Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
سلام
آقایون اساتید میشه در مورد پنالتی زدن به من کمک کنید؟؟؟
یا تو اوت میره یا وسط!!!
سلام . اگه وسط بازی می خواین پنالتی بزنین . باید ابتدا دکمه X رو بزنید . و توی اون مدت زمانی که بازیکن داره به سمت توپ حرکت می کنه برای شوت زدن . جهت بالا یا پایین رو برای چند ثانیه نگه دارین .(مثلا 3 یا 4 ثانیه ) قضیه هم از این قراره که اگه جهت بالا رو نگه دارین سمت راست می زنه . و اگه جهت پایین رو نگه دارین سمت چپ می زنه . ولی اگه اخر بازی باشه و بکشه به پنالتی . بازم همین کاری می کنید . با این تفاوت که دیگه سمت راست رو نگه دارید می زنه راست و چپ هم نگهدارید می زنه چپ ! چون دوربین از پشت بازیکن نمایش داده می شه . اوکی !؟

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
تو هر 10 تا پست 9 تاش spame
2 حالت داره
يا از بازي خوشت امده خوب بشين بازي كن
يا با بازي حال نكردي خوب بازي نكن
pes 10 همينيست كه هست ! با حرفاي شما كه تغييري نميكنه كه ؟ ميكنه ؟
زشت به خدا ! تموم كنيد ! يكم در مورد بازي بگين
حالا باز در مورد اين پست من بحث نكنيدا ! من كوچيكه همهتون نيز هستم !
الان باز مدير سايت به ما امتياز منفي ميده :d

saman63

کاربر سایت
Feb 16, 2008
7
سلام . اگه وسط بازی می خواین پنالتی بزنین . باید ابتدا دکمه X رو بزنید . و توی اون مدت زمانی که بازیکن داره به سمت توپ حرکت می کنه برای شوت زدن . جهت بالا یا پایین رو برای چند ثانیه نگه دارین .(مثلا 3 یا 4 ثانیه ) قضیه هم از این قراره که اگه جهت بالا رو نگه دارین سمت راست می زنه . و اگه جهت پایین رو نگه دارین سمت چپ می زنه . ولی اگه اخر بازی باشه و بکشه به پنالتی . بازم همین کاری می کنید . با این تفاوت که دیگه سمت راست رو نگه دارید می زنه راست و چپ هم نگهدارید می زنه چپ ! چون دوربین از پشت بازیکن نمایش داده می شه . اوکی !؟

ممنون از توجهت, ولی اینا که گفتی مربوط میشه به 2009 توی این یکی اگه دستت رو 1 ثانیه روی جهت نگهداری 100% میره تو اوت!! چه برسه به 4 ثانیه که شما گفتی!

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
ممنون از توجهت, ولی اینا که گفتی مربوط میشه به 2009 توی این یکی اگه دستت رو 1 ثانیه روی جهت نگهداری 100% میره تو اوت!! چه برسه به 4 ثانیه که شما گفتی!
من يك ويدو تو يوتوب ديدم واسه آموزش پنالتي pes 10
تا اونجا كه يادمه ! اول جهت ميدادي ! يعد به ميزان ثانيه كه x رو نيقر ميداشتي power شوت پر ميشد كه ايبته نامرعيه اين power تو نميبيني !

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
آموزش پنالتي زدن pes 10 همراه با فيلم آموزشي

آموزش صحیصش اینه که شوت رو یه خورده نگه می داری .. نهایتا یک ثانیه .. فکر کنم یک ثانیه هم زیاد باشه و می زنه اوت .. همون قدری که تو بازی معمولی به سمت دروازه شوت می زنین و رها کنین .. وقتی بازیکن به سمت توپ دوید جهت توپ را یه خورده به چپ یا راست فشار دهید .. اگه کم باشه توپتون زیاد مایل نمیشه و نزدیکای وسط دروازه می ره ولی اگه زیاد فشار بدین میره گوش .. اگه خیلی زیاد فشار بدین میره اوت
در مورد زمینی و هوایی شوت زدن هم فقط و فقط بسته به قدرت شوت شما داره .. اگه شوتتون کم پر کنید زمینی میزنه .. اگه زیاد پر کنین هوایی و اگه خیلی زیاد میره اوت
منيع و فيلم آموزيش : http://208.117.236.70/watch?v=SBkGsZZTP3A&
تشكر فراموش نشه :d

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
نه داداش ! 2009 کجا اینجوری بود ؟ این توضیحی که دادم دقیقا درست هست و خودمم همین کارو می کنم . ابتدا x رو می زنی . موقعی که داشت می رفت که توپو بزنه تو اون فاصله زمانی همون کارایی که گفتمو انجام میدی . که البته دوستمون moer هم راجع بهش توضیح دادن .

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

من یک سوال در مورد live داشتم.
امتیاز Ranking من 600 به بالا هست ولی وقتی میرم که ببینم تو Rank جهانی ببینم که چندم هستم پیدا نمیکنه Gamertag رو.

Gamertag:SADEGHPES

یعنی مشکل چیه؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
از هر چی pes یگه حالم بهم میخوره
این همه بازیش هارت و پورت میکنه تیمای باشگاهی آلمان رو نداره که هیچ بایرن مونیخم نداره
بعد چه به خودش مینازه که لایسنس چمپیونز لیگو داره

به عنوان یه بایرن مونیخی دو آتیشه هیچ وقت کونامی رو نمیبخشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر