PES 2011) که بعد از تماشای اونها چشم خودبخود برای چند ثانیه روی یک نقطه خیره میشه!البته این نکته رو هم بگم که من قبل از اینکه PES 2012 رو بازی کنم پچ 1.01 بازی رو دانلود کردم واسه همین نمیدونم قبل از رلیز این پچ،blur در گیم پلی هم وجود داشته یا نه.

مرسی ساسان جان بابت توضیحات...

به نظرم من تنها مشکل PES که میشه ازش ایراد گرفت تو این شماره لایسنس هست و الی هیچی دیگه
البته برای من بارسایی هم غیر قابل تحمل هست که قیافه رونالدو رو هربار که میرم تو Main Menu ببینم !

پ.ن : یکبار به زبون بی زبونی گفتم صحبت کپی نشه، دو دوست گرامی دیگه هم گفتن صحبت کپی نشه ... اگه مشکل "درک فارسی هست" که من گزارش دادم به مدیریت، انها هم به زبون خودشون برخورد کنن !

به نظرم من تنها مشکل PES که میشه ازش ایراد گرفت تو این شماره لایسنس هست و الی هیچی دیگه
البته برای من بارسایی هم غیر قابل تحمل هست که قیافه رونالدو رو هربار که میرم تو Main Menu ببینم

ما هم نمیتونستیم توی pes 2011 قیافه ی مسی رو تحمل کنیم

دوستان یکی از دوستام سوال کرده ازم ولی چون من کلا فوتبالی نیستم گفتم اینجا از شما ها بپرسم
این BLUR که تو بازی هست رو میشه کلا قطعش کرد یا باز تو مقدار کم هم هستش؟ برای PC مثل اینکه پچی چیزی اومده ولی اون دوست من نمیدونه برای نسخه PS3 هم آپدیتی هست یا نه؟
ممنونتون میشم راهنمایی کنید

البته برای من بارسایی هم غیر قابل تحمل هست که قیافه رونالدو رو هربار که میرم تو Main Menu ببینم !
خواهش می کنم تورج جان.صدالبته.تنها ایراد عمده و قابل ذکر PES 2012 لایسنس هست و بس.
به یه ایراد جزئی دیگه هم برخوردم.بازی کمی غیرمنطقی سخت شده.داشتم با یوونتوس با زسکامسکو رو top player بازی می کردم.دقیقه 80 به بعد دیگه بازیکنام نمیکشیدن(:d) ولی از اون طرف بازیکنای زسکا چنان میدویدن و پاس تک ضرب میدادن که انگار دقیقه 10 هست!زسکامسکو شد بارسلونا!!!خود زسکا هم باورش نمیشه تو PES 2012 اینقدر قوی باشه!!
------
راستی به فکر پلات این هم هستی تورج جان؟

خواهش می کنم تورج جان.صدالبته.تنها ایراد عمده و قابل ذکر PES 2012 لایسنس هست و بس.
به یه ایراد جزئی دیگه هم برخوردم.بازی کمی غیرمنطقی سخت شده.داشتم با یوونتوس با زسکامسکو رو top player بازی می کردم.دقیقه 80 به بعد دیگه بازیکنام نمیکشیدن(:d) ولی از اون طرف بازیکنای زسکا چنان میدویدن و پاس تک ضرب میدادن که انگار دقیقه 10 هست!زسکامسکو شد بارسلونا!!!خود زسکا هم باورش نمیشه تو PES 2012 اینقدر قوی باشه!!
------
راستی به فکر پلات این هم هستی تورج جان؟

خوب ساسان جان... ما عادت داریم همیشه دستمون روی دویدن باشه... دلیلش این هست که آخر بازی کم آورد تیم ... مثلا من اولین بار که فیفا بازی کردم بازیکن هام نابود شدن :d

راجع پلات کردن این بازی... راستش فروختم بازی رو ... نمیدونم بگیرمش یا نه ... ولی اگه نسخه انگلستان این بازی (نه خاور میانه) برسه به ایران حتما میخرم!

• Like
Reactions: ALit214
نه تو گیم پلی نیستش اما صحنه های خطا و شادی بعد از گل،blur بسیار شدیدی دارن(شدیدتر از PES 2011) که بعد از تماشای اونها چشم خودبخود برای چند ثانیه روی یک نقطه خیره میشه!البته این نکته رو هم بگم که من قبل از اینکه PES 2012 رو بازی کنم پچ 1.01 بازی رو دانلود کردم واسه همین نمیدونم قبل از رلیز این پچ،blur در گیم پلی هم وجود داشته یا نه.
میخوام نسخه اورجینال رو بگیرم اما یک سری مسائل نگرانم کرده
مثلا من اخر نفهمیدم کیفیت تصاویر چجوریه!!!اگه اون پچ که شما ازش استفاده کردی باعث میشد blur نباشه پس چرا تو قسمتهای دیگه جز گیم پلی هم هست!!!
حالا این قضیه blur خیلی افتضاح هست,یعنی ادم از فوتبال لذت کافی رو میبره با این داستان؟!
من چیکار کنم!!!

---------- نوشته در 10:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:32 AM ارسال شده بود ----------

خوب ساسان جان... ما عادت داریم همیشه دستمون روی دویدن باشه... دلیلش این هست که آخر بازی کم آورد تیم ... مثلا من اولین بار که فیفا بازی کردم بازیکن هام نابود شدن :d

راجع پلات کردن این بازی... راستش فروختم بازی رو ... نمیدونم بگیرمش یا نه ... ولی اگه نسخه انگلستان این بازی (نه خاور میانه) برسه به ایران حتما میخرم!
مگه نسخه خاورمیانه با انگلستان چه فرقی داره؟از کجا میفهمید انگلستان هست؟من هنوز نخریدم خواستم بگیرم چه نسخه ی بهتره؟

من تا که فهمیدم عکس رونالد پشت منو ها هست دیگه کاری به چیزی ندارم فقط ساکیر 2012 ولی تا کپی نشه نمیتونم بازی کنم /:)

سلام
امروزکه میخواستم بازی کنم دیدم یه آپدیت اومده حدود 30 مگ. البته حدود 10 روز پیش اومده بود من نمیدونستم. و :
تمام ترکیب تیم ها و آخرین نقل و انتقالات درست شدند.

دوستان اگه پایه هستین یه Community باز کنیم و داخلش به صورت لیگ بازی کنیم

راست می گی شاید به خاطر R1 باشه.خیلی وقتا می خوام نگیرمش اما دست خودبخود میره روش!:))
حتماً دوباره بگیرش.بازی که بهتر شده و تروفی هاش هم به نظر آسون تر میاد.حداقل دیگه خبری از Mr Consistency Online نیست خدا رو شکر!:d.به نظرم این رو راحت تر از 2011 میشه پلات کرد

میخوام نسخه اورجینال رو بگیرم اما یک سری مسائل نگرانم کرده مثلا من اخر نفهمیدم کیفیت تصاویر چجوریه!!!اگه اون پچ که شما ازش استفاده کردی باعث میشد blur نباشه پس چرا تو قسمتهای دیگه جز گیم پلی هم هست!!!حالا این قضیه blur خیلی افتضاح هست,یعنی ادم از فوتبال لذت کافی رو میبره با این داستان؟!
من چیکار کنم!!!

نه این blur موقع بازی کردن اصلاً به چشم من نیومد.نزدیک به 6-5 دست هم بازی کردم و مشکلی از این بابت نداشتم.فقط همون قضیه صحنه های گل و خطا هستش که اون هم من رو خیلی اذیت نکرد.اگه فقط واسه این blur موندی بخری یا نه خیالت راحت باشه مشکلی از این بابت نخواهی داشت

آخرین ویرایش:
مگه نسخه خاورمیانه با انگلستان چه فرقی داره؟از کجا میفهمید انگلستان هست؟من هنوز نخریدم خواستم بگیرم چه نسخه ی بهتره؟

دلیلی که نسخه انگلیسی رو میخوام این هست که دفتر چه انگلیسی باشه و پشت کاور بازی هم انگلیسی :d خوب من زیادی حساس هستم شما سخت نگیر برادر :d

من تا که فهمیدم عکس رونالد پشت منو ها هست دیگه کاری به چیزی ندارم فقط ساکیر 2012 ولی تا کپی نشه نمیتونم بازی کنم /:)

8-|
سلام
امروزکه میخواستم بازی کنم دیدم یه آپدیت اومده حدود 30 مگ. البته حدود 10 روز پیش اومده بود من نمیدونستم. و :
تمام ترکیب تیم ها و آخرین نقل و انتقالات درست شدند.

مرسی که اطلاع دادی ...

دوستان اگه پایه هستین یه Community باز کنیم و داخلش به صورت لیگ بازی کنیم

سال پیش اینکار رو کردم، هیچکسی استقبال نکرد !

راست می گی شاید به خاطر R1 باشه.خیلی وقتا می خوام نگیرمش اما دست خودبخود میره روش!:))
حتماً دوباره بگیرش.بازی که بهتر شده و تروفی هاش هم به نظر آسون تر میاد.حداقل دیگه خبری از Mr Consistency Online نیست خدا رو شکر!:d.به نظرم این رو راحت تر از 2011 میشه پلات کرد

دقیقا چون PES رو از PS1 بازی میکردیم، همیشه عادت داشتیم دستمون روی R1 باشه ... کلا همیشه این بود ولی الان با توجه به حرفهای شما ساسان جان، خیلی بهتر شده :d

اتفاقا لیست تروفی ها رو دارم... ولی کامل نخوندم ... :d سر اون tتروفی آنلاین زیاد اذیت نشدم ... ولی اره کار سختی هست گرفتنش :d اره خیلی آسونتر میشه اگه اون نباشه ...

نسخه انگلستان برسه حتما خریداری میکنم :d چشم

اقا من تازه این بازی رو گرفتم*:d
چنتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
اول از همه چه پچ های تا حالا اومده و برای چه کاری هست؟میشه بزارید که دان کنم؟
مستر لیگ رو چطور میشه با بازی کن های اصلی بازی کرد؟!!!
من احساس میکنم کیفیت تصویرم پایین هست این مربوط به چیزی میشه؟!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or