Pro Evolution Soccer 2012 | PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقا من تازه این بازی رو گرفتم*:d
چنتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
اول از همه چه پچ های تا حالا اومده و برای چه کاری هست؟میشه بزارید که دان کنم؟
مستر لیگ رو چطور میشه با بازی کن های اصلی بازی کرد؟!!!
من احساس میکنم کیفیت تصویرم پایین هست این مربوط به چیزی میشه؟!!!
مبارکه;)
پچ 1.01 که باعث میشه AI حریف بهتر بشه و data pack 1.0 که ضمن اینکه ترانسفرها رو به روز می کنه کفش های جدیدی رو هم اضافه می کنه.باید از طریق PSN دانلودش کنی.
تو بخش extra content تو منوی اصلی یک قسمت هست که میشه توش قابلیت بازی کردن با بازیکنان اصلی در Master League رو آنلاک کرد که برای آنلاک کردنش نیاز به مقدار مشخصی GP هست.با بازی کردن،بردن جام و ... GP به دست میاری و وقتی این GP به حد مشخصی رسید میتونی اون قابلیت رو آنلاک کنی.
در مورد کیفیت تصویر اطلاعی ندارم

مبارکه;)
پچ 1.01 که باعث میشه AI حریف بهتر بشه و data pack 1.0 که ضمن اینکه ترانسفرها رو به روز می کنه کفش های جدیدی رو هم اضافه می کنه.باید از طریق PSN دانلودش کنی.
تو بخش extra content تو منوی اصلی یک قسمت هست که میشه توش قابلیت بازی کردن با بازیکنان اصلی در Master League رو آنلاک کرد که برای آنلاک کردنش نیاز به مقدار مشخصی GP هست.با بازی کردن،بردن جام و ... GP به دست میاری و وقتی این GP به حد مشخصی رسید میتونی اون قابلیت رو آنلاک کنی.
در مورد کیفیت تصویر اطلاعی ندارم
شاید سوالام احمقانه باشه:d
AI یعنی چی؟
این پچ 1.01 و 1.0 که گفتی رو نمیشه از سایتی چیزی دان کنم بعد بریزم تو پی اس3 میخوام فعلا به PSN وصل نشم!!!

پچ 1.01 رو دان کردم ولی پچه دیگه ی نبود!!!اصلا فکر نمیکنم تغییری ایجاد کرده باشه!!!
وقتی اینترنت وصل بودم خودش پچه جدید رو گفت میخوای که منم دان کردم ولی اون پچ data pack 1.0 رو از کجا بیارم دقیقا؟!!!
اگه بود که خودش درخواستشو میداد!!!
لطفا راهنماییم کنید:-/

پچ 1.01 رو دان کردم ولی پچه دیگه ی نبود!!!اصلا فکر نمیکنم تغییری ایجاد کرده باشه!!!
وقتی اینترنت وصل بودم خودش پچه جدید رو گفت میخوای که منم دان کردم ولی اون پچ data pack 1.0 رو از کجا بیارم دقیقا؟!!!
اگه بود که خودش درخواستشو میداد!!!
لطفا راهنماییم کنید:-/
برای دانلود Data Pack v1.0 باید درحالیکه به PSN وصل هستی بری تو قسمت extra content.همین که واردش بشی(باز هم تأکید می کنم در صورت وصل بودن به PSN) مینویسه data pack v1.0 موجود هست.گزینه دانلود رو انتخاب کن.دانلودش زیاد طول نمیکشه

اولا خدمت شما عرض شود که الان یه بحث تو PESGAMING هست که این پچ AI بازی رو میریزه بهم. بر عکس آنچه که قرار بود دروازبان ها رو بهتر کنه فقط AI رو تغییر میده توری که فکر میکنی گلر ها بهتر شدن. و این تغییر سبب دفاعی تر شدن بازی AI میشه (من خودم تایید میکنم این رو)
من پچ رو اول زده بودم ولی پاک کردم بازی بهتر هست بدون پچ !
در مورد Data Pack ها هم باید بری قسمت Extra Content از اونجا DL کنی. باید Sign In باشی مسلما.
این مقاله رو بخون تا بیشتر با نحو بازی جدید آشنا شی
[LTR]http://winningelevenblog.com/blog/pes2012-the-wenb-starter-guide/[/LTR]
ممنون از دوستان
اخه اگه پچ رو نریزیم که دیگه نقل انتقالات درست نمیشه!
اون گزینه اخر تو اکسترا boss نمیدونم ادامش چی بود برای چیه؟
3 تا گزینه هم هست برای مستر لیگ هر کدومشون به ترتیب چیکار میکنند؟

من واقعا با این طرز گزارشش،به سالم بودن Streety ایمان آوردم.

میشه یکی توضیح بده با ازاد کردن مستر لیگ 1 و ستر لیگ 2 و مستر لیگ 3 و کلوپ باس تو اکسترا چه اتفاقاتی با ازاد کردن هر کدوم پیش میاد؟

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 PM ارسال شده بود ----------

میشه یک توضیح هم درمورد قسمت football life بدید
میخوام بدونم وقتی میریم داخلش 3 تا انتخاب هست که مستر لیگ و بیکام و کلوپ باس هست
حالا میخوام بدونم هر کدوم چه خصوصیاتی داره برای بازی کردن البته فقط میخوام مستر لیگ و کلوپ باس رو بدونم .میشه یک توضیح بدید
و اینکه تو بازی 2011 اون مستر لیگی که بازی میکردیم کدوم از این گزینه هاست من فکر منم همون اولیه هست
میشه یک توضیح بدید
ممنون

میشه یکی توضیح بده با ازاد کردن مستر لیگ 1 و ستر لیگ 2 و مستر لیگ 3 و کلوپ باس تو اکسترا چه اتفاقاتی با ازاد کردن هر کدوم پیش میاد؟

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 PM ارسال شده بود ----------

میشه یک توضیح هم درمورد قسمت football life بدید
میخوام بدونم وقتی میریم داخلش 3 تا انتخاب هست که مستر لیگ و بیکام و کلوپ باس هست
حالا میخوام بدونم هر کدوم چه خصوصیاتی داره برای بازی کردن البته فقط میخوام مستر لیگ و کلوپ باس رو بدونم .میشه یک توضیح بدید
و اینکه تو بازی 2011 اون مستر لیگی که بازی میکردیم کدوم از این گزینه هاست من فکر منم همون اولیه هست
میشه یک توضیح بدید
ممنون
سلام
مستر لیگ 1 : شروع لیگ با پول زیاد
مستر لیگ 2 : آسان شدن خرید بازیکن
مستر لیگ 3 : تیم با تمام بازیکنان اصلیش
مستر لیگ 4 : هم مثل اینکه مربوط میشه به مدیریت کردن باشگاه (اینو سر در نیاوردم)
جواب سوال آخر هم : عین 20011 هست بعد از انتخاب اسم و شکلت 2 تا گزینه هست 1.تیم بابازیکنان اصلیش 2.تیم ارجینال بدون بازیکن ها
یه نکته وقتی میخوای تیم برداری تو تنظیمات اولیه اش club managment رو on کن اینطوری میشه مربی و دکتر و ... هم میشه خرید
:d

سلام
مستر لیگ 1 : شروع لیگ با پول زیاد
مستر لیگ 2 : آسان شدن خرید بازیکن
مستر لیگ 3 : تیم با تمام بازیکنان اصلیش
مستر لیگ 4 : هم مثل اینکه مربوط میشه به مدیریت کردن باشگاه (اینو سر در نیاوردم)
جواب سوال آخر هم : عین 20011 هست بعد از انتخاب اسم و شکلت 2 تا گزینه هست 1.تیم بابازیکنان اصلیش 2.تیم ارجینال بدون بازیکن ها
یه نکته وقتی میخوای تیم برداری تو تنظیمات اولیه اش club managment رو on کن اینطوری میشه مربی و دکتر و ... هم میشه خرید
:d
مستر لیگ 4 که نداریم ولی کلوپ باس داریم که اون یک جور فکر کنم مربی گریه و زمانی که فوتبال لایف میری 3 نوع انتخاب هست که سومیش اونه.
ازت ممنونم خوب شد این قضیه *club managment *رو گفتی یک سرس گزینه دیگم هست اونارو رو چی بزاریم و برای چی هست؟؟؟
و از دوستان اگه میشه یک سری اطلاعات راجعبه کلوپ باس و مستر لیگ بدن که بفهمیم چه فرقایی باهم دارند
ممنون

---------- نوشته در 07:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:01 PM ارسال شده بود ----------

اقا این market activity level *و *negotiations که توی وقتی میخوای مستر لیگ رو شروع کنی هست ,باید رو چی بزاریم و برای چی هست میشه توضیح بدید

اقا این market activity level *و *negotiations که توی وقتی میخوای مستر لیگ رو شروع کنی هست ,باید رو چی بزاریم و برای چی هست میشه توضیح بدید
داداش آواتارت خيلي رديفه
negotiationsl واسه خريد بازيكنه گزينه چرتيه مستر ليگو سبك ميكنه هر بازيكنيو كه پيشنهاد بدي دو هفته بعد مياد تو تيمت .
market activity level هم يعني با پول 9.999.999.999 دلار بازي شروع ميشه كه به نظر من اينم چرته چون ديگه مستر ليگ حال نميده بازي كني اگه اين همه پول داشته باشي
موفق باشي داداش

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 PM ارسال شده بود ----------

آقا من توايكس باكس داداشم بازي ميكردم لود كردن عكس از تو هارد واسه اديت چهره رو نداشت واسه سوني هم همينطوريه يعني اديت چهره با آپلود عكسو نداره.

لطفا کسی نخنده:d
اقا من انقدر بد بازی کردم که تو مستر لیگ game over شدم!!!!!
یک دفعه اومد اون یارو بهم گفت گند زدی به تیمو برو بیرون تا ترورت نکردیم:d
کسی میدونه دقیقا در چه صورت ادم game over میشه؟
برام جالب بود!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or