Pro Evolution Soccer 2012 | PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

madridismo

کاربر سایت
Mar 24, 2006
38
نام
MEG
فکر نکنم دیگه بتونیم ما کپی خور ها بازی کنیم باید دیگه بزنیم کار اوریجینال

pablo aimar

کاربر سایت
Sep 21, 2011
106
نام
سيد محمد
آقا من الان ( 20/7/90 ساعت 11.30 ) زنگ زدم پاساژ لباف توپخونه بچه ها گفتن تا يه هفته ديگه كپي خور ميشه هم fifa هم pes:x من كه جفتشو ميگيرم////

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
آقا من الان ( 20/7/90 ساعت 11.30 ) زنگ زدم پاساژ لباف توپخونه بچه ها گفتن تا يه هفته ديگه كپي خور ميشه هم fifa هم pes:x من كه جفتشو ميگيرم////
عجب بچه های توپ خونه دارن روش کار میکنن=))دارن روش کار میکنن هکش کنن:D

ps3iph

کاربر سایت
Sep 29, 2011
13
همین تاپیکو بخونید فکر کنم ۲-۳ بار بچه های توپخونه ( : دی ) قول این بازی رو دادن که معلوم نیست این هفته دیگه کی میشه به زمان توپخونه...
باید بریم تو کار اورجینال...

pablo aimar

کاربر سایت
Sep 21, 2011
106
نام
سيد محمد
حتما يه چيزي ميدونسته كه گفته ديگه گفت تو اينترنت نوشتن :-/

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
به زودی هر 2 کپی میشن ،
تو شهرستان میتونید با 10000 تومان هردو را بخرید
تو تهران هم با 20000 تومان شک نکنید

madridismo

کاربر سایت
Mar 24, 2006
38
نام
MEG

گرفتی ما رو عمو ؟؟؟؟ یعنی چی ????? توپخونه؟؟ هک؟؟؟ شیب؟؟؟؟

---------- نوشته در 04:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:39 AM ارسال شده بود ----------

به زودی هر 2 کپی میشن ،
تو شهرستان میتونید با 10000 تومان هردو را بخرید
تو تهران هم با 20000 تومان شک نکنید

من که چشمم آب نمیخوره !

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان هرگونه مسائل کپی برید تو PS3 JAILBREAK...

دوستان بازی نسبت به 2011 بهتره یا بدتر؟

pablo aimar

کاربر سایت
Sep 21, 2011
106
نام
سيد محمد
داداشاي گلم ديروز تو ايكس باكس داداشم pes بازي كردم fifa هم بازي كردم واقعا pes سه تا كلاس از fifa بالاتره اصلا نميشه با هم مقايسشون كرد از نظر گيم پلي.
تا چند روز ديگه تو ps3 هم كپي ميشه و عشق و حال آغاز ميشه . من نميدونم واسه چي همه جا ميگن fifa ‌بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 08:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 AM ارسال شده بود ----------

دايي به مولا قسم كپي ميشه مگه ميشه هكرا نتونن بازي رو كپي كنن ؟؟؟؟

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
دوستان هرگونه مسائل کپی برید تو PS3 JAILBREAK...

دوستان بازی نسبت به 2011 بهتره یا بدتر؟
هوش مصنوعی بازیکنان حریف واقعاً بالا رفته و پیش بینی نحوه بازی کردن اونها سخت شده.مثلاً ممکنه بازیکن حریف،سانتری که روی دروازه شما فرستاده میشه رو به سمت دروازه هد نزنه و بده به بیرون و یه بازیکن دیگه با یه شوت یا یه هد کار رو تموم کنه.یا اینکه اگه بازیکن حریف ببینه فضا واسه حرکت عمقی رو داری می بندی ممکنه خودش با سرعت جلو بیاد و پاس نفرسته و شوت بزنه.خیلی وقتا که آدم فکر می کنه می خوان شوت بزنن دریبل میزنن و خیلی اوقات هم برعکس.دفاع حریف هم خیلی فشرده تر شده و پاس عمقی فرستادن دیگه به آسونی PES 2011 نیست و خیلی اوقات بازیکن حریف با تکل ارتباط رو قطع می کنه.البته مشکلاتی هم وجود داره.دروازه بان ضعیف تر شده و خیلی اوقات توپ های مسخره ای رو که میشه در یک حرکت جمع کرد مشت میکنه .ضربه ایستگاهی های CPU هم همچنان مثل 2011 در 90 درصد موارد گل میشه.به جز این دوتا من مشکل خاص دیگه ای تو گیم پلی به نظرم نیومد.

گزارش بازی هیجان خوبی نداره و صدای ورزشگاه هم هنوز جای کار داره.انیمیشن ها عالین و تکسچرها هم خوبن اما مدل ها هنوز قدیمی هستن.مشکل بزرگ دیگه هم مثل همیشه لایسنس نبودن 18 تیم لیگ انگلیس و عدم وجود لیگ آلمان هست.لیگ اسپانیا کاملاً لایسنس شده و همه تیم های لیگ ایتالیا هم لایسنس شدن فقط اسم لیگ،serie A Calcio نیست.تازه ورزشگاه Juventus Arena هم تحت نام Il Nuovo Stadio Della Juventus اضافه شده:x

در مجموع اگه از من میپرسی 2012 بهتر شده یا بدتر جواب من بهتر هست.به نظر میرسه سازنده های PES اگرچه دیر اما بالاخره تونستن تو این نسل خودشون رو پیدا کنن.

• Like
Reactions: Ayuna
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر