Pro Evolution Soccer 2012 | PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BOZKURT

عضو جدید
Jun 30, 2009
88
نام
ساری قلی خان
نمیخوام بزنم تو ذوقت اما چقدر گرون گرفتی همین امروز dc میداد 59 اکبند
من از تبریز گرفتم دو مغازه پایین تر میداد 95 :-oشهرستانها باتهران فرق فوکوله
آپدیت هم براش اومد 15 مگابایت

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
ایشون ریجن 1 رو گرفت :d ریجن 2 گرونه، بخاطر اینکه ایران با اروپا و خاورمیانه پینگش بهتره :d
برای من فرقی نداره چون انلاین بازی نمیکنم
بازی خیلی توپ شده اون دوربین مسخره شماره قبلم درست کردند جالبه لباس برزیل بازم مثل شماره قبل سبزه خیلی ضایعست نمیتونن لایسنس لباس را هم بگیرند .یک چیزه جالبه که داره درجه سختی super star هست که میشه از قسمت special content خرید .پاسها هم خیلی بهتر شده در یک کلام بهترین پس این نسله:d

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه ها بیشتر توضیح بدبد من نمیتونم فعلا بازی کنم راستی سیو ی براش نیومد مثل قبل که همه انتقال ها به روز به و لباس ها ی تیم ها

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
ایشون ریجن 1 رو گرفت :d ریجن 2 گرونه، بخاطر اینکه ایران با اروپا و خاورمیانه پینگش بهتره :d
دوستان اهل فن این ریجن ۱ یا ۲ چیه؟خوب من که خوره بازی انلاین هستم احتمالاً فیفا بگیرم اما ۱ سوال اساسی!میگن امسال یکی از بهترین ها pes ساخته شده!ایا کسی از فیفا بازها بازی کرده ببینه چقدر این گفته صحیحه؟من موندم فیفا بگیرم یا pes !هرکس میدونه ۱مشورتی بده با تشکر

آخرین ویرایش:

BOZKURT

عضو جدید
Jun 30, 2009
88
نام
ساری قلی خان
بچه ها بیشتر توضیح بدبد من نمیتونم فعلا بازی کنم راستی سیو ی براش نیومد مثل قبل که همه انتقال ها به روز به و لباس ها ی تیم ها
اومده از اینجا بگیر.قبل از نصبش باید بازی رو آپدیت کنید.
http://pes-patch.blogspot.com/2011/09/mrgametights-us-base-pes-2012-ps3.html
البته برای ریجن یک هست ها BLUS 30805

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
الان تو تهران قیمت چنده؟
رجین2 هم هست؟
من pes باز هستم از نظرتون از اینم خوشم میاد؟!!!
اینهای که الان هست نسخه کامله یا باید ابدیتی چیزی هم انجام بدیم؟
رو چه فریموری هست؟!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
از دوستانی که بازیرو تهیه کردن میخواستم یه چیزی بپرسم اونم اینکه یکی از آشنایان ما امروز نسخه ی PS3 بازیرو تهیه کرده و بدجوری ضد حال خورده چون میگه خیلی از نقل و انتقالات رو تو بازی انجام ندادن یا استوک بازیکنا قدیمیه آیا چاره ای داره که بتونه با پچی چیزی این مشکلات رو حل کنه چون 75 تومن پول داده و الان بدجوری ضد حال خورده میگه حتی فابرگاسشم تو بارسا نیست یا سانچس

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,615
نام
مهدی
از دوستانی که بازیرو تهیه کردن میخواستم یه چیزی بپرسم اونم اینکه یکی از آشنایان ما امروز نسخه ی PS3 بازیرو تهیه کرده و بدجوری ضد حال خورده چون میگه خیلی از نقل و انتقالات رو تو بازی انجام ندادن یا استوک بازیکنا قدیمیه آیا چاره ای داره که بتونه با پچی چیزی این مشکلات رو حل کنه چون 75 تومن پول داده و الان بدجوری ضد حال خورده میگه حتی فابرگاسشم تو بارسا نیست یا سانچس
اگه اینطور باشه که خیلی بده مثه پارسال که هنوز زلاتان تو بارسا بود

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
والله PES 2012 رو من نمیدونم ولی 2011 PES رو وقتی خریدم(فک کنم آبان پارسال خریده بودمش) همون روز رفتم patch اش رو دانلود کردم و نقل و انتقال ها به روز شد.این دفعه هم قاعدتاً همین جوری خواهد بود.به دوستت بگو نگران نباشه;)

----------
راستی یک سوال از دوستان به خصوص از یوونتوسی های pro باز:d!ورزشگاه یوونتوس تو PES 2012 هست؟یا اگه نیست کسی خبری نداره که ممکنه به بازی اضافه بشه؟
ممنون

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,659
والله PES 2012 رو من نمیدونم ولی 2011 PES رو وقتی خریدم(فک کنم آبان پارسال خریده بودمش) همون روز رفتم patch اش رو دانلود کردم و نقل و انتقال ها به روز شد.این دفعه هم قاعدتاً همین جوری خواهد بود.به دوستت بگو نگران نباشه;)

----------
راستی یک سوال از دوستان به خصوص از یوونتوسی های pro باز:d!ورزشگاه یوونتوس تو PES 2012 هست؟یا اگه نیست کسی خبری نداره که ممکنه به بازی اضافه بشه؟
ممنون

ورزشگاه یوونتوسم هست :d اما فقط رئال مادرید :d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,615
نام
مهدی
درود به همه

دوستان قیمت تهران الان چنده؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر