Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
از هر چی pes یگه حالم بهم میخوره
این همه بازیش هارت و پورت میکنه تیمای باشگاهی آلمان رو نداره که هیچ بایرن مونیخم نداره
بعد چه به خودش مینازه که لایسنس چمپیونز لیگو داره

به عنوان یه بایرن مونیخی دو آتیشه هیچ وقت کونامی رو نمیبخشم
فقط چون ميخواست حاله تو رو بگيره ليگ آلمان نميزاره ! LOL

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
فقط چون ميخواست حاله تو رو بگيره ليگ آلمان نميزاره ! LOL

آره خیلیم حالم گرفته شد
pes رو 360 بازنده ی مطلقه اینجا دیگه pc نیست:p
البته کلاس کاریه بوندس لیگ انقدر بالا هست که به اینجور بازیها حتی اجازه نده که اسمی از تیماش ببرن:laughing:
ولی از شوخی گذشته من فقط با یک چیزش حال میکنم اونم classic team & players هستش
البته نمیدونم این نسخه داره یا نه؟؟؟؟

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
اول اینکه شما در شروع مسترلیگ تا حدود هفته چهارم مسابقات لیگ میتونید بازیکن بخرید یا در واقع فصل نقل و انتقالاته!(در ضمن میتونید وسط فصل هم با بازیکنی قرارداد ببندید و اون بازیکن در ماه ژانویه به تیم شما منتقل میشه!)

خرید بازیکن به شرایط تیم شما،شرایط بازیکن در تیم خودش،وضع مالی شما بستگی داره!شما معروفترین بازیکن ها رو هم میتونید بخرید(مثالش من خودم پیتر چک رو گرفتم).ولی قبل از این که به بازیکن پیشنهاد بدید باید بازیکن رو انتخاب کنید و Dossier رو بزنید!در اونجا شرایط بازیکن در تیمش نشون داده میشه که باید بخونید ببینید چی نوشته!اگه شرایطش بد بود و مثلا نوشته بود از پستش راضی نیست یا زیادی روی نیمکت میشینه یا .... بهش پیشنهاد بدید!بعد از چند هفته تیم مقابل میگه که قصد فروش بازیکن رو داره یا نه!اگه گفت که خب هیچی! ولی اگه قبول کردند سر قیمت با هم مذاکره میکنید که اگه بازیکن معروفی بود سعی کنید همون قیمت پیشنهادی تیم مقابل رو قبول کنید!(اگر چه ممکنه بدبخت بشید )

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
طی چندین بازیی که من انجام دادم معایب و محاسن زیادی از بازی دیدم که در ادامه مطلب میتونید بخونیدشون

ابتدا معایب بازی را بررسی میکنیم

داوری بسیار ضعیف در برخورد با تکل ها - مخصوصا از پشت- که هیچ کدام خطا نیست!//بعضی از حرکات دروازه بانها هنوز بد هستند//هنوز در روز ها نور روی دروازه بسیار آزار دهنده است (البته نسبت به دمو بهتر شد)//مشکل در اجرای بازی برای بسیاری از کاربران//ارسال کرنر که توپ یا به قبل از تیر یک می آید یا بعد از تیر دو(خیلی کم پیش میاد که توپ رو چارچوب ارسال بشه)//ارسال های بسیار بلندی که از جناحین میشود//گزارشگری افتضاح بازی که آبروی کونامی رو برده(بعضی وقتا گزارشگر یه کلمه رو سه بار تا نصفه میگه بعد منصرف میشه)//پاس تو عمق هایی که همه به یار حریف میرسه!!!//هنوز در ارسال های روی ضربات آزاد تنها یک نفر برای ضربه سر زدن به دنبال توپ میره//تمرکز و تجمع دفاع در یک صحنه روی یک بازیکن که آخرشم یکیشون تکل میزنه و چند تای دیگه توپو میگیرن//توپ هایی که بعضا به دروازه بان میخورن و گـــــــــل میشن//وقتی به بازیکنت پاس تو عمق میده به طرز عجیبی از توپ فرار میکنه!!!//تو سر توپ هایی که حال آدم رو به هم میزنه

و اما محاسن بازی که خیلی هم خوبه

گیم پلی بسیار روان بازی که آدم رو به هیجان میاره//اضافه شدن انیمیشن های جدی و جذاب به ویژه در سانتر ها و شوت و پاس ها//نورپردازی استادیوم در شب که بر عکس روز فوق العاده است مخصوصا در لیگ اروپا//Response Time که کمتر شده و بهتر//اوت ها بهتر شده (به علت برداشتن دیوار نامرئی)//دستکش دروازه بانها و فیزیک حجمی توپ و لباس و فیس و مو و ...کلا جلوه های بصری خیلی بهتر شدند//کمتر از اون نتایج نجومی 14 گله!!! خبری میبینیم یا اصلا نیست//سیستم تاکتیک و سیستم کارت که فوق العاده است و به وسیله اون شما میتونید تیمتون رو از بقیه تیم ها و بازیکنان تیمتون رو هم از یکدیگر متمایز کنید//ضربات سر (هد) و شوت های چکشی که فوق العاده طبیعی اند - مثلا بازیکن که میشوته وقتی توپ به زیر کفشش بخوره توپ به زمین اصابت میکنه و یه متری میره هوا... -//بازیکنای حریف در هنگام حرکت و مخصوصا شروع مجدد از دروازه ی خودی تا وسط زمین به بازیکن شما فشار نمیارن مثل واقعیت//آزاد بودن بازیکنان در دفاع و خلاصی از دست مهاجمینی که مثل کنه به اونا چسبیده بودن.این باعث میشه در مواردی بتونیم بازی رو کنترل کنیم//کنار هر بازیکن تو Formation یه عدد هست که با تغییر جای اون بازیکن به جای غیر تخصصیش اون عدد کم میشه//وقتی شما میزبانید و گل میخورید یه دفعه استادیوم ساکت میشه و فقط صدای گوشخراش گزارشگر به گوش میرسه!!!//فکر کنم برای هر استادیوم تور دروازه مجزا گذاشتن چون دروازه استادیوم کونامی تورش راه راهه بعضی ها سفیدن و بعضی ها فیروزه ای//منو خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــلی زیباست

این نوشته حاصل چندین بازی و 50 دقیقه نوشتن متن است

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
سلام دوستان.

من تجربياتي رو كه در خريد بازيكن در مستر ليگ كسب كرده ام را به شما ارائه ميدهم.

براي اينكه بتونيد بازيكنان خوب و بزرگ رو به تيمتون بكشونيد بايد چند نكته ي مهم رو رعايت كنيد براي مثال شما ميخواهيد كاكا (!) از رئال رو بخدمت بگيريد يا هر بازيكن ديگه .

1- اولين كاري كه بايد بكنيد اينه كه حقوق Scout (مامور مذاكره تيمتون يا همون مدير برنامه) رو بالا ببريد يعني 5/000/000 . اگه اين كار رو بكنيد خواهيد ديد كه مامور مذاكره تيمتون به چه راحتي اجازه ي مذاكره رو از تيم مقابل ميگيره . مگر اينكه تيم مقابل ديگه خيلي ... باشه.

2- راه حل دوم اينه كه بازيكني رو كه مي خواهيد بخدمت بگيريد ، يه نيم فصل يا يه فصل قرض بگيريد . و در حين اينكه اون بازيكن براي شما بازي ميكنه با تيم طرف مقابل مذاكره كنيد . اين كار خيلي جواب ميده.

3- در طول مسابقات كه پيشنهاد ميديد به هيچ عنوان دلسرد نشيد ... سيريش باشيد !!

4- راه حل آخر اينه كه سعي كنيد Salary يا حقوق بازيكن رو بالا ببريد . مثلا" 1 و 2 و يا حتي 3 ميليون و اون وقت قيمتي كه باشگاه بازيكن موردنظر بر روش گذاشته رو پايين بياريد. براي مثال من وقتي كاكا رو از رئال گرفتم قيمت پايه ي رئال (55/000/000) رو رسوندم به 30/000/000 با دستمزد 10/685/000 البته اين رقم ها براي كاكا خيلي كمه . البته بايد دخل و خرج تيمتون داشته باشيد تا ورشكست نشيدها !!

من فصل اول رو با بارسلونا تموم كردم. و تونستم Kaka , Aquafresca , Foggia , Gourcuff رو بگيرم.

نكته : در پايان سعيتون بر اين باشه كه حتما" قهرمان بشيد ! چون قهرمانيه كه پول و سود زيادي رو مياره. به شرايطي كه اسپانسرها براتون گذاشت هم عمل كنيد و هرگز (!) اونا رو از دست نديد. شرايط اسپانسرا معمولا" تعداد گل زده توسط بازيكن مشخصي است . براي مثال مسي بايد بيش از 20 گل در طول فصل بزند تا قرارداد كنسل نشه!!!

بازيكنان جوانتون رو هم سعي كنيد هر جوري هست به يه تيمي بندازين! البته به صورت قرضي ... بازيكنان جوانان مشتريان قرضي زياذي دارن.

اگه ســـــــــــــوالي داشتـــــــــــــــــين در خدمتم...

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
انتشار جزئیات جدیدی از مستر لیگ 2010

جزئیات جدید این بخش شامل عناصر بسط داده شده مدیریتی – اسپانسرها ( با ارزهای واقعی) و همینطور بخش تیم جوانان باشگاه میشه .

شرکت کونامی یک نمای کلی ازپیشرفتهای مهمی که در بخش مستر لیگ صورت گرفته را منتشر کرد .

این مساله ثابت شده که این بخش از گذشته تا الان یکی از کلیدی ترین بخشهای سریهای این بازی بوده و نسخه جدید این بازی ارکان جدیدی را در این بخش به نمایش خواهد گذاشت که به واقعیت گرایی کلی بازی و همینطور جذابیت این نسخه کمک میکنه .

توی بخش آپشن مستر لیگ - گیمرها منوی جدیدی رو مشاهده خواهند کرد که به بخش های مختلف تقسیم میشه : بخشهایClub House, Stadium Walk و Office’ هرکدوم از این قسمت ها بعنوان ارکان مختلف مدیریت باشگاه قلمداد میشن . Club House’ برای آپشن های تاکتیکی و کلا مسابقه ای تیم بکار برده میشه Stadium Walk’ برای تنظیمات اصلی بازی وOffice’ برای حسابداری و امور مالی باشگاه و همینطور مسائل مربوط به مذاکرات و قراردادهای مالی بازیکنان مورد استفاده قرار میگیره .

کار کردن با منوهای بازی خیلی راحت تر شده و گیمرها براحتی میتونن به این سه بخش دسترسی داشته باشن .توی یکی از بخش های Club House قسمت جدیدی طراحی شده که مربوط به تیم جوانان باشگاه میشه که در کنار تیم اصلی باشگاه فعالیت میکنه .به همین شکل که بازی جلوتر میره میشه یک بازیکن رو جهت سرمایه گذاری و بمنظور سریعتر بارور کردن استعدادادهاش اونو در بخش بازیکنان مستعد تیم جوانان قرار داد .

رشد سریع استعداد اون بازیکن میتونه منجر به این بشه که اونو کم کم به تیم اصلی باشگاه برسونه مثل بسیاری از آکادمیهای واقعی فوتبال که در دنیا وجود دارن .

بخش Office’ جایی که تمام مسائل مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان و مذاکرات مالی اونجا شکل میگیره .توی نسخه 2010 بازی با ارزهای واقعی سر و کار داریم .موسسات اسپانسری جهت تامین سرمایه های هنگفت برای اداره باشگاه و همینطور اداره تیم اصلی و تیم جوانان باشگاه با کمپانیهای مختلف وارد مذاکره و عقد قرارداد میشن .نتایجی که تیم طی مسابقات میگیره تاثیر مستقیمی روی ارزش و اعتبار باشگاه میذاره همچنین طرفداران و فن های باشگاهها برای خودشون شاخصی جهت میزان موفقیت باشگاهها دارند .

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
سلام من يه مشكل بزرگ دارم اونم اينكه بازيكنا يه دفعه پاس مي دهند در حاليكه من فقط جهت رو با سرعت گرفتم مثلا من پاس تو عمق مي دم به فوروارد و فقط سرعت رو با جهت گرفتم ولي وقتي اون به توپ ميرسه تك ضرب پاس ميده البته پاس كه نميده توپ رو همينجوري يا مستقيم ميزنه جلو يا عقب ديگه واقعا نميدونم چيكار كنم اگه كسي ميدونه چرا اينجوري ميشه خوااااااهشا بگه.

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
سلام اين قسمتي كه شما گفتيد حقوق مدير برنامه رو بالا ببريم همونجا هست كه سرمربي و دكتر و ... هم هستند؟وقتي رو هر كدوم ميري رو بيشترين مبلغ(لول5) هستند يعني ديگه بيشتر نميشه درسته يا نه؟بعدم هر كدوم رو انتخاب مي كني يه عكس جديد مياد و ما هر هفته ميتونيم يكي رو انتخاب كنيم چرا اينجوريه؟ و اصلا از پول ما كم و زياد نميشه ميشه اين قسمت شو بكم بيشتر توضيح بديد.مثلا من يه بار مدير برنامه رو بردم رو مبلغ كم يعني گزينه اول(لول 1) و رفتم به هفته بعد و مذاكرات با تمام بازيكناني كه در حال انجام شدن بود رو زد شكست خورده اگه بكم توضيح بديد ممنون ميشم در ضمن ما ابتداي مستر ليگ ميتونيم تيماي خوبه ديگه رو مثل بارسا و ... به ليگ تبم خودمون بياريم به نظر شما اينجوري خوبه يا نه؟ به نظر خودم فقط ليگ قهرمانان خراب ميشه و تعداد تيم هاي قوي توش كم ميشه ولي ليگ جذابتر ميشه.
سوال قبلم هم تو پست قبلي هنوز هست لطفا يكي جواب بده.

BAD KING

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
من یه pes بازم ولی هنوز نتونستم یعنی نشده که برم pes10 بگیرم وقت نکردم من عاشق مستر لیگ 09 هستم بخاطر مستر 10 که شده امروز میرم میگیرم بازیو دیگه واسه بازی حشرم زد بالا

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان اگه میشه بگید چطور میشه به صورت گروهی با هم تو این فوتبال جدید بازی کرد ؟ یعنی چند نفر با هم که هر کس بتونه یک تم برداره و حالا یا حضوی یا گروهی بازی کرد !!! تو نسخه قبلی میشد اما تو این هر چی میگردم نیست !!!

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
دوستان اگه میشه بگید چطور میشه به صورت گروهی با هم تو این فوتبال جدید بازی کرد ؟ یعنی چند نفر با هم که هر کس بتونه یک تم برداره و حالا یا حضوی یا گروهی بازی کرد !!! تو نسخه قبلی میشد اما تو این هر چی میگردم نیست !!!
ميري چمپيوز و تعداد تيمو ميكني مثلا 4/4 ! فينيش

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
سلام من يه مشكل بزرگ دارم اونم اينكه بازيكنا يه دفعه پاس مي دهند در حاليكه من فقط جهت رو با سرعت گرفتم مثلا من پاس تو عمق مي دم به فوروارد و فقط سرعت رو با جهت گرفتم ولي وقتي اون به توپ ميرسه تك ضرب پاس ميده البته پاس كه نميده توپ رو همينجوري يا مستقيم ميزنه جلو يا عقب ديگه واقعا نميدونم چيكار كنم اگه كسي ميدونه چرا اينجوري ميشه خوااااااهشا بگه.

كسي نيست جوابه ما رو بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر